SATIŞTA

ALINIK i7-4770 / i7-4770k / i7-4790 / i7-4790k ve bunlardan birine uyumlu anakart

Merhaba,

başlıkta da belirttiğim gibi bu işlemcilerden bir tanesi ve bunlara uygun bir anakarta ihtiyacım var.

overclock ve delid denenmemiş/yapılmamış, stock hızlarda ve temiz kullanılmış işlemci tercihim.

istanbul'da ikamet ediyorum, gerekirse elden teslimat da yapabilirim. yeter ki aradığım kriterlerde olsun ve fiyatta anlaşalım.

düşünen varsa özel mesaj yoluyla konuşabiliriz.

herkese iyi forumlar.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

ALINIK AMD ATHLON X4 860K

Merhaba, basliktaki islemciyi ariyorum. temiz ve sorunsuz istiyorum, 150-160liraya dusunen varsa mesaj atabilirler. tesekkurler

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK AMD A6 6400K ISLEMCI COK TEMIZ-GARANTILI

Merhaba, 26.05.15 tarihinde vatan bilgisayardan aldığım işlemciyi satışa çıkarmis bulunmaktayım. Çok temiz, oyun bile oynanmadı, sadece internette gezinti yapıldı. Hyper 212 evo işlemci soğutucu ve 400R kasa ile kullandım, overclock gibi işlemler yapılmamıştır.

İşlemcinin garantisi 26.05.18 tarihine kadar süresi vardır, 2 yıl daha garantili.

Fiyat 120 liradır ve sabittir,İstanbul içinden elden teslim edebilirim, ilan da açabilirim.

Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.

SATILDI

Satılık Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls 686lvl Paragon Full Item / Karakterler. Fiyat Düştü.

satılmıştır. teşekkürler

FORUM DIŞINA SATILDI

TEMİZ OCZ Platinum 4GB RAM(4 x 1GB) RAM DDR2

Merhaba, 2009 yılında aldığım bu ürünü 1,5 sene kadar kullanıp kutusuna koymuştum.

Alıcısı olur diye satmak istedim, platinium serisi özel seridir, overclock'a elverişli ve performans ramleridir. (overclock yapılmadı) ddr2'ler arasındaki en iyisidir. 1066 mhz 1333mhz'e kadar overclock olabiliyor. ben şahsen overclocklamadım, o zaman hiç ihtiyaç kalmamıştı, çok hızlıydı. ddr3 'e geçiş yaptığımdan kutuya kaldırılmıştır. temizdir, sıkıntısı yoktur.

fiyat sabittir.

alıcıya şimdiden hayırlı olsun.

sanalpazar'dan almak isteyenler için link: http://www.sanalpazar.c...b-Ram-Ddr2__isp47329739

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

keepthismomentformyself

İsim: Volkan
Katılım zamanı: 13 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Ağustos 2020; 11:53:33
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:guvenilir, ilgili satici
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094