SATILDI

Satılık n11.com çekleri/hesapları

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------- ALIŞVERİŞİ BENİM YAPMAM KAYDIYA----------------------------------------------
----------------------- VEHAYUT AVANTAJİX HESABIM KULLANILIRSA BU FİYATLAR GEÇERLİDİR-----------------------

200 tl lik sepette 100 tl indirim 35 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 2
188 tl lik sepette 94 tl indirim 33 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1 ...SATILMIŞTIR....
160 tl lik sepette 80 tl indirim 32 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1 ...SATILMIŞTIR....
156 tl lik sepette 78 tl indirim 27 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1
118 tl lik sepette 59 tl indirim 23 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1
156 tl lik sepette 75 tl indirim 26 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1 ...SATILMIŞTIR....
28 tl lik sepette 14 tl indirim 5 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 2 ...SATILMIŞTIR....

Elektronik ürünlerde alışveriş çek miktarının 10 katıdır.

1- isolayn007 adlı kullanıcı adına 1200 tl lik 1 adet alışveriş yapılmıştır.
2- sinan__86 adlı kullanıcıya 2 hesap verilmiştir.
3- ispirstyle adlı kullanıcıya 1 tane çek satılmıştır.
4- akinonat adlı kullanıcıya 1 tane çek satılmıştır.
5- mugelondon adlı kullanıcıya 1 tane çek satılmıştır.
6- xxxx06 adlı kullanıcıya 1 tane çek satılmıştır.
7- vs vs
Stoklar günceldir.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------SATILIK HESAPLAR-------------------

A-100+76+59 tl çek olan hesap 95 tl olarak satılıktır. WORLD KART ELEKTRONİK ALIŞVERİŞİ YAPILMAMIŞTIR.

B- 33 tl çek olan hesap 13 tl olarak satılıktır. WORLD KART ELEKTRONİK ALIŞVERİŞİ YAPILMAMIŞTIR.

C- 33tl (Spor,Outdoor, Avcılık, Dalış kategorilerinde kullanabileceginiz 200 tl altlimitli çek. )
3 tl ( alışverişi ben yaparsam ya da avantajix hesabımı kullananlara bedava )

D- 33 tl ( Oto Ses ve Görüntü Sistemleri,Motosiklet,Ayakkabı ve Çanta kategorilerinde 200 tl altlimitli çek.)
3 tl ( alışverişi ben yaparsam ya da avantajix hesabımı kullananlara bedava)

NOT:
Satılan hesaplar kargo teslim alındığı zaman geri alınır.
İsteyene referans ilanı açılır.
Sitede, profilim açık eski üyeyim ve defalarca alışverişim oldu

Ödemeler enpara /teb bankası /garanti bankası yoluyla yapılır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------ALIŞVERİŞİ BENİM YAPMAM KAYDIYA-----------------------

200 tl lik sepette 100 tl indirim 35 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 5
188 tl lik sepette 94 tl indirim 33 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1 ...SATILMIŞTIR....
160 tl lik sepette 80 tl indirim 32 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1....Akşama kadar opsiyonlanmıştır.
156 tl lik sepette 78 tl indirim 27 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1
156 tl lik sepette 75 tl indirim 26 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1
28 tl lik sepette 14 tl indirim 5 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 2 ......1 adet kaldı

1- isolayn007 adlı kullanıcı adına 1200 tl lik 1 adet alışveriş yapılmıştır.
Stoklar günceldir.

1- içerisinde 100 tl + 14 tl (En iyi fiyat çeki )
33 tl ( Oto Ses ve Görüntü Sistemleri,Motosiklet,Ayakkabı ve Çanta kategorilerinde 200 tl altlimitli çek.)
Fiyatı 45 tl
....SATILMIŞTIR....

2- içerisinde 100 tl + 6 tl (En iyi fiyat çeki )
33 tl ( Oto Ses ve Görüntü Sistemleri,Motosiklet,Ayakkabı ve Çanta kategorilerinde 200 tl altlimitli çek.)
Fiyatı 43 tl
....SATILMIŞTIR....

3- 33tl (Spor,Outdoor, Avcılık, Dalış kategorilerinde kullanabileceginiz 200 tl altlimitli çek. )

4- 33 tl ( Oto Ses ve Görüntü Sistemleri,Motosiklet,Ayakkabı ve Çanta kategorilerinde 200 tl altlimitli çek.)

Ödemeler misli /enpara /teb bankası /garanti bankası

...............Alışveriş yaptığımız arkadaşlara morhipo hesapları hediyedir.100/30 tl 150/30tl 200/30 tl................

SATILDI

Satılık n11 hesapları mevcuttur. Avantajix hesabımı kullanacaklar için extra 5 tl indirim yapılır.

Hesaplar.
Fiyatı 55 tl

Fiyatı 53 tl

3- 33tl (Spor,Outdoor, Avcılık, Dalış kategorilerinde kullanabileceginiz 200 tl altlimitli çek. )

4- 33 tl ( Oto Ses ve Görüntü Sistemleri,Motosiklet,Ayakkabı ve Çanta kategorilerinde 200 tl altlimitli çek.)

5-Alışverişi benim yapmam şartıyla
200 tl lik sepette 100 tl indirim 40 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici)
160 tl lik sepette 80 tl indirim 32 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici)
188 tl lik sepette 94 tl indirim 37 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici)
156 tl lik sepette 78 tl indirim 31 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici)
28 tl lik sepette 14 tl indirim 5 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici)

Elektronik ürünlerde alışveriş çek miktarının 10 katıdır.Pazarlık yapılır.

İyi akşamlar.

SATILDI

-----------------------ALIŞVERİŞİ BENİM YAPMAM KAYDIYA-----------------------

200 tl lik sepette 100 tl indirim 40 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 5
188 tl lik sepette 94 tl indirim 37 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1 ...SATILMIŞTIR....
160 tl lik sepette 80 tl indirim 32 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1
156 tl lik sepette 78 tl indirim 31 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1
156 tl lik sepette 75 tl indirim 30 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 1
28 tl lik sepette 14 tl indirim 5 tl karşılığında yapılır.(Elektronik harici) STOK : 2 ...SATILMIŞTIR....1 adet kaldı

1- isolayn007 adlı kullanıcı adına 1200 tl lik 1 adet alışveriş yapılmıştır.Stoklar günceldir.

Fiyatı 45 tl
....SATILMIŞTIR....

Fiyatı 43 tl
....SATILMIŞTIR....

NOT: Avantajix hesabımı kullanacaklar için extra 5 tl indirim yapılır....

İyi günler.

SATIŞTA

Tüm ürünlerde geçerli,200 tl altlimitli 50 tl N11.com

200 tl altlimitli 50 tl hediye çekim var tüm ürünlerde kullanılabilir.Teklifleri pm ile alabilirim.

Ayrıca Enpara hesabımla yardımcı olabilirim.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

rasmus61

İsim: fatih demirci
Katılım zamanı: 21 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Eylül 2020; 20:18:45
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:     
Ürün: n11.com 6*100 tl, 1*11 tl'lik hesap devredilecektir.
Alıcı: mstgc
Tarih: 18 Haziran 2013; 16:12:13
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: n11.com 6*100 tl, 1*11 tl'lik hesap devredilecektir.
Alıcı: themimarist
Tarih: 20 Haziran 2013; 17:38:28
Yorum:Mrb rasmus61 nickli arkadaştan n11 indirimli kupon istedim bana istersen ben senin yerine alayım dedi baya konustuk ben parayı yolladım güvendiğimden . Benim için baya ugraştı ama urun indirmli değilmiş sonra param eksiksiz yolladı. bu işler güven meselesi arkadaşıma her turlu guvenebilirsiniz. teşekkürler rasmus61 inş yeni alşverişerde bulunmak değiyle.
Genel Puan:      
Ürün: 4*100 n11.com hesap devredilecektir.180 tl
Alıcı: Mouse383
Tarih: 21 Haziran 2013; 11:25:11
Yorum:arkadaş elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı, güvenilir ve hızlı biri teşekkür ediyorum
Genel Puan:      
Ürün: 3*100 n11.com hesap devredilecektir.
Alıcı: umacar
Tarih: 24 Haziran 2013; 22:38:15
Yorum:sorunsuz
Genel Puan:      
Ürün: Satılık n11.com çekleri/hesapları
Alıcı: ispirstyle
Tarih: 24 Aralık 2013; 11:57:11
Yorum:Hızlı işlem, güvenilir. Daha ne olsun.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.063