SATIŞTA

Iphone 4 16 gb. Siyah temiz sorunsuz uygun fiyat

Satmış olduğum telefon takasla gelmiştir ve ihtiyaç fazlasıdır. Temiz durumda ve bütün fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır. Telefon yurtiçi ve kayıtlıdır. Aksesuar olarak yan sanayi güç fişi ve data kablosu vardır. Telefonda ios 7.1.2 sürümü yüklüdür. Pili kullanıma göre 1-2 gün gitmektedir. Telefonu Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim. Takas android telefonlarla olabilir. Alt üst rakam konuşulur.
Fiyat: 225 TL.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

Motorola Moto G temiz sorunsuz uygun fiyata

Satmış olduğum telefon ihtiyaç fazlasıdır. Bu telefonu bir süre önce anakart arızalı olarak aldım. Kasası temiz durumdaydı. Bir süre sonra takas ile camı kırık anakartı sağlam bir moto g elime geçti. Bendeki anakart arızalı telefona bunun anakartını taktırdım. Ayrıca bir süre sonra telefonda yakınlık sensörü arızası tesbit ettim. Ekranı kırık telefonun yakınlık sensörünü de bu telefona taktırdım. Telefon şu anda bütün fonksiyonları ile sorunsuz çalışmaktadır. Telefonun kasasında rahatsız etmeyecek kullanım izleri mevcuttur. Cihaz XT1033 modelidir.16 gb versiyon olup çift hatlıdır. Ekranında koruma filmi vardır ve çiziksizdir. Telefonu alacak arkadaşa diğer ekranı kırık telefonu da hediye edeceğim. O telefonun anakart, cam ve yakınlık sensörü hariç diğer parçalarını kullanabilir. Telefonun aksesuarları ve kutusu mevcut değildir. Telefonda 5.1 lollipop yüklü olup çok seri ve stabil bir şekilde çalışmaktadır. Telefonun pili orta halli kullanımda bir günü çıkarıyor. Telefonun fiyatını uygun tutuyorum. Pazarlık yapmazsanız çok memnun olurum. Sadece Iphone 4-4S telefonlarla takas düşünüyorum. Alt üst fiyat konuşulur. Telefonu Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 200 TL.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

LG G4 çok temiz garantili sorunsuz uygun fiyat

İşyerimden bir arkadaşıma ait telefonu satılıktır. Telefonun kronik anakart arızası nedeniyle yetkili serviste anakartı değişmiştir. Şu an sorunsuz çalışmaktadır. Telefon çok temiz durumdadır. Kutusu ve kutu içeriği mevcuttur. Türkiye garantili 9 aylık bir cihazdır. Telefon siyah renktir. Telefonu Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim. Fotoğraflar en kısa sürede eklenecektir. Fiyat: 900 TL.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

Motorola Moto G çok temiz anakart arızalı parça niyetine

Satmış olduğum telefon anakart arızalıdır. Kozmetik olarak çok temiz durumdadır. Anakart hariç diğer parçalarını kullanabilirsiniz. Telefonu Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 100 TL.


SATIŞTA

3 adet Olympus VG-150 digital fotoğraf makinası uygun fiyatlı

Merhaba, bir proje için alınan şimdi atıl duruma düşen 3 adet Olympus VG-150 fotoğraf makinasını satıyorum. 2 adet olanı çok temiz ve sorunsuz durumda diğer bir tanesinin lcd ekran sol alt köşesinde bir çatlak var ve plastik çerçevedeki plastik bir parçası düşmüştür. Çekimi etkileyen bir kusur değildir. Makinaların şarj data kabloları kılıfları ve 8 gb hafıza kartları mevcuttur. Makinaları Ankara içi görüp deneyerek alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: Sağlam olanların adedi: 120 TL.
Ekran plastiği çatlak olanı: 80 TL.
Üçünü birden alana: 250 TL.


Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

formula2000
 
 

 
İsim: Selim Y.
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008;
Şehir: Ankara,Çankaya
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 14:22:32
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: (SATILMIŞTIR)LG AG-S350 3D GÖZLÜK 2 ADET SIFIR 130 TL.
Alıcı: SuPReMaCY
Tarih: 29 Kasım 2012; 20:01:19
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:teşekkürler. kargo biraz tuzluydu.
Genel Puan:      
Yorum:Gerek ürün kalitesi gerekse kargo hassasiyeti için gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılmıştır. Nokia 6300 temiz sorunsuz 50 TL.
Alıcı: defnesdad
Tarih: 1 Nisan 2014; 22:15:56
Yorum:Ankara içinde elden alışveriş yaptık. Sağolsun ben çıkamadığım için iş yerime kadar geldi. Sattığı üründe aynı anlattığı gibiydi. Ben çok memnun kaldım alışverişten. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

  [2]  [3]  [4

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR1
0.156