FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILIK] RYZEN R5 1600 GARANTİLİ

Merhabalar,
2017 Yılında aldığım, sistemimde severek kullandığım Ryzen R5 1600 İşlemcimi model yükselttiğim den dolayı satmak istiyorum.
İşlemci Arctic freezer 34 esports duo ile kullanılmış 60 dereceyi geçmemiş, macunu, kasa içi bakımları sürekli yapılmıştır.
Garanti Belgesinde yazan tarihe göre daha 1 yıla yakın garantisi daha devam etmekte.
Hiç bir pininde kırık yamuk, hiç bir şey yoktur. Tamamen sorunsuz.

Ürünün kutusu, faturası,garanti belgeleri,stok fanı herşeyi duruyor. Fotoğrafları çekip alıcıya hazır paketledim.

Fiyat; 500TL Pazarlıkdır.
Havale/EFT sonrasında kargo şeklinde ilerleyebiliriz. Bursa içi elden alışveriş sağlayabilirim.
-Kargo alıcıya aittir. Ödeme İş Bankası
-PM Yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

[ALINIK] RYZEN R7 3700X

Merhabalar,
Sıfır/Kapalı kutu yurtiçi veya yurdışı faturalı Ryzen 3700X arıyorum.
Elinde olan satıcılar PM.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILIK] MSI GAMING X 1060 3 GB [GARANTİLİ/FATURALI]

İyi Forumlar Arkadaşlar,
2017’ de HepsiBurada üzerinden almış olduğum, MSI GTX 1060 3G Gamıng X ekran kartımı model yükselttiğim için satmak istiyorum.

Kutusu, kutu içeriği sticekları/koruyucuları garanti belgesi,faturası hepsi duruyor.
Kartı çok temiz kullandım, şuan kutusunda beklemeye kaldırdım. Haftalık olarak kasayı temizliyorum,tozdur vb. Tamir vs hiç birşey görmedi. Sürekli MSI After burner açık şekilde 59 dereceyi görmedim, kasa içi havalandırmam iyi.
05/21/2020 Ye kadar MSI Türkiye garantisi devam etmektedir.

Gelip görüp inceleyebilirsiniz. İsteyene istediği programlarda performans testleri vb. de atabilirim.
Bursa içi Elden veya EFT/HAVALE Sonrası kargo gönderimi sağlayabilirim.

Fotoğraflar ektedir;

SATILDI

LENOVO Z500 PARÇALAR

Merhaba Arkadaşlar,
Elimde Emektarım; Lenovo Z500(Siyah) i5-645M-1Tb Hdd- 6Gb Ramli z500 mevcut. Rafa kaldırdığım laptobumu SSD Ekleyip dizi-film için kullanayım dedim. AltKasa dağıldığı için Alt Kasa ve SSD siparişi verdim, eski kırık alt kasayı çıkartırken Üst kasa elimde kaldı :) (Sol Menteşe vida yerleri kırıldı,Menteşe sağlam). Bilgisayar sorunsuz çalışıyor, hiç bir problemi yok. Anakart vb. Herşey sağlam durumda.
Üst kasa'nın fiyatı İnternette 75'lira yaptırmak isteyen varsa alıp,yaptırıp kullanabilir laptobu. Ben Uğraşmak istemediğim için parça olarak satmak istiyorum.
Elimde Siyah renk sıfır alt kasa ve HDD Caddy Mevcut(9,5mm) mevcut, ikisininde faturası var hiç kullanamadım.
İlgilenen olursa istediğiniz şekilde parça satışı yapabilirim. Anakat,ram,fan,klavye,kasa,Şarj aleti,HDD,vb vb.
Bursa için elden veya Ödeme sonrasında gönderim sağlayabilirim.

Görselleri ekliyorum;

FORUM DIŞINA SATILDI

SAMSUNG CURVED 27 LC27F390FHMXUF 4ms 60Hz (FreeSync 72 Hz) 1920x1080 HDMI+VGA

İyi forumlar arkadaşlar;
Ürünü ikinci el olarak temin ettim. Kısa bir süredir kullanıyorum ancak 27”(inch) ekrana alışamadığım için satıyorum. Cihazın kutusu, aksesuarları duruyor ancak garanti belgesi(devam ediyor) ve faturası mevcut değil.

• Monitör Standart olarak 60Hz, FreeSync(Amd Kartlarla)72 Hz e çıkıyor.
• Cihazda hiç bir problem(ışık sızması, deadpixel vb.) yok, tertemiz pırıl pırıl monitör.
• Oyun, film tamamen ayrı bir deneyim. Kavisli yapısı, ekranın büyüklüğü farklı deneyim yaşatıyor. Özelikle yüksek çözünürlükte film izlerken çok keyif alırsınız.
• VA Panel, renkleri oldukça gerçeğe yakın. Hem oyun, hemde film/çizim işlerinde doğru renkler sunuyor. Siyah renkleri oldukça derin. Görüş açısı çok geniş, 170 derece yandan kayıpsız görebiliyorsunu

•Göz koruma modu,
•Game modu
•Samsung MagicBright vb. Modları var.

• 24” 144hz gibi monitörlerle Takas düşünebilirim.
• Bursa içi yerinde görebilir, deneyip test edebilirsiniz.
• Diğer Şehirlere Havale/EFT işlemi sonrasında gönderim sağlayabilirim.
• Daha detaylı fotoğraf vb. istersenizde PM'den veya WPden (5385063797) ulaşabilirsiniz. İyi forumlar

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

SM0K

İsim: Berkay GÜNDOĞDU
Katılım zamanı: 8 Ocak 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 31 Ekim 2020; 10:51:01
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [SATILIK] Pentium G4560 (Sıfır)
Alıcı: hygrafik
Tarih: 27 Kasım 2017; 20:10:49
Yorum:güvenilir teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: LENOVO Z500 PARÇALAR
Alıcı: carter17
Tarih: 22 Nisan 2019; 13:21:36
Yorum:Önce parayı gönderdim sonra ilgili bir şekilde kargo gerçekleşti, teşekkürler.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.047