FORUM DIŞINA SATILDI

Iphone 5S 16 gb. beyaz kayıtlı çok temiz

Satmış olduğum cihaz bir yakınım tarafından hediye edildi. İhtiyaç fazlası olduğu için satışa çıkardım. Cihaz beyaz renk ve 16 gb. Cihaz Amerikadan alınmış olup pasaport kayıtlıdır. Cihaz simfree. Herhangi bir sorunu yoktur. Kutusu, orjinal olmayan data kablosu, orjinal kulaklığı ve orjinal samsung güç adaptörü vardır. Cihaz neredeyse sıfır ayarında ve çok az kullanılmıştır. Cihazı Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim. Fotoğrafları en kısa sürede ekleyeceğim.

Fiyat: 900 TL.

SATILDI

Samsung GT-E1205T kamerasız cep telefonu sorunsuz uygun fiyat

Bir alacağıma karşılık gelen Samsung GT-E1205T telefonu satıyorum. Telefon sorunsuzdur. Kullanım izleri mevcuttur. Sadec telefon vardır başka hiçbir aksesuarı yoktur. Telefonu Ankara içi elden alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 35 TL.

SATIŞTA

2 gb nanya, 1gb elixir notebook ram 30 TL.

Satmış olduğum ramlar bir alacağıma karşılık elime geçmiştir. Uyumluluk ve tam modelini bilmiyorum. Fotoğraflardaki etiketinden bakabilirsiniz. Ramlari Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

SATIŞTA

UNGARO DERİ CÜZDAN KUTUSUNDA UYGUN FİYAT

Satmış olduğum cüzdan bir şirketten yılbaşı hediyesi olarak geldi. Dolayısıyla o şirketin logosu cüzdanın içinde kabartma baskı şeklinde mevcut. Fakat dikkat çekmiyor. Kullanılmamış kutusunda. Uygun fiyata satışa sunuyorum. Ankara içi elden satabilirim. Şehir dışına alıcı ödemeli gönderebilirim fakat astarı yüzünden pahalı gelirse mesuliyet kabul etmem.

Fiyat: 25 TL.

FORUM DIŞINA SATILDI

Casio MTP-4500 4755 saat temiz sorunsuz yeni pil takıldı. (Fiyat düştü)

Satmış olduğum saat ihtiyaç fazlasıdır. Genel olarak temiz sorunsuzdur. Hafif kullanım izleri mevcuttur. Bilekliği biraz dardır. Kalın bilekleri olanlara biraz dar gelebilir. Baklaları mevcut değildir. Saati Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim. Fiyat: 100 TL.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

formula2000

İsim: Selim Y.
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 14:22:32
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (SATILMIŞTIR)LG AG-S350 3D GÖZLÜK 2 ADET SIFIR 130 TL.
Alıcı: SuPReMaCY
Tarih: 29 Kasım 2012; 20:01:19
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:teşekkürler. kargo biraz tuzluydu.
Genel Puan:      
Yorum:Gerek ürün kalitesi gerekse kargo hassasiyeti için gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılmıştır. Nokia 6300 temiz sorunsuz 50 TL.
Alıcı: defnesdad
Tarih: 1 Nisan 2014; 22:15:56
Yorum:Ankara içinde elden alışveriş yaptık. Sağolsun ben çıkamadığım için iş yerime kadar geldi. Sattığı üründe aynı anlattığı gibiydi. Ben çok memnun kaldım alışverişten. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.063