SATILDI

Satılık Nokia 5800 - 250 TL

[font="Trebuchet MS"]Ürünü geçen sene sıfır olarak TeknoSA'dan satın aldım. 2 yıl garantili üründü ve 10 ay daha garantisi var. Kutusu, kutu içeriği, garanti belgeleri herşeyi durmaktadır yalnız sadece kalemi kaybolmuştur kalem ise telefoncularda 10 TL pasajlarda veya forumlarda 3-5 TL arası uygun fiyata bulabilirsiniz. Üründe uzakdan bakıldığında hiç bir şekilde çizik, çürük, çözük birşey bulunmamaktadır çok yakından bakıldığından belki 1-2 çizik gözükebilir.

- Nokia 5800 XPress Music Kırmızı
- Batarya
- Bilgisayar Kablosu
- Pena
- Garanti Belgesi
- Kitapçık ve CD
- 8GB Hafıza Kartı
- Şarz Cihazı
- Televizyon Görüntü Kablosu
- Kulaklık

[font="Trebuchet MS"]Not: Telefona format atılmıştır. Hafıza kartı biçimlendirilip sıfır hâle getirip kutusuna konulmuştur. Son güncelleme ve Nokia'nın son program güncellemeleri yapılmıştır.

Takas sadece "Xbox 360 ve Blackberry Bold 9000" modelleri ile olur üzerine para ekleyebilirim.

İstanbul/Beykoz içi elden teslim diğer şekilde kargo olur.

Fiyat: 250 TL (Fiyat 280 TL'den 250 TL'e çekilmiştir. İndirim ile ilgili mesaj atmayınız 30 TL gibi bir indirim yapılmıştır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık E74 Hatalı JTAG Yapılabilen Xbox 360

BİLGİ: KONSOLTÜRK E74 HATASINI 6 AY GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE "85TL" GİBİ BİR FİYATA YAPIYOR.

Ürün Falcon boarddır. 2007 tarihi üretimli Siyah Elite Kasadır yalnız HDD yoktur. E74 gördükden sonra yaptırmamıştım Xbox 360'ı öyle kaldırıp kenara koymuştum şimdi aram pek fazla olmadığı için satmak istiyorum. Sanırım JTAG diye bi olay varmış ve bunun için hem üretim tarihi 2009 6.ay öncesi hemde Dashboard sürümünün eski olması gerekiyormuş. Ürün 2007 üretimlidir ve dashboard güncellemesi en son 2009 yılında yapıldı ama ay olarak hangi ayda yapıldığını tam olarak bilmiyorum Dashboard sürümü eski yalnız tahminimce %99.9 JTAG uyumlu bir dashboard var üzerinde. E74 görmeden önce ürün banlı değildi yalnız aradan uzun zaman geçti büyük ihtimalle banlanmıştır ama %100 banlıdır diyemiyorum bi ihtimal olmayadabilir.

Ürünü ister alıp E74 hatasını yaptırıp ardından JTAG uygulayabilirsiniz. JTAG'da fan mod olduğu için belki uzun bi süre daha götürecektir aleti yalnız kesin birşey diyemem. Ürünün parçalarıyla birlikte ilk etapda topdan koyacağım fiyatı ardından ise talep gelirse tek tek satış yapacağım yalnız örneğin birisi Gamepad istedi. Diğeri Belleği istedi, birisi kasayı istedi birisi HDMI kablosunu istedi o zaman tek tek satış yapılacaktır.

Xbox 360 Elite Kasa HDD YOK
256 MB Bellek
1 Adet Beyaz Gamepad
HDMI Kablosu
Ethernet Kablosu
PAL Adaptor (Ucuna çevirici almanız gerekir 1 lira gibi bir fiyatı var)
5+1 Ses almanız için optik kablo
Composite Kablo
Headset

Ürün bu haliyle: 130 TL'dir.

Tek tek satış için aşağıdaki fiyatlardır;

Xbox 360 Elite Kasa: 50 TL
256 MB Bellek: 15 TL
Gamepad: 35 TL
HDMI: 10 TL
Ethernet Kablosu: 5 TL
PAL Adaptor: 25 TL
Ses Kablosu: 10 TL
Composite Kablo: 5 TL
Headset: 5 TL

Konsolun DVD-ROM'unda herhangi bir problem bulunmuyor. İsterseniz kasayı alıp DVD-ROM'unu söküp kullanabilirsiniz veya hatasını yaptırıp JTAG uygulayabilirsiniz.

SADECE YARIN İÇİN KADIKÖYDEN ELDEN TESLİM OLUR ÜRÜNLER. Ertesi günler için sadece Beykoz içi elden teslim olur ve diğer şekilde kargolanır.

Not: Fotoğraf da "Headset ve Ethernet Kablosu" gözükmüyor.

SATIŞTA

Satılık NOKIA 1100 (20TL)

Satılık NOKIA 1100 telefon mevcut elimde.

Ürün sorunsuzdur çalışıyordur, tuş takımındaki tuşlar okunuyor ama biraz silikler. Şarj cihazı yoktur.

Siyah renkli ve bataryası ile birlikde NOKIA 1100 = 20 TL

SATIŞTA

Satılık Xbox 360 Gamepad (30 TL)

Üründe herhangi bir problem yoktur. Tüm tuşları takır takır çalışmaktadır. Kullanımdan oluşan çizikler mevcuttur elbette yalnız gamepad'de herhangi bir sorun yoktur.

Fiyat: 30 TL

Sadece yarın Kadıköy içi elden teslim olur diğer günler Beykoz içi elden teslim olur ve diğer şekilde kargolanır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

ScRyedd

İsim: Anıl Çoban
Katılım zamanı: 9 Şubat 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 10 Ağustos 2020; 0:35:44
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
www.google.com.tr

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Xbox 360 Optik Kablo (Satılmıştır)
Alıcı: Wolfbastion
Tarih: 23 Temmuz 2009; 13:16:15
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık GH:WT Baterisi (X360)
Alıcı: Awesome
Tarih: 29 Temmuz 2009; 12:18:58
Yorum:Güvenilir bir arkadaş. Sorunsuz alışveriş yaptım.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Nokia 5800 - 250 TL
Alıcı: eahmet
Tarih: 3 Ağustos 2011; 20:19:33
Yorum:sorunsuz alışveriş. her türlü güvenebilirsiniz. teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Playstation 3 120GB PAL
Alıcı: mathematiche
Tarih: 9 Nisan 2012; 18:23:05
Yorum:ilgili satıcı. hersey söyledigi gibi..
Genel Puan:     
Ürün: SAMSUNG WRITEMASTER DVD+R
Alıcı: balilias
Tarih: 16 Nisan 2012; 11:53:23
Yorum:ürün sadece kısmı sıkıntısı vardı.5dk da onuda çözdüm ve sorunsuz.hızlı bir alışveriş oldu teşekkürler;)
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.055