SATIŞTA

TEMİZ NOTE 8 PRO 128GB 2,000 TL

Yurtdışı. Garanti yok, kayıt yok. Malum yolla tek hat kayıtlı şekilde 2150 TL

KUTU FATURA VS. YOK. YAN SANAYİ ŞARJ ALETİ İLE GÖNDERİLECEKTİR.

Kayıtsız Kargo Dahil 2000 TL

SATIŞTA

Ayakkabı arıyorum.

Temiz, sorunsuz, 44 numara (28 cm) Ayakkabı arıyorum.

Marka ve kaliteli olmasını isterim lakin fiyatlar uçuk olmasın.

İyi ürünü uygun fiyata almayı isteyenlerdenim. :)

Kargodan sonra ödemeniz anında yapılır.

Teşekkür ederim.

SATIŞTA

EFSANE SONYERİCSSON W810

Bilen bilir
O bir efsane
Gayet temiz ve sorunsuz, hattını tak kullan.
Yanında yan sanayi şarj aleti, adrese teslim kargo dahil

Sadece 170 TL

SATIŞTA

AILINIK 2017 MODEL NOKİA 3310

Tercihen Mavi renk, Temiz, kutulu, garantili, faturalı 3310 aranıyor.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

ÇOK ÖNEMLİ! Alacaklarım, Vereceklerim. Helalleşelim!

Yaklaşık 10 yıldır forumda alışveriş yaptık bir çoğunuzla. Çok memnun kaldığım ve arkadaşlığa devam ettirdiklerim oldu.
Ama maalesef yaptığım bir çok alışverişte aldatıldım. Neredeyse hiç birini dile dahi getirmedim. Göz yumdum.
Çok temiz denilip arızalı çıkan cihazmı dersiniz, abi yarın veririm deyip bir daha borcunun bahsini dahi etmeyenmi dersiniz, cihazı aldım ama başıma iş geldi param yok deyip bağışladıklarımmı derseniz, parasını alıp cihazı yollamayanmı dersiniz daha neler neler. O kişiler bu mesajı okurlarsa eğer şunu bilmelerini isterimki; Beni aldatmadılar, ben sadece dünya malı için bu kadar kendini alçaltan birinin, bu alçaklığını yüzüne vurmaya haya ettiğimden sesimi çıkarmadım. Aralarında hakkımı helal ettiklerimde var, etmediklerimde. Zira ben parayı çok zor kazandım, kimseyi aldatmadım, çalmadım, tamamı alın teri. Onların vicdanı rahatmı bilemem ama, bir Müslüman olarak ben ahiret günü hesap görüleceğine inanıyorum.
Konuyu açmaktaki maksadım, onları talep ediyor oluşum değil... Etsem zaten sıcağı sıcağına gerekeni yapar, paramıda alırdım, dert değil. Nasılsa ilahi adalet tecelli eder.
Burada isim vererek kimseyi rencide etmekte istemem, zaten bir çoğunu hatırlamıyorum bile, o kadar çoklar ki.

Gelelim asıl meseleye;
Benim ile alışveriş yapıp, aldatıldığını düşünen, ürünü beğenmeyip benim gibi susmuş olan, yada razı olmadığı bir durumu olan, benim yüzümden maddi bir zarara uğramış olan var ise ve benden bir alacağı var ise Allah rızası için bana özel mesaj yolu ile ulaşsın. Hayatta en çok korktuğum şey kul hakkı. Şu an param yok ama, yakında olacak inşaallah. Benden alacağı olan çok rahat bir şekilde, özel mesaj yolu ile belirtebilir. Er ya da geç, fazlasıyla ödenecektir.

Teşekkür ederim.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Noxco

İsim: Noxco (47 Yaşımdayım)
Katılım zamanı: 19 Nisan 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 6 Temmuz 2020; 3:20:52
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK KUTU VE APARATLAR
Alıcı: a_karademir
Tarih: 8 Mart 2009; 16:06:23
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK SIFIR GİBİ N96
Alıcı: Edmund
Tarih: 9 Mart 2009; 23:08:39
Yorum:Gerçekleştirdiğimiz alışverişler sorunsuzdu.. Noxco ile alışveriş yapmakta bir ayrıcalıktı..
Genel Puan:      
Ürün: ŞOK ŞOK ŞOK GARANTİLİ 3G 8GB 800 TL !!!
Alıcı: Kuzey19
Tarih: 9 Mart 2009; 23:10:35
Yorum:hakan bey süper bir insan güven konusunda yıldızlar az kalır anlatmaya kendisini
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK NOKİA N70-N80-E50-6600
Alıcı: HercuL
Tarih: 13 Mart 2009; 15:52:50
Yorum:10 numara bir satıcıdır gözü kapalı alışveriş yaparsınız kefili benim
Genel Puan:      
Ürün: ŞOK FİYATA SATILIK W960 SADECE 490 TL
Alıcı: Hüseyin.
Tarih: 18 Mart 2009; 16:09:26
Yorum:Hakan abiye çok teşekkürlerimi sunarım.Kendisi 10 numara bir satıcıdır.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.104