Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
FORUM DIŞINA SATILDI

Tacx Satori Pro Trainer

Tacx Satori Pro Trainer

10 zorluk kademesine sahip kışın evde antrenman yapmak isteyen bisiklet tutkunları yahut gündelik bisikletini kondüsyon bisikletine çevirmek isteyenler için ideal profesyonel bir ürün.

Ürünün ikinci sahibiyim. İlk sahibinden az kullanılmış halde aldım, ben de keza 1 ay kadar nadir aralıklarla kullandım. Kullanmaya fırsat bulamadığımdan satmak istiyorum.

Kutusu ve tüm aparatları (Dvd dahil) bulunmaktadır. Yalnızca zorluk ayarını sağlayan vitese giden kablonun dış plastiğinin bir kısmı maalesef tekere sürttüğünden dolayı soyulmuş, ancak kesinlikle kullanımına engel teşkil edecek bir sorun değil. Bunun dışında bir yıpranması yok.

Fotoğraflar ürünün kendisine aittir. Detaylı iletişim için cep telefonumdan arayabilir, buradan özel mesaj gönderebilirsiniz. Ürünü yakından görmek isterseniz Ankara Kolej veya Kocatepe Camii civarlarında buluşabiliriz. Bunun dışında bir mekanda zor açıkçası, çünkü ürün ağır ve maalesef arabam yok.

FİYAT: 350 TL (Kargo hariç) Ürün 10 kg gibi bir paket ağırlığına sahip olduğundan diğer illere ortalama 25 TL civarı bir kargo masrafı çıkmaktadır. Bunu da lütfen hesaba katınız.

Ürünün fotoğraflarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İlan linki: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-tacx-satori-pro-trainer-144940154/detay/
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

@@ SIFIR GİBİ OTOMATİK ORIENT CEM65009D @@

Merhabalar,

Kodundan da anlaşılabileceği gibi saatin rengi lacivert. Tarih ve gün göstergeli, otomatik bir saattir. Mineral kristal cama sahiptir, ancak sizi temin ederim en az safir camlı saatim kadar darbelere dayanıklı. Günde yaklaşık 3-5 sn kadar sapması var. 200 m su geçirmeme özelliği vardır. Yakından takip eden arkadaşlar zaten bu özellikleri bilir.

Saat sıfır kondüsyonunda diyebilirim. Bileğim ince olduğundan çıkarmıştım ancak fazla baklaları da halen kutusunda duruyor. 1-2 baklada önlenemez kılcal çizikler mevcut (fotoğraflarda görüyorsunuz) ama kasada ve camında en ufak bir şey yok (Saatin arkasındakiler çizik değil, yalnızca tozdur). Kutusu, yastığı ve belgesi durmakta, garantisi ise 1 yıl 8 ay kadar daha devam ediyor. Ankara'da iseniz elden görme şansınız da var ancak yakın zamanda ameliyat olacağımdan en azından bir süreliğine bu mümkün olmayabilir.

4-5 aydır kullanıyorum, yalnız bunun son 2 ayında hiç takmadım desem yeridir. Çünkü sıra gelmiyor diğer saatlerden. Saatimi seviyorum, halen de lacivert renk seçeneği olarak bir kenarda dursun diye aklımdan geçiyor ancak boşta durması benim için "zarar" demek maalesef.

FİYAT: 275 TLKargo ücreti fiyata dahildir. Dileyen kişiye, komisyon farkını ödemesi koşuluyla GET ilanı açılabilir.

Pazarlık sünnettir; lâkin akıl almaz tekliflerle gelmek de bana göre edepsizliktir. Sizden ricam ne fiyatıyla saati ne de o fiyat teklifini içeren mesajınızı yazarken kıymetli vaktinizi "öldürmeyin".

Fotoğraflar için:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-sifir-gibi-orient-cem6500-9d-lacivert-81505417/detay/

Takas tekliflerini maalesef kabul edemiyorum.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

@@@ SATILIK PENTAX SMC M 50mm f/1.7 @@@

Merhaba arkadaşlar,

Bu lensi aldığımdan beri kullanmak nasip olmadı bir türlü. Benim gibi vakti olmayan birinin elinde boş durmasındansa, işine yarayacak kişiye gitmesi amacıyla satıyorum. Lens tamamen kusursuzdur. Optik elemanlarında hiçbir çizik yahut eskime belirtisi KESİNLİKLE yoktur. Bütün halkaları akıcı bir şekilde çalışmaktadır. Kısacası lens sapasağlamdır ve hem kozmetik hem de işler yapısıyla 10/10 alır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.

Dileyen arkadaşlara komisyon farkını karşılamaları koşuluyla, muhtelif alışveriş sitelerinde GET ilanı açılabilir.

Ürünün kendisine ait fotoğraflar için link: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-lens-filtre-smc-pentax-m-50mm-f1-7-75227067/detay/

Fiyat: 150 TL

Takas kesinlikle düşünülmemektedir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

(Son indirim => 925 TL / Foto Eklendi) SEIKO VELATURA SRH006 ROSE GOLD

Merhaba arkadaşlar,

Saatimin orijinal olduğunu ısrarla belirtmeyeceğim, zira her ne kadar Velatura'nın pek çok sahtesi ortalıkta dolaşsa da altın-bakır karışımı kaplama olanına en azından ben denk gelmedim. Hele ki 3-5 kuruş para için kul hakkını boynuma geçirerek Rabbimin huzuruna varmaktan yine O'na sığınırım. Burada ve çeşitli alışveriş sitelerinde referanslarım da mevcuttur. Yerim yurdum bellidir. Çalıştığım devlet kurumunun açık adresini ve telefonunu yazabilirim, teyit edebilirsiniz. Bundan daha da açık bir çek olmaz diye düşünüyorum.

İspatlayabileceğim bir fatura elimde mevcut değil malesef, çünkü ben de ikinci el olarak satın aldım. Saatin 3 yıldır kullanıldığını duyduğumda inanamamıştım çünkü ilk sahibi gerçekten çok ama çok temiz kullanmış. Ben 2-3 aydır kolumda taşıyorum. Ayrıca bir saatim daha olduğundan sürekli kullanılmadı. Dolayısıyla sizi temin ederim, sıfır ayarında bir saate sahip olacaksınız. Kılcal çizikler yok mu, tabi ki var. Ancak kasanın yapısı gereği ancak çok yakından ve sert ışık altında baktığınızda bunları görebilirsiniz. Aksi takdirde göze batan EN UFAK bir sıkıntısı yok. Kaplamada veya kasanın herhangi bir yerinde KESİNLİKLE deformasyon yok. Cam zaten safir kristalden, çizilmesi neredeyse imkansız. Silikon kayışında yine hiçbir sıkıntı yok, tokası sapasağlam.

Aşağıda teknik özelliklerini gördüğünüzde şaşırmayın. :) Zira kasası kurma kolu hariç 43,5 mm. Ancak ben ince bileklere sahip olmama rağmen emin olun hiç sırıtmadı, bilakis gayet çekici ve güzel bir aksesuar olarak kendini belli ediyor. ;)

Saatin kutusu, içindeki yastığıyla birlikte mevcut. :D Bir de saatin kendisi var. Kendimce detaylı fotoğraflarını çektim aslında. Dileyene anında gönderebilirim, ancak buraya yüklemek biraz mesele, bir türlü forumlara fotoğraf yüklemeyi zaten beceremiyorum.

Dileyen kişiye komisyon farkıyla taksit yahut olası bir güvensizlik durumunda, muhtelif alışveriş sitelerinde GET ilanı açabilirim.

Arkadaşlar fotoğraflar için yeni link aşağıda:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-seiko-velatura-srh006-rose-gold-73433380/detay/

Satışının halen aciliyet arz ettiğini hatırlatır, ölü fiyatına tekliflerle gelmemek koşuluyla pazarlığa açık olduğumu belirtmek isterim.

FİYAT: 925 TL

Teknik Özellikler:

Kalibre: 5D44
Kinetic Direct Drive
Bakır Kaplama
Elle kurulabilme özelliği
43,5 mm Kasa Çapı
13 mm Kalınlık
132 Gram
Tarih ve Gün Göstergesi
Paslanmaz çelik kasa
100 metre su geçirmez
Safir Çizilmez Cam
Silikon Kordon
Kilitli toka
Vidalı arka kapak

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

@@@ (Artık satılsın! - 275 TL) SATILIK ORIENT FFD0E003W @@@

Bu ilanı yakın arkadaşım için açıyorum, her şeyiyle ben kefilim ve aracıyım.

Merhaba,

Saatte çizik, kırık vs yok. Satmamın TEK SEBEBİ aldığımdan beri ısınamamış olmam... Şimdilerde düşündüğüm model saatçide olmadığından ve garanti kaşesi doldurulduğundan iade edemiyorum. Bunu sattıktan sonra siyah kadranlı bir saat almak istiyorum.

Saatin dakika ve saat kolları mavi renktedir. Maviler oldukça dikkat çekici ve şık durmaktadır. Üzerinde lumeler de mevcuttur. Aynı zamanda kadranın üst kısmında bir kol bulunmaktadır. Bu, otomatik mekanizmaya sahip saatin ne kadarlık güç rezervi kaldığını göstermektedir. 42 saate kadar güç depolayabilmektedir.

Ankara'da yaşıyorum. Vakitler uygun olduğu sürece merkezi yerlerde buluşabiliriz. Saati görerek, inceleyerek gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ankara dışındaki arkadaşlarla önce havale sonra kargo şeklinde alışveriş yapılabilir. İstenirse komisyon farkıyla GET açılabilir. Kutusu, kaşesi, garanti belgesi her şeyi tastamam. Faturasız aldığımdan, fatura yok malesef.

Sıfırına daha fazla para vermek yerine, sıfır kondüsyonundaki Orient'e bu fiyata sahip olabilirsiniz.

Aklınıza takılan her şeyi gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Hemen dönüş yapılacaktır.

Ürüne ait fotolar için sahibinden.com linki: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-1-haftalik-orient-ffd0e003w-otomatikautomatic-64839424/detay/#close

Sahibinden.com'daki fiyatı lütfen dikkate almayınız. Herhangi bir sıkıntı durumunda lütfen buradan özel mesaj yoluyla ulaşınız.

FİYAT: 275 TL

Teknik Özellikler:

- Otomatik Orient 46943 Kalibre Mekanizma

- 42 saate kadar güç rezervi

- Desenli beyaz kadran

- Mineral kristal cam

- Paslanmaz çelik kasa ve bilezik

- 30 metre su geçirmezlik

- Tarih ve gün göstergesi

- Japon yapımı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

freedom36
 

 
İsim: Hikmet Hikmet
Katılım zamanı: 19 Nisan 2008;
Şehir: Ankara,Çankaya
Durum: Forumda
Son giriş: 16 Temmuz 2019; 10:00:40
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: @@@ SATILIK ALTEC LANSING FX4021 2.1 HOPARLÖR SİSTEMİ @@@
Alıcı: moon74
Tarih: 9 Mart 2010; 16:36:49
Yorum:4-4 lük forum üyesi.kibar anlayışlı hızlı.gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz.....
Genel Puan:      
Ürün: (REZERVE) @@@ SATILIK Audio Technica CKS70 KULAKİÇİ KULAKLIK @@@
Alıcı: -TeReN-
Tarih: 30 Temmuz 2010; 16:25:51
Yorum:Sorunsuz bir alışveriş oldu.kendisine teşekkür ediyorum.gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: @@@ (Artık satılsın! - 275 TL) SATILIK ORIENT FFD0E003W @@@
Alıcı: solestar
Tarih: 11 Ocak 2012; 18:00:34
Yorum:İlgili ve güvenilir bir arkadaştır, teşekkür ediyorum...
Sayfa

[1]

 

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR4
0.125