SATILDI

Satılmıştır. Nokia 6300 temiz sorunsuz 50 TL.

Satmış olduğum telefonu forumdan almıştım. Daha üst bir model alacağım için satıyorum. Cihazın hiçbir sorunu yok. Sadece tuşlarda biraz silinme ve camında kılcal çizikler vardır. Camın içinde de bir miktar toz var. Kullanımı etkilemiyor. Kozmetik olarak 10/7 alır. Sadece cihaz satılıktır. Başka hiçbir aksesuarı yoktur. Pili orjinaldir. Kullanıma göre 2-3 gün gidiyor. Alo demek için ve bir miktar multimedya özellikleri için idealdir. Telefonu Ankara içi elden teslim edebilirim. Diğer illere kargo ile yollayabilirim. Fotoğraflar eklenecektir.

Fiyat: 50 TL.


SATILDI

Satılmıştır. Meraklısına Nokia 6310i efsane çok temiz sitede tek(Mercedes-Benz araç telefonu)

Satmış olduğum telefonu bundan 5 yıl önce Mercedes-Benz bayisinde çalışan bir arkadaşım hediye etmişti. 2-3 ay kullandıktan sonra bu efsane telefonu hatıra diye sakladım. İhtiyacım olmadığı için keyfekeder satışa çıkarıyorum. İstemiş olduğum fiyata satılmazsa da çok üzülmem. Telefon Mercedes-Benz otomobilleri araç telefonu için özel üretim olup, etiketinde Mercedes-Benz amblemi vardır. Özel Nokia corporation üretimidir. Yani en kaliteli üretimdir. Telefon çok temiz olup sıfır ayarında denebilir. Koleksiyonluk temizlikte bir telefondur. Bu telefonu zaten meraklısı olan gayet iyi bilir. Pili çok iyi durumda olup normal kullanımda bana 1 haftadan fazla gidiyordu. Satış içeriği telefon ve orjinal şarj cihazı şeklindedir. Kutusu yoktur. Telefonu Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile yollayabilirim.
Fotoğraflar en kısa sürede eklenecektir.

Fiyat: 250 TL.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

Satılmıştır. Meraklısına Efsane Nokia E60 temiz sorunsuz

Satmış olduğum telefonu daha büyük ekranlı telefon alacağım için satıyorum. Telefonun donanımsal olarak hiçbir problemi yoktur. Kozmetik olarak 10/6-7 alır. Ekranında hafif çizikler ve kasasında kullanım izleri mevcuttur. Birde pil kapağının köşesinde hafif bir kırık vardır. Çok dikkat çekmiyor ve kullanımı etkilemiyor. Yeni bir kasa bulabilirseniz sıfır gibi telefon olur. Pili kullanıma bağlı olarak 2-3 gün gidiyor. 512 mb hafıza kartı ve şarj aleti ve orjinal data kablosu mevcuttur. Telefonu Ankara içi elden satabilirim. Diğer illere kargo ile yollayabilirim.
Not: fotoğraflar eklenecektir. Fiyat pazarlıksızdır.

Fiyat: 100 TL.[album][/album]
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.


SATIŞTA

Nokia C2-01 sıfır ayarında kayıtsız (50 TL)

Almanya'dan bir yakınıma gelen ve kayıtsız sıfır ayarında ekran jelatini dahi duran kutulu cihazı satıyorum. İsteyen kaydedip kullanır isteyen yedek parça yapar. Kayıtlı ikinci el telefonla takas olur. Alt üst konuşulur. Cihazı Ankarada elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile yollayabilirim.

Fiyat:50 TL.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.


SATIŞTA

2 adet Allnet 1685 powerline adaptör(Elektrik hattından internet)

Satmış olduğum cihazlar sorunsuz ve temizdir. Evinizde kablo çekmeden elektrik hattından internet kullanmanızı sağlar. Benim evdeki elektrik hattı çok eski olduğundan çalışmadı bu yüzden satıyorum. Access point ile takas edebilirim. Ankara içi elden teslim. Diğer illere kargo ile yollayabilirim.

Fiyat: 2 adet 70 TL.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

formula2000
 
 

 
İsim: Selim Y.
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008;
Şehir: Ankara,Çankaya
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 14:22:32
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: (SATILMIŞTIR)LG AG-S350 3D GÖZLÜK 2 ADET SIFIR 130 TL.
Alıcı: SuPReMaCY
Tarih: 29 Kasım 2012; 20:01:19
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:teşekkürler. kargo biraz tuzluydu.
Genel Puan:      
Yorum:Gerek ürün kalitesi gerekse kargo hassasiyeti için gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılmıştır. Nokia 6300 temiz sorunsuz 50 TL.
Alıcı: defnesdad
Tarih: 1 Nisan 2014; 22:15:56
Yorum:Ankara içinde elden alışveriş yaptık. Sağolsun ben çıkamadığım için iş yerime kadar geldi. Sattığı üründe aynı anlattığı gibiydi. Ben çok memnun kaldım alışverişten. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

  [2]  [3]  [4

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR4
0.172