SATILDI

Satıldı-2X16GB G.Skill Ripjaws 3200mhz CL14-Tertemiz

Satılmıştır

2 aylık DDR4 3200 16GBX2 Kit - kusursuz...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

satıldı-NZXT Kraken X62 - Sıfır, ambalajında

Merhabalar,

Ürünü bilen bilir, aio sıvı soğutucuların en lüksü denilebilir.Netteki incelemelerden gördüğüm kadarıyla en önemli özelliği pompa ve radyatör verimliliği çok üst seviyede olduğundan min. fan devrinde bile çok etkin soğutma yapıyor ve sessizliği çok fazla övülüyor.

Amazon.de den alınmıştır. Fotoğraflar ürünün kendisine aittir. 2 YIL NZXT garantilidir, ücretsi kargo ile RMA yapabilirsiniz.

Bursa içi elden de teslim edebilirim.

SATILDI

satıldı- Corsair H110i extreme performance 280 sıvı soğutma

Merhabalar,
9
Ürün 1,5 ay kullanılmıştır.En ufak kozmetik (radyatörde en ufak çizik, ezilme vb. yoktur.pompa üzerindeki jelatin duruyor) ve fonksiyonel sorunu yoktur. Amazon'dan alınmıştır.Faturası kayıptır.Kutusu ve kutu içeri tamdır.Fotoğraf çekmeye gerek duymuyorum.Yanında açılmamış kutu Arctic Silver 5 thermal macun ile verilecektir.

Bursa içi elden de teslim edilebilir. Diğer illere önce eft, sonra kargo şeklinde satabilirim. Takas içerikli mesajlar atmayınız.

Corsair'in en iyi sıvı soğutucusudur.Numarası 115 daha büyük olan, 115i versiyonundan daha iyidir.Çipsetleri aynı değildir, H115i de fanları ayrı ayrı ayarlayamazsınız ,H110i'de ayarlayabilirsiniz.H115i deki fanların tam güçte takılı kalma sorunu bu modelde yoktur.
Tek kelime ile kusursuz soğutma sistemidir.

Fotoğraf çekme gereği duymuyorum.

İlan hertürlü ölücü yorumlara kapalıdır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Cooler Master Masterliquid Pro 240mm-SIFIR-VATAN'dan alınma

Merhabalar,
Faturasında da göreceğiniz üzere, ürün 03.12.2016 tarihinde Vatanbilgisayar'dan alınmıştır.İlk alınanın pompası çalışmadığından garantiden sıfır değişim yapıldı.Değişim süresini bekleyemediğimizden yeni bir soğutucu alıp kullandık.Değişim gelen ürüne ihtiyaç olmadığından satılıktır.Fotoğraflarından da anlayacağınız üzere, jelatinlerine-bantlarına dahi dokunulmadı.Takıp deneyip-kullanıp beğenmeme gibi bir durum söz konusu değildir.Netten ürünün incelemelerine bakarsanız ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz.
Bursa içi elden teslim. Fotoğraflar ürünün kendisine aittir.

Cooler Master Türkiye'den yazılı aldığım bilgiye göre bu serinin 5 sene pompa garantisi, diğer aksamların 2 yıl olduğudur.

Amazon.de satış fiyatına satıyorum, bu sebeple lütfen şu kadara olur mu? bu kadara olur mu? şu kadar param var verirsen alayım...vb vaktimizi alacak mesajlar atmayınız.
İhtiyacı olan kaçırmasın, birebir mağaza fiyatının çok çok altına bırakıyorum.

SATILDI

satıldı-i7 6700K

Merhabalar,

Hepsiburada dan alınma, faturası ektedir. 7700K alacağım için satılıktır. biliyorum değmez ama keyfi iştir...
Bursa içi elden teslim, diğer illere önce eft - sonra kargo.

Dükkan Sahibi Hakkında

theVATANSEVER

İsim: Hakan VATANSEVER
Katılım zamanı: 10 Nisan 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 8 Mart 2021; 23:49:07
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satıldı 500GB Seagate 2.5'' Harici Disk
Alıcı: Gündoğdu
Tarih: 12 Aralık 2009; 13:07:19
Yorum:5 Yıldızlı güvenli alışveriş...
Genel Puan:      
Ürün: Sony A6000 Gövde - sıfır, kutusunda
Alıcı: can87
Tarih: 8 Aralık 2014; 7:53:59
Yorum:5 yıldızlı alışveriş 10 numara insan..
Genel Puan:      
Alıcı: forum13
Tarih: 11 Aralık 2014; 16:47:41
Yorum:Sorunsuz bir alışverişti. ilgili ve güvenilir bir arkadaştır.
Genel Puan:      
Alıcı: First_Person
Tarih: 11 Aralık 2014; 16:48:53
Yorum:Güvenilir satıcı. Ücreti gönderdim, ürün çok güzel paketlenmiş bir şekilde sorunsuz olarak bana ulaştı. Teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: Sony A6000 Gövde-sıfır kutusunda
Alıcı: DARTHANZİ
Tarih: 14 Aralık 2014; 21:54:31
Yorum:sorunsuz bir alışveriş idi.Teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.093