SATIŞTA

Fujifilm Fujinon XF 55-200 F3.5-4.8 - Sıfırdan nokta farksız!

Merhabalar,

Ürün hiç mi hiç kullanılmamıştır desem yeridir, 1 ya da 2 kez balkondan hevesle sağı solu çektim ve o gün bu gün kutusundadır.Faturası kayıptır ancak Fujifilm Tr garanti kağıdı ve satış tarihi mevcuttur, garanti için yeterli olmaktadır.2018 Mayıs'ı garantisi bitiyor.

Lens üzerinde elle tutmadan kaynaklanan kir bile yoktur, fotoğrafları da olabildiğince yakından ve detay çekmeye çalıştım.En ufak leke, kullanım izi bulunmamaktadır.Sıfır aldığınızda ne çıkıyorsa lens de aynen o kondüsyondadır.Tele çekim hiç yapmadığımdan lens uzun zamandır kutusunda durmaktadır...Lenste en ufak kullanım izi bulursanız geri iade alacağım.Kutu ve içeriği eksiksizdir.

Fuji XF90 , XF1024 , XF14 gibi lenslerle takas edebilirim, üzerini konuşuruz.

Detay fotolar sahibinden.com daki ilandadır. GET'si 1200TL, GETli 1320TL

Sahibinden.com GET ilan numarası: 268823120

http://www.sahibinden.c...arksiz-268823120/detay/

Hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Nikon D5200 + 1855 VR - Kusursuz temizlikte - 1000TL

Merhabalar,
İş yerinden arkadaşıma ait, hevesle alınıp evde çer çöp çekmiş, tertemiz, sıfır temizliğinde ve kusursuzluğunda Nikon D5200+1855 Kit lens satılıktır. Fatura sizlere ömür, garanti bitmiştir.
En ufak kusur yoktur, fotoları olabildiğince yakından çekmeye çalıştım ki temizliği hakkında fikir sahibi olasınız.3500 lü fotoğraf verdi son çektiğim foto, shutter bu civardadır...
Orjinal pil ve şarj aleti mevcuttur, yanında da tek dslr ve lensini alan bir çanta hediyedir.Takas ve indirim teklif etmeyin lütfen, ciddi güzel fiyat veriyorum.

Bursa içi elden teslim edilir, sanalpazar filan derseniz, ilanı açarım, onay verirsiniz, para hesaba geçtikten sonra kargolarım...sanalpazar^daki muhabbetleri bilmeyen yoktur sanırım.

Alana hayırlı olsun

SATIŞTA

Sıfır Iphone 6S/6S+ Barselona Apple Store'dan

Merhabalar,

Önümüzdeki hafta Barselona'ya gidiyorum, 22 Ocak dönüş... İsteyene aşağıdaki fiyatlardan 6S / 6S+ alabilirim. Kartımda 1 telefonluk limit olduğundan ilk telefonu 100TL kapora almak kaydıyla kendim, diğerlerini de önce kredi kartıma para yatırılarak alabilirim. Telefonu 22 Ocak'ta istanbul sabiha gökçen'de elden teslim edebilirim, akşam 18:00 da inmiş olacağım. Ya da cumartesi günü heryere kargolarım.Ya da Bursa'da elden teslim. İstenildiğinde çok fazla satışa ait referans gösterebilirim.

Bildiğiniz üzere, Avrupa iphone'lar TR de de resmi apple garantilidir. Pasaport kaydı olmayacaktır.Kutular da kesinlikle açılmamış olacaktır.

Iphone 6S 16GB > 2450TL
Iphone 6S 64GB > 2750TL
Iphone 6S 128GB > 3080TL

Iphone 6S+ 16GB > 2750TL
Iphone 6S+ 64GB >3080TL

renk seçimi size ait.

FORUM DIŞINA SATILDI

Iphone 6S 16GB - sıfır-Barselona Apple Store'dan

Merhabalar,
Önümüzdeki hafta (23-27 Kasım) Barselona'da olacağımdan isteyen arkadaşa apple store'dan iphone 6S/6S+ alabilirim. Teslimatı Cuma döndüğümde havaalanında ya da istanbul'da sabiha gökçen havaalanından ulaşımı kolay bir yerde yapabiliriz. Ya da Bursa'da elden teslim .
Olmadı her yere kargo.

Bildiğim kadarıyla Avrupa apple ürünlerinin 1 yıl TR garantisi bulunuyor.

Pasaport kaydı yok.Size ait.

6S 16GB için istediğim rakam 2400TL.
6S 64GB >> 2700TL

6S+ 16GB için istediğim rakam 2700TL.
6S+ 64GB >> 3000TL

renk seçeneği size ait,,,farklı hafıza seçenekleri de olabilir.

Ödemenin önceden kredi kartıma yapılması gerekmektedir. Referans bolcana gösterilir :)

SATILDI

Fujifilm X-M1 Gövde + Tutamak (2,5Yıl TR Garantili)

Fujifilm shop TR'den alınma üründür. yaklaşık 2,5 yıl daha garantisi devam etmektedir. 800-900 kare civarında fotoğraf çekilmiştir. Ekranında lcd koruyucu olduğundan lcd de ve diğer gövde kısımlarında en ufak kullanım izi, çizik, darbe, kılcal çizik, aşınma vb. kesinlikle yoktur.Sıfırdan nokta kadar farkı olmayan bir gövdedir.

Yanında yine Fujifilm TR den alınma X-M1 tutamağı da verilecektir. Tutamak hiç kullanılmamıştır ve fatura bedeli 200TL'dir.

Kutu ve kutu içeriği eksiksizdir.

Bursa içi elden teslim edilir.

Fotoğraflar daha sonra eklenecektir.

Dükkan Sahibi Hakkında

theVATANSEVER

İsim: Hakan VATANSEVER
Katılım zamanı: 10 Nisan 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 8 Mart 2021; 23:49:07
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satıldı 500GB Seagate 2.5'' Harici Disk
Alıcı: Gündoğdu
Tarih: 12 Aralık 2009; 13:07:19
Yorum:5 Yıldızlı güvenli alışveriş...
Genel Puan:      
Ürün: Sony A6000 Gövde - sıfır, kutusunda
Alıcı: can87
Tarih: 8 Aralık 2014; 7:53:59
Yorum:5 yıldızlı alışveriş 10 numara insan..
Genel Puan:      
Alıcı: forum13
Tarih: 11 Aralık 2014; 16:47:41
Yorum:Sorunsuz bir alışverişti. ilgili ve güvenilir bir arkadaştır.
Genel Puan:      
Alıcı: First_Person
Tarih: 11 Aralık 2014; 16:48:53
Yorum:Güvenilir satıcı. Ücreti gönderdim, ürün çok güzel paketlenmiş bir şekilde sorunsuz olarak bana ulaştı. Teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: Sony A6000 Gövde-sıfır kutusunda
Alıcı: DARTHANZİ
Tarih: 14 Aralık 2014; 21:54:31
Yorum:sorunsuz bir alışveriş idi.Teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.125