SATIŞTA

Satılık Epic Games Hesabı | Rdr 2 ve Borderlands 3 **110₺

Merhaba arkadaşlar. Epic Games hesabımı satmaya karar verdim. İçerisindeki oyunların tam listesini aşağıya yazacağım. Epic hesabı Rockstar hariç hiçbir platforma bağlı değildir, satın aldığınızda kendi hesaplarınıza bağlayabilirsiniz. Hesabın bölgesi Ukrayna'dır, fiyatlar grivna üzerinden listelenmektedir. Bölgenin Ukrayna olması benim için herhangi bir olumsuzluk yaratmadı, sorunsuz şekilde kullanabiliyorum. Rocket League'den kalan indirim kuponu durmaktadır. 1 Kasım'a kadar fiyatı 399 grivna ve üzeri olan oyunlar için 300 grivna indirim alabilirsiniz. Bu şekilde Rdr 2 120₺'ye Borderlands 3 ise 40₺ civarına mal oldu.

Hesabı Steam'den Cyberpunk 2077 alabilmek için satıyorum. Fiyat olarak 120₺ düşünüyorum. Rdr2'nin online kısmında sadece karakter yaratıldı, başladığı gibi durmaktadır. Havale sonrası hesap teslimi yapılır, rockstar hesabını da birlikte teslim edeceğim. Epic hesabının maili devredilebilir, rockstar hesabına özel ayrı bir mail adresi açıldı ve kişisel değil onu olduğu gibi verebilirim. Alıcısına hayırlı olsun.

Fiyat 120₺ >> 110₺

Edit: Hesap bölgesi ile ilgili aklında soru işareti olan var ise hesabın ülkesini TR olarak güncelletebilirim.

İçerisindeki oyunlar;
Red Dead Redemption 2 Standart Edition
Borderlands 3 Standart Edition
Borderlands The Handsome Collection (Borderlands 2 Goty ve Borderlands Pre-Sequel)
Sid Meier's Civilization VI Standart Edition
FM 2020
Grand Theft Auto V
A Total War Saga: TROY
Abzu
Amnesia: A Machine for Pigs
HITMAN 2016
Just Cause 4
Remnant From the Ashes
Rising Storm
Roller Coaster Tycoon 3: Complete Edition
The Alto Collection
Watch Dogs 2
Rocket League

SATILDI

Evga 450 BT 80+ Bronze PSU Kargo Dahil 150?

Ürün 17 Mart 2018 tarihinde Amazon.com'dan satın alınmış olup fatura tarihinden itibaren 3 sene boyunca (17 Mart 2021) global olarak Evga garantisi altındadır. Ürünü aldığım tarihten bugüne kadar i5 7400 + 1060 ve ryzen 5 1600 + rx 580 sistemlerinde kullandım ve tık demedi fakat bir süredir cw sesi mevcut. Cw sesini masa altındayken hiç duymadım fakat kasayı masanın üzerine aldığımdan beri duyuyorum. Onun dışında en ufak bir problemi bulunmamaktadır.

24 pin anakart, 8 pin cpu, 2x8 pin pci express, 4x sata, 3x molex, 1x floppy bağlantılarına sahiptir. Sata bağlantıları yassı kabloya sahiptir, anakart, cpu ve pci express bağlantıları siyah örgü kabloya sahiptir. OVP, UVP, OCP, OPP, SCP korumaları mevcuttur. 12v kanalından 420w güç verebilmektedir.

Kutusu, faturası ve kutu içeriği mevcuttur. Fişi ülkemizle uyumlu olmadığı için orijinal fişin yanında TR uyumlu fiş de yollayacağım.

Fiyatını kargo benden olacak şekilde 150 tl olarak belirledim. Alıcısına hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık Blizzard Hesabı / Cod: Black Ops 4 ve Destiny 2

Kendime ait blizzard / battle.net hesabım satılıktır. Hesabın içerisinde 2 adet oyun mevcuttur. Bunlardan bir tanesi Call of Duty: Black Ops 4, diğeri ise Destiny 2'dir. İki ürün de standart versiyonlardır, lite veya deluxe gibi değil 60$'a satılan standart versiyonlardır. Cod BO4 5 - 10 saat arası ya oynandı ya oynanmadı, Destiny 2 de indirip bir kere girdikten sonra ekran kartımla vedalaştığım için hiç oynanmadı. Alıcısına hayırlı olsun. Mobil için fiyat 80 TL'dir, ödeme Enpara hesabıma havale olarak olabilir. Referansı 50+ olanlar ile önce hesap sonra ödeme şeklinde alışveriş yapabiliriz.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

moonshine14

İsim: Berkay Ocakcı
Katılım zamanı: 15 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 30 Ekim 2020; 21:31:56
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Blizzard Hesabı / Cod: Black Ops 4 ve Destiny 2
Alıcı: smmugler
Tarih: 23 Ağustos 2019; 13:36:09
Yorum:Güvel bir alışverişti. Oldukça güvenilir bir arkadaşımız. havale ücreti fazla tutunca benimle paylaştı.
Genel Puan:      
Ürün: Evga 450 BT 80+ Bronze PSU Kargo Dahil 150?
Alıcı: ffurkanakbulut
Tarih: 3 Temmuz 2020; 14:54:35
Yorum:Satıcı ilgili ve dürüst. Ürününün arkasında sonuna kadar duran birisi. Alışveriş yaparken içiniz rahat olsun.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.063