FORUM DIŞINA SATILDI

Meraklısına IBM T43 Notebook çok temiz sorunsuz 200 TL.

Satmış olduğum IBM T43 notebook çok temizdir. Piyasada bulabileceğiniz en temiz cihazdır. İnternet, ofis programları günlük kullanım için idealdir. Herhangi bir donanımsal, yazılımsal problemi yoktur. Cihazın bataryası önceden 20-30 dakika gitmekteydi. Uzun zaman kullanılmadığı için pil şu an bitik gözüküyor. Aksesuar olarak sadece adaptörü ve compaq marka biraz eski laptop çantası vardır. Ankara içi elden satış öncelikli tercihimdir.
Not:IBM laptoplarda klasik olan tuşların ortasındaki kırmızı trackpoint mouse plastiği düşmüştür.

Fiyat: 200 TL.

Notebook'un özellikleri;

İşlemci: İntel Pentium M 1.73 ghz 2 mb cache (Dothan)
Ram: 1 gb. (2 gb yükseltilebilir)
Ekran: 14.1 mat ekran
Ekran kartı: 128 mb
Hdd: 80 gb.
Dvd-rom- Cd-rw combo
Q TR klavye
Wireless
Bluetooth
İşletim sistemi: Windows XP pro

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILMIŞTIR!!!SONY DCR-DVD105E VİDEO KAMERA ÇOK TEMİZ 130 TL ANKARA

Satmış olduğum dvd'ye kayıt yapan sony marka video kamerayı ihtiyacım kalmadığı için satıyorum. Uzun bir zamandır kullanılmıyor. Makina ayrıca çok az kullanılmıştır. Herhangi bir sorunu yoktur. Kozmetik olarakta bir sorunu yoktur. Aksesuar olarak orjinal pili, şarj cihazı ve kayıt yapmak için sony dvd, ayrıca çokta iyi olmayan sony marka taşıma çantası vardır. Makinayı Ankara içi elden teslim edebilirim.. Diğer illere kargo ile yollayabilirim.

Not: Fotoğraf makinaları ile takas olur. Alt üst rakam konuşulur.

Özellikler: DCR-DVD105E
Dual RW uyumluluğu (DVD-RW / +RW)
Sahne ve küçük resim indeksine doğrudan erişim
Aynı ortam (DVD) üzerine Video ve Fotoğraf modu
Carl Zeiss® Vario-Tessar®
800.000 Piksel Gelişmiş HAD CCD
20x Optik Zoom / 800 x Dijital Zoom
Süper SteadyShot
2.5" Hibrid LCD ekran
İşlevlere kolay erişim sağlayan aktif menülü dokunmatik ekran
Super NightShot Plus

Ufaltılmış ön izleme resmi

FORUM DIŞINA SATILDI

Alınık. Lite-On Dvd-rw İhas 624-524-424 B chipsetli olanlardan

Merhaba, elinde az kullanılmış veya kullanılmamış aşağıdaki listede bulunun lite-on dvd-rw arıyorum. Elinizde bu özelliklere sahip dvd-rw varsa cihazın durumunu, ne kadar kullanıldığı ve uygun fiyat tekliflerinizi özelden mesaj gönderirseniz memnun olurum.

LiteOn iHas324-XX B
LiteOn iHas424-XX B
LiteOn iHas524-XX B
LiteOn iHas624-XX B

FORUM DIŞINA SATILDI

LG GM735 Çok temiz. Fiyat iyice düştü. 110 TL.(Ankara)

Arkadaşlar, ilan vermiş olduğum telefonu forumdan bir arkadaştan aldım. Kardeşime almıştım telefonu fakat telefon ona çok karışık geldi ve kullanamadı bu yüzden daha basit bir telefon almak için satıyorum. Ayrıca emsal değerde daha basit kullanımlı cihazlarla takas düşünebilirim. Telefonun hiçbir sorunu yok. Çok temiz. Sadece telefonun ekranında kapalıyken çok dikkatli bakıldığında belli olan bir kaç kılcal çizik var. Onun dışında hiçbir yerinde deformasyon çizik darbe yok. Telefonun kutusu ve tüm kutu içeriği mevcut. Sadece kalemi yok. Telefonun kendisi, orjinal yedek pili, kulaklığı, data kablosu ve şarj aleti ve kullanım kılavuzu var. Telefonda ayrıca 2 gb hafıza kartı mevcut. Telefonu Ankara içi elden teslim edebilirim. Diğer illere kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere gönderebilirim.

Fiyat:110 TL.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

formula2000

İsim: Selim Y.
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 14:22:32
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (SATILMIŞTIR)LG AG-S350 3D GÖZLÜK 2 ADET SIFIR 130 TL.
Alıcı: SuPReMaCY
Tarih: 29 Kasım 2012; 20:01:19
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:teşekkürler. kargo biraz tuzluydu.
Genel Puan:      
Yorum:Gerek ürün kalitesi gerekse kargo hassasiyeti için gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılmıştır. Nokia 6300 temiz sorunsuz 50 TL.
Alıcı: defnesdad
Tarih: 1 Nisan 2014; 22:15:56
Yorum:Ankara içinde elden alışveriş yaptık. Sağolsun ben çıkamadığım için iş yerime kadar geldi. Sattığı üründe aynı anlattığı gibiydi. Ben çok memnun kaldım alışverişten. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125