FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Logitech Driving Force GT - Fiyat Dustu, yeni, cok az kullanilmis, kutulu

Merhaba arkadaslar,

Garantisi yeni bitmis Samsung Omnia i900 telefonumu ve yeni aldigim Logitech Driving Force GT direksiyonumu satiyorum. Takas da yapabilirim. Uzerine para koyarak garantili veya pasaport kayitli simfree HTC Desire, Desire HD veya iPhone 3GS almak istiyorum. Duruma gore kayitli, simlocked iPhone4 de olabilir.

Logitech Driving Force GT direksiyonum yeni alinmistir, toplamda 2-3 defa kullanilmistir, uzerinde cizik dahi yoktur, kutusu ve aksesuarlari tamdir, tarafimdan SanalMarketim'den alinmistir.

Telefonum Samsung Omnia i900'da 16 gb'dir, oldukca temizdir, garantisi yeni bitmistir, garantisi bitmeden sarj girisi ve bataryasi TELPA tarafindan degistirilmis, bakimi yapilmistir. Telefonun icinde HTCSense gorunumlu(Manilla2D) guncel custom rom vardir, oldukca kullanisli ve asiri hizli bir romdur. Telefonum asiri temizdir, gecen gun telefoncudayken dukkanin sahibi "yeni mi aldin Omnia'yi, nasil aldin ki bu modeli?" diye sasirmistir:) Ozellikle kamerasi oldukca basarilidir. Omnia telefonla beraber arac ici tutacagi, arac sarj cihazi ve icinde son Turkiye haritasi yuklu GPS programi olan 1 GB hafiza karti da veriyorum; bu duzenek ve program ile telefonunuz arabaniz icin muazzam bir GPS cihazina donusuyor:)

Fiyatlara gelecek olursak; Omnia 290 tl, Driving Force GT 190 tl, ikisini bir arada alirsaniz 420 tl:) ki forumda sadece omnia'ya 400 tl isteyen arkadaslar var:D

Resimler asagidadir:

PM'le ulasabilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

eerraayyss

İsim: Eray
Katılım zamanı: 29 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 29 Aralık 2020; 16:28:13
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
https://twitter.com/#!/firindasutlac

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Sıfır Gibi Uncharted 2 - 30 TL
Alıcı: Orbjk
Tarih: 8 Şubat 2012; 11:43:51
Yorum:Sorunsuz güzel bir alış veriş güvenilir bir satıcı rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: Uygun Fiyatli, Sifirdan Farksiz PS3 Oyunlar
Alıcı: pepe7115
Tarih: 8 Şubat 2012; 13:17:19
Yorum:iyi bir alışverişti guvenilir bir arkadas
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanidir - CoD War at World
Alıcı: Kuru Altı Pilav
Tarih: 9 Şubat 2012; 20:59:11
Yorum:Mükemmel bir satıcı.Ürün süper.HERKES GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİR :)
Genel Puan:      
Ürün: Fiyat Dustu - Satılık Little Big Planet - Sadece 15 TL
Alıcı: chilekesh-13
Tarih: 25 Şubat 2012; 2:09:27
Yorum:Güvenilir satıcı
Genel Puan:     
Ürün: SATILDI - Kutulu, Faturali, Garantili Satilik Driving Force GT
Alıcı: BiLq3
Tarih: 26 Kasım 2012; 16:54:36
Yorum:Kolay bir alışveriş oldu. Ürün belirtilen niteliklere sahipti.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.188