SATILDI

Satılık RDR 2 Rockstar hesabı

Oyunu 1 ay önce aldım hikayesini bitirdim satıyorum.Fiyat 150 TL.

Not: Hesap teslim edildikten sonra mail ve şifre değiştirilmek zorundadır.

SATIŞTA

SATILIK Amazon.com bakiyesi(dijital ürünler için) veya PlayStation Store dijital kod %5 indirim ile

Amazon.com da bulunan 418 usd bakiyem (338usd kaldı>> 278 usd kaldı) ile dijital teslim olabilecek ürünler %5 indirimli olarak alınır.Döviz kuru olarak güncel banka satış fiyatları (investing güncel kuru + 0.01TL) dikkate alınacaktır.

Dijital teslim playstation store gift kart mesela dijital teslim alınabilecek ürünler arasında.

İletişim pm.

FORUM DIŞINA SATILDI

CORSAIR K70 RAPIDFIRE RED LED (sorunlu)

Merhaba , klavye sıvı temaslıdır. Mute düğmesi hariç çalışmayan fonksiyonu yoktur.(1) Ancak düğmelerin sürtünmesi yapışkanlıktan dolayı fazladır.(2)Yani yazarken düğmeye basmak güç istemektedir. Ayrıca num ped de temizlik esnasında "+" tuşunun destek elemanı temizlik için çıkarılmış ancak yerine takılamamıştır.(3) Düğmenin fonksiyonunda herhangi bir sorun yoktur.Çıkarılan parça da size teslim edilecektir.Muhtemelen söküldüğünde rahatlıkla takılabilecektir veya takılmasa da düğme faaldir. Harici bir sorun yoktur.Kutu ve kutu içeriği tamdır.

Not: Vakti olan ve eli yatkın biri klavyeyi söküp isopropil alkol ile temizlik yaparsa klavye tamamen eski haline dönebilir.Tabii ki bu alıcının sorumluluğundadır.

İstediğim fiyat 150 TL dir. Alan kişi olduğu gibi mi kullanır yedek parça olarak mı kullanır ya da tamir etmeye mi çalışır kendi kararı olacaktır.

İletişim: pm

SATIŞTA

2 ADET SAMSUNG 850 EVO 250 GB SSD 290TL tanesi

MZ-75E250BW

01.04.2016 tarihinde 2 adet sıfır olarak aldım ve RAID 0 olarak kullandım. 960 evo modeline geçince 3 aydır satmaya vakit bulamadığım için boşta duruyor.Raid sistem üzerinde sadece online oyun oynanmıştır.Info ları aşağıdadır.Gönül rahatlığıyla alıp kullanılabilecek kadar sağlıklı diskler.Faturası ve garanti belgesi duruyor.Garanti belgesinde bir yerde 5 sene garantisi olduğu yazıyor bir yerde 3 sene ancak doğrulama yapmadım.Muhtemelen garantisi devam ediyor 3 seneye göre bile.

Fiyat: 290 TL tanesi kargo size ait.
Fiyat: 550 TL ikisinin fiyatı kargo bana ait. Bu ilanımda fiyatlar son olup pazarlık payım yoktur.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

Crucial Ballistix Tactical CL9 1866 Mhz 2x4GB DDR3 Ram

Haziran 2017 'den amazon.de üzerinden alınmıştır.Çalışan sistemden sökülmüş olup hiç bir sıkıntısı yoktur. XMP ile CL9 1866 Mhz çalışabilmektedir.Orjinal kutusunda tarafınıza ulaştırılacaktır.

2x4GB satıldığı için geriye 2x4GB kalmıştır istediğim fiyat: 240 TL

https://www.amazon.de/g...ge_o02_s00?ie=UTF8&th=1

İletişim: Pm

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

ecay

İsim: Erdem ÇAY
Katılım zamanı: 25 Aralık 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 25 Ekim 2020; 21:00:35
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://sci-hub.cc/

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:     
Yorum:Sağlam Bir AlışVerişti.:)
Genel Puan:      
Ürün: SIFIRDAN FARKSIZ SAPPHIRE HD 4830 LAR(2 ADET)(FİYAT DÜŞTÜ)
Alıcı: _qwerty_
Tarih: 5 Mart 2009; 19:45:04
Yorum:Nasıl anlaştıysak herşey o şekilde oldu.. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: Biostar MCP6P AM2+
Alıcı: sembolnet
Tarih: 7 Mart 2009; 12:29:50
Yorum:Güvenilir bir kişi Tavsiye ederim..
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK 1GB İNTEL ROBSON CACHE
Alıcı: GOKMENM
Tarih: 7 Mart 2009; 13:08:37
Yorum:Sorunsuz alışveriş,çok güvenilir bir arkadaş. Tesekkürler tekrar.
Genel Puan:      
Ürün: ACER ASPİRE 6930G ""9600m GT GDDR3""
Alıcı: hasli
Tarih: 7 Mart 2009; 13:08:54
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.141