SATILDI

Nokia ile takaslık Androidli Dell Aero telefon full kutulu

Forumdan bir arkadaştan almış olduğum Android tabanlı Dell Aero marka telefonu aynı değerde tuşlu Nokia marka telefonla takas yapmak istiyorum. Takas sebebim dokunmatik telefona alışamamam. Telefonum genel anlamda temiz ve sorunsuz. Sadece arka kapakta kullanımı etkilemeyen ve çok dikkat çekmeyen kılcal bir çatlağı var. Cihaz full kutulu ve aksesuarlı. 2 ay daha garantisi mevcut. Önceliğim takası Ankara içi yüz yüze yapmak. Ankara dışı takas yapmak isteyen olursa da kabul ederim.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Olympus FE-3010 digital fotoğraf makinası temiz 80 TL

Merhaba, satmış olduğum Olympus FE-3010 digital fotoğraf makinası temiz durumda ve hiçbir sorunu yok. Cihazın üzerinde çok rahatsız etmeyen kullanım izleri mevcut. Kutusu ve tüm kutu içeriği vardır. 1 GB XD hafıza kartı ayrıca Micro sd hafıza kartı adaptörü vardır. Cihazın rengi gridir. Ankara içi elden teslim. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Not: Cihazın bordu yetkili serviste değişmiştir. Ayrıca pil tırnağı kırıldığından tamir görmüştür. Şu an cihazda hiçbir sorun yoktur.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Meraklısına Olympus C-8080 Wide Zoom sıfır ayarında (İNDİRİM)

Başlıkta belirtmiş olduğum makina satılıktır. Makina biraz eski bir model fakat fotoğraf kalitesi olarak bir çok güncel fotoğraf makinalarından ve hatta bazı slr gövdelerden üstündür. Makina sıfır ayarında ve çok az kullanıldı. Sadece askılığın bulunduğu yerde sürtmeden dolayı çok hafif biz iz var. Mağneznum alaşımlı ele oturan gövdesi ile slr makina hissi verir. Makina ile bir çok manuel ayar yapabilirsiniz. Pili çok iyi durumda. Tam dolu pil ile yaklaşık 400-500 çekim yapabilirsiniz. Aksesuar olarak 1 gb xd hafıza kartı, orjinal şarj aleti ve pili var. Boyun askısı ve çantası yoktur. Makinanın özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına internetten bakabilirsiniz. Ne kadar kaliteli bir gövde olduğunu görebilirsiniz.Takas sadece dslr makina veya notebook ile olur. Makinayı Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.
Fiyat:250 TL

SATIŞTA

Nokia 6610i sorunlu çok temiz parça niyetine 10 TL.

Satmış olduğum cihaz yere düşme sonucu kulaklığa ses gelmemektedir. Arka kapak kamera plastiği düşmüş kamera tarafındaki plastiğin bir kısmında kırık vardır. Arka kapak sorunsuz kapanıyor. Cihaz açılıyor karşı tarafa ses gidiyor fakat kulaklığa ses gelmiyor. Cihaz mavi renk ve çok temiz. Yedek parça olarak kullanılabilir. (Pil, board, ön kapak ve tuş takımı)Cihaz bunun dışında sıfır ayarında. Sadece cihaz ve pili gönderilecektir. Cihaz fazla kullanılmadı. Bu şekilde almak isteyen olursa Ankara içi elden satabilirim. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

SATILDI

SATILMIŞTIR. LITEON İHAS524-T32B DVD-RW 24X SATA KUTULU SIFIR AYARINDA

Satmış olduğum dvd-rw'ı ihtiyacım kalmadığı için satıyorum. En fazla 7-8 dvd yazılmıştır. Kutusunda güç kablosuna ek olarak sata bağlantı kablosunu da veriyorum. Firmware update yapılmıştır. Hiçbir sorunu yoktur. Ankara içi elden teslim edebilirim. Diğer illere kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere gönderebilirim.

Pazarlıksız tek fiyat:50 TL.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

formula2000

İsim: Selim Y.
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 14:22:32
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (SATILMIŞTIR)LG AG-S350 3D GÖZLÜK 2 ADET SIFIR 130 TL.
Alıcı: SuPReMaCY
Tarih: 29 Kasım 2012; 20:01:19
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:teşekkürler. kargo biraz tuzluydu.
Genel Puan:      
Yorum:Gerek ürün kalitesi gerekse kargo hassasiyeti için gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılmıştır. Nokia 6300 temiz sorunsuz 50 TL.
Alıcı: defnesdad
Tarih: 1 Nisan 2014; 22:15:56
Yorum:Ankara içinde elden alışveriş yaptık. Sağolsun ben çıkamadığım için iş yerime kadar geldi. Sattığı üründe aynı anlattığı gibiydi. Ben çok memnun kaldım alışverişten. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156