SATIŞTA

SATILDI Satılık uygun fiyata n11 indirim kuponları 4000/200 3000/100 ve diğerleri

Selamın aleyküm. Kuponlar ekteki gibidir. Bütün kışa özel indirim kuponları mevcut olup elektronik ve cep telefonu dahildir 4000/200 tl 3000/100 TL gibi. Kupon kullanım ücreti 25TL'dir. hesap onay işlemleri sonrası geri alınacaktır. iyi günler.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

@WarOfHeLL hickli hocama satılmıştır. hayırlı olması dileğiyle.

SATIŞTA

satılık Assasin's Creed Syndicate uygun fiyata temiz

merhaba. urun ciziksiz temiz sorunsuzdur. bitirdigim icin satiyorum. istanbul ici. mesai saatlerinde (8.30-17.00 arasi) caglayan adliyesi civarinda aksamlari vialand yesilpinar mahallesi eyup civarinda hafta sonu kagithane talatpasa mahallesi civarinda elden teslim edebilirim. pazarliga kapalidir.

SATIŞTA

satıldı

Arkadaşlar merhaba.oynayıp kenara kaldırdığım oyunlarımı satmak istiyorum. Oyunlar kozmetik ve mekanik olarak (çalışma) sorunsuzdur.

1-) Uncharted 4 Türkçe dil ve ses destekli kutulu sorunsuz 45 TL
2-) Ucnharted 3 Remastered Türkçe dil ve ses desteği kutusuz sadece DVD halinde 30 TL
3-) God of War 3 Remastered Türkçe altyazı desteği kutusuz sadece DVD halinde 25TL
4-) Just Cause 3 Kutulu sorunsuz 55TL

Fiyatlarını uygun tuttum. Rica ediyorum pazarlık için mesaj atmayın. Elden teslim önceliğimdir. Çağlayan Adliyesi veya Yeşilpınar Mahallesi civarından elden teslim edebilirim. Fotoğraf yükleyemiyorum. Herkese iyi günler dilerim.

SATIŞTA

hepsi satıldı.....Sanalmarket.com üzerinden 150/25TL indirimli kod 4TL

Sanalmarket.com üzerinden 150/25TL indirimli kod 4TL

KUPONLAR TÜKENDİ. TOPLU ŞEKİLDE SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. HAYIRLI GÜNLER DİLERİM.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

Ergin.

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078