SATILDI

Artes İ698 tablet sorunsuz full kutulu uygun fiyat 60 TL.

Satmış olduğum tableti forumdan aldım. Daha üst model almak için satıyorum. Tablette hiçbir sorun yoktur. Sadece bir köşede hafif darbe izi vardır. Ekran koruyucusu vardır. Cihazın kutusu, data kablosu, şarj prizi, kulaklığı, kılıfı, kullanım kitapçıkları mevcuttur. Tableti Ankara içi elden test edip alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Teknik Özellikleri

7" ARTES i698 A13 1.0Ghz 512MB 8G ANDROID 4.1 JB Özellikleri
Genel
İşlemci Allwinner A13
İşlemci Tabanı Arm Cortex A8
İşlemci Tipi Single Core
İşlemci Hızı 1.0 Ghz
Ram 512 Mb
Depolama (Rom) 8 Gb
Grafik İşlemci Mali 400
Ekran Boyutu 7
Görüntü Oranı 16:9
Çözünürlük 800x480
Ekran Teknolojisi 5 Nokta Çoklu Dokunmatik Lcd
Ekran Türü Kapasitif Lcd
İşletim Sistemi Android 4.1 (Jelly Bean)
Kablosuz Ağ Var
Dahili 3G Yok
Gps Yok
Usb 3G Desteği Var
Bluetooth Yok
Sd Kart Desteği 32 Gb
Sensörler Hız Sensörü, GYRO Sensör
Titreşim Yok
Ön Kamera 0.3 Megapiksel
Arka Kamera Yok
Hoparlör Var
Mikrofon Var
Pil 3000 mAH Lion Plimer
Kulaklık Girişi 3.5 mm Std. Kulaklık Çıkışı
Usb 1x Mini Usb 2.0
HDMI Yok
Düğmeler Güç Butonu
Ağırlık 300 Gr
Boyutlar 196X122X9.5 mm
Desteklenen Video Türü Avi Rm Rmvb Mp4 Mkv Wmv Vob Pmp Mpeg Mpg Flv 3gp
Desteklenen Ses Türü Mp3 Wma Mp2 Ogg Aac M4a Flac Ape Wav
Desteklenen Fotoğraf Türü Jpg Bmp Png Gif vb.. Çevirme, Otomatik oynatma
E-Kitap Desteği Txt Lrc Pdf vb…
3D Oyun Desteği Var
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

Satılmıştır. Nokia E6 temiz full aksesuarlı fiyat düştü. 130 TL.

Satmış olduğum telefonu daha yeni forumdan aldım. Cihazın yazı fontu çok küçük geldi bana. Şu an kullandığım E72 den çok daha küçük. Yakını görememe sorunum nedeniyle satmak zorundayım. Satma nedenim sadece budur. Telefon kutusuz fakat full aksesuarlıdır. Orjinal şarj cihazı, data kablosu, 2 adet kulaklığı ve 2 adetde bataryası mevcuttur. Türkiye cihazıdır. Garantisi bitmiştir. Siyah renktir. Cihazın sadece sağ yan tarafında bulunan tuş kilidi anahtarı/Flaş ışığı tuşu düşmüştür. Telefonun kullanımına engel değildir. Telefonu Ankara içi elden satabilirim. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat:130 TL.[album][/album]

SATILDI

Ipod Touch 4 8 gb çok temiz sorunsuz (Fiyat düştü)

Daha önce forumdan kardeşim için almış olduğum ipod touch 4 8gb cihazı kardeşimin bilgisayarının upgrade'ine mali kaynak olması için satıyorum. Cihaz çok temiz çiziksizdir. Herhangi bir sorunu, darbesi, çiziği yoktur. Cihazın silikon kılıfı cihazın arka kısmında koruyucu filmi vardır. Aksesuar olarak sadece orjinal data kablosu ve şeffaf mika kutusu vardır. Cihazı Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 180 TL.[album][/album]

SATILDI

Satılmıştır. HTC One M7 32 GB. çok temiz anakart değişti. Uygun Fiyat.

Satmış olduğum cihaz yere düşmesinden dolayı açılıp kapanıyordu. Bu yüzden yetkili serviste garantiden anakartı değişmiştir. Şu an sorunsuz çalışmaktadır. Çok temiz durumda. Herhangi bir çiziği deformesi yoktur. Düşmeden dolayı herhangi bir eziği kırığı yoktur. Cihazın kutusu ve hiçbir aksesuarı mevcut değildir. Fiyatını bu yüzden uygun tutuyorum. Bildiğim kadarıyla cihazın 1 sene daha garantisi vardır. Cihazı Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 700 TL.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.[album][/album]

FORUM DIŞINA SATILDI

Panasonic UF-585 Faks cihazı temiz sorunsuz fiyat düştü(fotoğraflar eklendi)

Şirketimizde daha önce kullandığımız şu an için atıl durumda olan faks makinamızı satıyorum. Faks cihazı temiz ve sorunsuzdur. Bu cihazı zaten ihtiyacı olan gayet iyi bilecektir. En önemli özellikleri arasında hızlı faks gönderimi, A4 kağıda baskı alması kağıt kasedinin 250 sayfa beslemeli olması ve bence en önemlisi laser baskı yapmasıdır. Kartuşu bir dolumla 2.500-3.000 baskı yapmaktadır. Küçük ve büyük ofisler için gayet kullanışlı ve ergonomik bir cihazdır. Özelliklerine internetten bakabilirsiniz. Ankara içi elden teslim önceliklidir. Diğer illere kargo ile gönderebilirim. Yalnız kargo parası biraz fazla tutabilir. Takas 2,5 luk harici hdd veya ssd ile olabilir. Veya aklıma yatan herhangi bir elektronik ürünlede takas edebilirim.

Not: Cihaz test edilmiştir. Çalışmasında hiçbir sorun yoktur. Sadece cihazın hafıza pili bitik durumdadır. Değişmesi gerekmektedir. Birde makinadan çıkan çıktılar çok temiz çıkmamaktadır. Uzun bir zaman kullanılmadığından toner kartuşu kurumuş olabilir. Tonerin değişmesi gerekebilir. Makinanın bakımı yaptırarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fiyat: 125 TL.[album][/album]

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

formula2000

İsim: Selim Y.
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 14:22:32
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (SATILMIŞTIR)LG AG-S350 3D GÖZLÜK 2 ADET SIFIR 130 TL.
Alıcı: SuPReMaCY
Tarih: 29 Kasım 2012; 20:01:19
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:teşekkürler. kargo biraz tuzluydu.
Genel Puan:      
Yorum:Gerek ürün kalitesi gerekse kargo hassasiyeti için gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılmıştır. Nokia 6300 temiz sorunsuz 50 TL.
Alıcı: defnesdad
Tarih: 1 Nisan 2014; 22:15:56
Yorum:Ankara içinde elden alışveriş yaptık. Sağolsun ben çıkamadığım için iş yerime kadar geldi. Sattığı üründe aynı anlattığı gibiydi. Ben çok memnun kaldım alışverişten. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078