FORUM DIŞINA SATILDI

Klipsch RP-600M Reference Premiere Serisi - SIFIR ÜRÜN

Merhabalar,

Merhabalar,

Ürün bugün y.dışından 3 gün önce gelmiştir, fatura tarihi 26.06.2020. Teslim alındığında görsel kontrol amaçlı kutu açılmıştır, herhangi bir hata olmadığı görüldükten sonra tekrar paketlenmiştir.

Klipsch RP-600M, Reference Premiere serisi (en üst seviyedir, diğer referans serilerinde Titanyum tweeter yoktur, Aluminyum tweeter bulunur) üründür. Titanyum Horn tweeterlı, Serametalik bakır kaplamalı 17cm wooferlı alettir. 96db gibi eşsiz bir hassasiyete sahip olduğundan 2X20W lık bir amfi ile de çok rahat sürülebilir.Tr fiyatının çok çok altına veriyorum, lütfen ölü tekliflerle gelmeyiniz. Resimdeki tam fotoğraf temsilidir, diğer fotolar ürünün paketli haline aittir.Siyah (ebony) renktir.

Features:

Sold in pairs
1” Titanium LTS Vented Tweeter with Hybrid Tractrix® Horn
6.5" Spun Copper Cerametallic™ Woofers
Bass-Reflex via Rear-Firing Tractrix® port
Dual binding posts for bi-wire/bi-amp
Strong, Flexible Removable Magnetic Grille

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Jamo S803 Bookshelf, sıfırdan farksız ve sıfır C81 Center

Merhabalar,

Yaklaşık 1 yıllık ürünlerdir, titizlikle kullanılmıştır, düşürme, sağını solunu çizme, ezme darbe verme vb. durum kesinlikle yoktur. S803 crossoverlarının elektrolitik kondansatörü yerine tanesi 50TL olan Vifa MKP takılmıştır, tiz karakteri üst seviye üründür.Oldukça da iyi bass yapıyor.

Yanında sıfır, amfi olmadığından kullanılmamış C81 Center hoparlör de veriyorum. Fotolar satıştaki ürünlere aittir. Kutuları atılmıştır ancak özenle kutular kargolarım. Bursa içi elden teslim, diğer illere önce eft sonra kargo yapılır.

Toplamda 3 hoparlör verilecektir, toplu resimdeki 5 hoparlörlerin en ufak 2si satılmıştır.

Fiyat pazarlıksız ve sondur, dip fiyat veriyorum. Satış sebebim, evin hoparlörle dolmuş olması yoksa sesi çok çok iyi hoparlördür. İncelemelerine bakmanızı tavsiye ederim.

SATILDI

AMD Ryzen 9 3900X sıfır, kapalı kutu 3200TL

Merhabalar,
Y.dışından alınmış, sıfır kapalı kutu Ryzen 9 3900X, wraith prism soğutuculu...Takas teklif etmeyiniz.Kargo ücreti bana aittir.

FORUM DIŞINA SATILDI

MSI RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO-SIFIR-4500TL

Merhabalar,

Yurtdışından alınmıştır,

MSI RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO - 4500TL SON, kargo alıcıya aittir.- Son ne olur diye ölücülük yapmayın.

FORUM DIŞINA SATILDI

Seagate Barracuda 4TB 128MB CACHE 5400RPM SLIM KASA

Merhabalar,

1 yıl kadar arşiv diski olarak kullanılmış disktir. Toplam yapılan yazma 7,22TB'dır (bakınız smart data). Disk sağlığı %100'dedir ve en ufak kusuru yoktur.Oldukça sessiz ve serin çalışan bir disktir.128MB Cache vardır!.

Fiyat pazarlıksız 400TL dir, kargo alıcıya aittir, indirimli kargo ile yollarım.

Dükkan Sahibi Hakkında

theVATANSEVER

İsim: Hakan VATANSEVER
Katılım zamanı: 10 Nisan 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 8 Mart 2021; 23:49:07
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satıldı 500GB Seagate 2.5'' Harici Disk
Alıcı: Gündoğdu
Tarih: 12 Aralık 2009; 13:07:19
Yorum:5 Yıldızlı güvenli alışveriş...
Genel Puan:      
Ürün: Sony A6000 Gövde - sıfır, kutusunda
Alıcı: can87
Tarih: 8 Aralık 2014; 7:53:59
Yorum:5 yıldızlı alışveriş 10 numara insan..
Genel Puan:      
Alıcı: forum13
Tarih: 11 Aralık 2014; 16:47:41
Yorum:Sorunsuz bir alışverişti. ilgili ve güvenilir bir arkadaştır.
Genel Puan:      
Alıcı: First_Person
Tarih: 11 Aralık 2014; 16:48:53
Yorum:Güvenilir satıcı. Ücreti gönderdim, ürün çok güzel paketlenmiş bir şekilde sorunsuz olarak bana ulaştı. Teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: Sony A6000 Gövde-sıfır kutusunda
Alıcı: DARTHANZİ
Tarih: 14 Aralık 2014; 21:54:31
Yorum:sorunsuz bir alışveriş idi.Teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.172