Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

[TEKRAR SATISTA] i5-4690K + Gigabyte g1 Sniper LED + Ballistix 8gb 1600mhz cl8 LED

PM den ulasırsanız sevinirim.

SISTEM, hafta sonuna kadar rezerve idi fakat rezerve eden kisi maddi durumunu bu surecte toparlayamadigi icin tekrar satistadir.

Sistemin taliplisi cok, aldigim mesajlarin haddi hesabi yok, ilani gizlice takip edenler de buyuk cogunlukta. Fakat aldigim teklifler okadar sinir bozucu, okadar kanser edici ki, fiyati bu sebeple yukseltiyorum ve 1700 TL olarak noktayi koyuyorum. Ben yardim etmeye calistikca, ben orta yolu bulmaya calistikca karsimdakiler devamli "sen birak elleme kaymagini da ekmegini de ben yerim" modundalar ve UTANMADAN 1000 TL civari bir teklifle geliyorlar. Madem parcalari istiyorsun adsm gibi gel adsm gibi konus adam gibi pazarligimizi yapalim al git hayirli olsun, dunyadaki en zor anlasilacak adam benim herhalde, beni bile bu hale getirdiler. (Tabi herseyij degeri var, herkesin aklimda bir fiyat var, bende oyle.. satip yerine alacagim parca da belli onu dusunerek de fiyati kolluyorum ama 1000tl ile gelecekseniz........)

Bu forumun saygideger uyeleri ne zaman bu kadar cingene pazarligi yapar oldu aklim almiyor. Fiyati yukselttim, aramizdaki bazilarinin yapacak oldugu cingene pazarligini kendimxe onlemis oldum (sanirim) ve artik sadece GERCEK ALICISINI bekliyor olcam. BUNA RAGMEN TEKLIFI OLAN OZELDEN GELEBILIR, ama gelis sekli hosuma gitmezse benden verilen selami bile geri alamaz!!!

Birkac sefer cingene pazarligi kelimesini kullandim, kotu mana da degil, sadece vurgu manasinda kullandim. Bunu da boylece aciklamis olayim

HERSEYI ACIKLADIM YAZDIM, GERIYE BIRSEY KALMADI

Isteyene guncel resim video da atabilirim.

Anakart

https://www.gigabyte.co...d/G1Sniper-B6-rev-10#sp

3. sahibiyim, ilk sahibi yine forumda satmis, bende yine forumdan aldim.
kutulu kitapciklidir, aynasi mevcuttur, faturasi vardir.
kart sorunsuzdur, ve son derece temizdir.
anakart yesil ledlidir, 3 farkli modu var (acik-kapali, muzige duyarli, ve nabiz)
Ayni zamanda OVERCLOCK kapisi da aciktir ve mumkundur. M2 slot mevcuttur, pcix veri yolunu kullanmaktadir (yeni tip m2), cift pciX slot mevcut

Islemci

https://ark.intel.com/p...M-Cache-up-to-3-90-GHz-

2. sahibiyim.
kutusu ve stok sogutucu mevcut.
---DURUSTLUGU SEVERIM---
Bahsettigim gibi, klasik kullaniciyim, 'K' model olmasina karsin uzun sureli hic bir zorlanmaya maruz kalinmadi.
Sadece tek seferlik stok sogutucu ile 4.2ghz denemem oldu, okadar (gucu-potansiyeli gormem icin, anakarti tanimam icin)
Bu da 2 gun surmemistir yani.

Ram

https://mobile.donanimh...4b4445ef145f1dd369d.jpg

Crucial ballistix TRACER LED 2x4gb. Kutusu mevcuttur.
Bu marka bu model ramleri DDr2'den beri kullanirim. Bende daha once yine bu modelin single 8gb olmak uzere ramim vardi.
Fakat led renkleri turuncu-mavi idi (bu model ramlerin piyasadaki cogu led renkleri bu sekildedir) oysa bendeki yesil-kirmizidir.
Zamaninda o single 8gb rami anakartimla uyumlu olmadigi icin satmak zorunda kalmistim (yine forumdan sattim, anakartim p5g41t-mlx idi)
Ramler 1600mhz'e karsilik cl8 zamanlamasina sahiptir, ve overclock potansiyeli bayagi yuksek bir ramdir, "bilen biliyor" :)

Fiyat: 1700 TL ---- TAKAS YOK

......

......

......

RESIMLER VE VIDEOLAR ICIN LINK (100MB):

http://dosya.co/lkp8nphmtgtr/pc.rar.html

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

[SATILIK] HTC One X 32gb --- ORJINAL-TAMIRSIZ

uzun suredir yedek telefon olarak kenarda duruyordu. en son olarak subatta askere pesime getirdim, ve 2 hafta once terhis oldum.(gecen sene, odur budur kenarda duruyor, kimse kullamiyor)

askerligim donusunde yeni rom attim, suan gayet hizli, akici ve keyif verici bir telefon (ve rootlu).
(dokunmatik tuslardan sagdan sola veya soldan saga kaydirdiginizda telefon tus kilidine giriyor veya cikiyor, ustteki tus gorevi goruyor)

cihazda kozmetik olarak hic bir sorun yoktur, sadece sarj girisi yerinde tarif edemeyecegim bir "eksiklik" durumu var, haricinde ise tertemiz bir cihaz

ne kasada ne ekraninda birsey yok, sadece ekraninda gorunen iki uc adet damla isik sizma seyleri var. o da kroniktir, diger htx one x lerde bu cok daha buyuk boyuttadir yoksa da ekran degismistir.!!
ve bunlar sadece bembeyaz ekranda belli oluyor, diger turlu ayirt etmek imkansiza yakin, asla goze carpmiyor.

wifi ve cekim gubu saglam, 3g ve cekim gucu saglam, kamera ve zoom saglam, butun tuslari saglam (ses kisma biraz derin basiyor sadece)

TELEFON ASLINDA SORUNSUZ, HATASIZ

.........................

.........................

TESLIM EDECEKLERIM:
*-- cihaz, kutusu, kitapciklari, sim kart ignesi kisa usb kablosu ve orjinal yumusak silikon-lastik kilif olarak gonderilcektir. (malesef sarj adaptoru yoktur.

fiyat 321 TL

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

LazPacino

İsim:
Katılım zamanı: 23 Mart 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 9 Ekim 2019; 23:19:21
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] Blackberry 9780 kvk garantili full kutulu
Alıcı: bozbirik
Tarih: 1 Kasım 2012; 9:21:09
Yorum:Eksiksiz,söylediğinden de güzel bir cihaz.Arkadaşa gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.Tavsiye ederim.
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] Nintendo Wii + 10 oyun ve 2 joystick
Alıcı: rude.
Tarih: 21 Aralık 2012; 20:36:35
Yorum:Arkadaşa ilgisi samimiyeti ve dürüstlüğü ile güzel bir alışveriş oldu , kendisine çok teşekkür ederim..
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] LG W2486L-PF 24" 2ms Full HD LED monitor
Alıcı: ssavur
Tarih: 14 Ocak 2013; 16:46:13
Yorum:Çok ilgili, dürüst bir arkadaş, sorunsuz bir alışveriş oldu. Teşekkür ediyorum herşey için.
Genel Puan:      
Yorum:Teşekkürler ürünü sorunsuz aldım arkadaşa güvenebilirsiniz sorun çıkmaz.
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] Lenovo Z570 islemci + ekran karti sogutucu
Alıcı: ruffles05
Tarih: 24 Ekim 2013; 17:46:50
Yorum:10 numara arkadas, cok ama cok tesekkur ederim.çok lazim olan parcayi uygun fiyata tertemiz aldim kendisinden.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125