SATILDI

Samsung S4 9505 temiz sorunsuz uygun fiyat

Merhaba, satmış olduğum telefon atıl durumdadır. Daha önce ekranı orjinali ile değişmiştir. Şu an için hiç bir sorunu yoktur. Sadece wifi çekimi kuvvetli değil. Modemden uzaklaştığınız zaman bağlantı kopuyor. Sorun olarak bunu sayabiliriz. Sadece telefon vardır. Orjinal pili az gittiğinden dolayı yan sanayi pil takılıdır. Çok yoğun kullanılmazsa 1 günü çıkarıyor. Telefon temizlik olarak 10/7 alır. Telefonu Ankara içi deneyerek elden alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 225 TL.

SATILDI

Meizu M3 mini çok temiz sadece google play store yüklenmiyor.

Merhaba, satmış olduğum telefonu forumdan brick olmuş halde aldım. Telefoncu bir tanıdığıma telefonu yaptırdım. Fakat cihaza ne global yazılımı ne de google play store u yükleyemedi. Telefon'un dili ingilizce. Telefon şu an faal kullanılabilir durumda. Apk olarak uygulama yükleniyor. Sadece play store yüklenemiyor. Bu yüzden cihazı satıyorum. Cihaz çok temiz durumda. 10/9 alır. Orjinal kutusu mevcut. Başka bir aksesuarı yoktur. Cihazı Ankara içi elden alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 200 TL

SATILDI

Blackberry 9900 bold siyah temiz(Satılmıştır)

Satmış olduğum telefon şirket telefonudur. Genel olarak temiz ve sorunsuzdur. Sadece telefon ve orjinal pili mevcuttur. Başka hiçbir aksesuarı yoktur. Telefonu Ankara içi elden teslim edebilirim. Şehir dışı kargo yapabilirim.

Fiyat: 100 TL

SATILDI

HTC One A9 temiz meraklısına müzik telefonu

Merhaba, halen kullanmakta olduğum HTC One A9 telefonumu başka bir modele geçtiğim için satıyorum. Telefonun donanımsal olarak önemli bir sorunu yok. Sadece arka kamera bazen flu çekmekte. Bu modelde kronik sanırım. Pili fena değil çok yoğun kullanılmazsa bir günü çıkarıyor. Ekranı başka bir A9'dan alınıp orjinal olarak değiştirilmiştir. Telefon emsallerinden müzik performansı olarak öne çıkmaktadır. İnternetten araştırabilirsiniz. Kondisyon olarak 10/7-8 alır. kutusu mevcut fakat aksesuarları mevcut değildir. Telefonu Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 400 TL

SATIŞTA

Ali Şefik Tok hesap adı TR02 0011 1000 0000 0061 8912 iban'a para göndermeyin.

Ali Şefik Tok hesap adı TR02 0011 1000 0000 0061 8912 25 enpara iban numarası 534 275 14 09 cep numarası olan kişi uzun süre kullanılmayan hesapları ele geçirip bu kişilerin uzun süre önce açtığı ilanları aktif edip dolandırıcılık yapıyor. Beni de jerit nick ile dolandırdı. Dikkatli olunuz.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

formula2000

İsim: Selim Y.
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Eylül 2020; 21:19:15
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (SATILMIŞTIR)LG AG-S350 3D GÖZLÜK 2 ADET SIFIR 130 TL.
Alıcı: SuPReMaCY
Tarih: 29 Kasım 2012; 20:01:19
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:teşekkürler. kargo biraz tuzluydu.
Genel Puan:      
Yorum:Gerek ürün kalitesi gerekse kargo hassasiyeti için gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılmıştır. Nokia 6300 temiz sorunsuz 50 TL.
Alıcı: defnesdad
Tarih: 1 Nisan 2014; 22:15:56
Yorum:Ankara içinde elden alışveriş yaptık. Sağolsun ben çıkamadığım için iş yerime kadar geldi. Sattığı üründe aynı anlattığı gibiydi. Ben çok memnun kaldım alışverişten. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156