SATILDI

MSI GAMING TRIO X 2080TI

2019 eylul ayında alındı. Aşağı yukarı 25 ay garantisi daha var. Hepsiburada üstünden alındı satıcı hepsiburada kendisi. digital faturanın bir kopyasını mail yolu ile size göndericem.
düzeltme: Forumdaki bir arkadasın uyarısı üzerine kontrol ettim MSI 36 ay garanti veriyormus. kalan süre düzeltildi.

Fabrika overlocklu bir model 1950mhz civarında çalışıyor kutudan çıkan hali. Çokta anlatabilecegim bir şey yok, ilgilenen arkadasların bileceği şeyler hepsi.

Kafanıza takılan herhangi bir soru varsa cevaplayabilirim.

İşlerim sebebiyle pek vaktim yok bu sebeple satıyorum. Fiyat sabittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Wraith Prism with RGB LED

Arkadaslar yeni bir amd işlemci aldım ve başlıktaki fan ı satıyorum. su sogutma olduğu için hiç açılmadı ve takılmadı sisteme. üstündeki termal macun vs duruyor.

işlemcinin kutusu bende kalacağı için kutusu yok tabiki.

fiyat 200 tl

sabit, pazarlık maalesef yok.

FORUM DIŞINA SATILDI

i7 6700k, Z170A msi gaming carbon, 16gb Kingston 2660mhz HyperX Fury Black

Fiyat: 2100TL

Arkadaşlar başlıkta yazılı komponentleri upgrade sonrası boşa çıktıkları için satıyorum.

Tamamı bizzat aldığım ilk sahibi olduğum parçalar, garantileri bitti, dijital faturaları bulunuyor(fakat anakart ı aldıgım siteyi unuttum onun faturası zor).

İşlemciyi ben monte ettim ve bir tek bu anakartta kullanıldı, 4 yıl kadar kullandım.3 küsür yıl boyunca K işlemci olmasına rağmen gerekmediği için OC yapılmadı. son 5 aydır ekran kartını değiştirdikten sonra anakartın gaming boost özelliği üstünden otomatik OC yaptım ve 4.5Ghz olarak kullandım, hiçbir zorun olmaksızın bu hızları gördü.(OC yapıldıgında su sogutma altınday işlemci termal olarak zorlanmadı)

Önceliğim işlemcinin satılması bu sebeple toptan satışa çıkardım. eğer anakart satılırsa CPU yu tekte veririm sonrasında.

Birde eski cpu sogutum var, onuda kullanmıyorum, yanında gönderirim hediye olarak idareten bir süre kullanabilirsiniz.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

lemartes

İsim:
Katılım zamanı: 14 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Ekim 2020; 11:55:52
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: MSI GAMING TRIO X 2080TI
Alıcı: luxojr
Tarih: 5 Ağustos 2020; 13:46:06
Yorum:İlgili ve güvenilir bir arkadaş.Alışverişimizi havale-kargo şeklinde yaptık.Buradan da teşekkürlerimi borç bilirim.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.098