SATIŞTA

PS3 temiz kutulu sorunsuz, 2 kol, 3 oyun

Merhaba, satmış olduğum konsol arkadaşıma aittir. Herhangi bir sorunu yoktur. Kozmetik olarak temizdir. Konsol'un yanında 2 kol, 3 oyun ve hdmi kablo mevcuttur. Ankara içi elden teslim tercimizdir. İsteyen olursa şehir dışına kargo yapabilirim.

Fiyat: 600 TL

SATILDI

Nokia 1520 hafif sorunlu temiz uygun fiyat

Satmış olduğum telefonu forumdan almıştım. Telefonun iki adet sorunu vardır. Görüşme sırasında kulaklıktan ses gelmiyor hoparlör veya bluetooth kulaklıkla konuşmak gerekiyor. Göstermiş olduğum tanıdık telefoncu anakartla alakalı dedi. Birde sim kart tepsisi gevşek sim kartı okuyor fakat gevşeklik var. Telefonun diğer tüm fonksiyonları çalışır durumda. Temizlik olarak 10/8 alır. Ön yüzünde çizik yok. Arka tarafında kullanım izleri mevcut. Ben telefonu tablet olarak kullanırım diye aldım fakat bu şekilde bir telefonum olduğundan dolayı ihtiyaç fazlası oldu. Sadece telefon kutusu ve kulaklığı mevcut. Telefonu Ankara içi elden deneyip alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 200 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

Samsung Note 9 Mavi renk 512/8 gb sıfır 19 ay garantili

Satmış olduğum telefon arkadaşıma aittir. 5 ay önce hediye edilmek üzere Samsung Türkiye garantili alınmıştır. Fakat hediye işinden vazgeçilmiş ve satılığa çıkarılmıştır. Sadece kontrol amaçlı kutusu açılmış hiçbir şekilde sim kart takılmamış şarj dahi edilmemiştir. Aksesuarları poşetinde kullanılmamış tam ve eksiksizdir. Mavi renk 512 gb dahili hafıza 8 gb ram'li modeldir. Yanında orjinal spigen sert kılıf hediyedir. Spigen kılıfın kutusu atılmıştır. Ankara içi önce hesaba havale/eft sonrası cihaz elden teslim edilir. Ankara dışı hesaba para havale/eft yapıldıktan sonra kargoya verilir.

Fiyat: 6.000 TL

SATIŞTA

Panasonic FZ-10, FZ-20 için CGA-S002 batarya ve şarj cihazı, panasonic lx3 için CGA-S005 batarya arıyorum.

Başlıkta belirttiğim bataryalar ve şarj cihazını arıyorum. Elinde bu ürünlerden olan varsa durumunu ve fiyat bilgisini verirseniz memnun olurum. İyi forumlar.

SATIŞTA

Koleksiyonluk Siemens S65 temiz sorunsuz nostalji cihaz

Satmış olduğum telefon ihtiyaç fazlasıdır. Genel olarak temiz sayılabilecek bir cihazdır. Sadece üstte bir kaç tuşuna biraz fazla basmak gerekiyor. Başka bir sorunu yoktur. Kozmetik olarak yılların verdiği kullanım izleri mevcuttur. Aksesuar olarak sadece yan sanayi şarj cihazı vardır. Pili de yan sanayidir. Kullanıma göre 2-3 gün gitmektedir. Cihazı Ankara içi elden deneyip alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat:75 TL.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.[album][/album]

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

formula2000

İsim: Selim Y.
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 14:22:32
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (SATILMIŞTIR)LG AG-S350 3D GÖZLÜK 2 ADET SIFIR 130 TL.
Alıcı: SuPReMaCY
Tarih: 29 Kasım 2012; 20:01:19
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:teşekkürler. kargo biraz tuzluydu.
Genel Puan:      
Yorum:Gerek ürün kalitesi gerekse kargo hassasiyeti için gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılmıştır. Nokia 6300 temiz sorunsuz 50 TL.
Alıcı: defnesdad
Tarih: 1 Nisan 2014; 22:15:56
Yorum:Ankara içinde elden alışveriş yaptık. Sağolsun ben çıkamadığım için iş yerime kadar geldi. Sattığı üründe aynı anlattığı gibiydi. Ben çok memnun kaldım alışverişten. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078