SATIŞTA

SAT / Amd TR4 Sistem

İyi forumlar. Z platformuna geçiş düşüncesi sebebiyle , kasa ve custom sistemim bende kalacak şekilde aşağıdaki platform satılıktır. Kasa halihazırda aktif çalışmaktadır. Ekran kartı sıvı soğutmaya dahil olduğu için veremiyorum. Onun dışında parçalar gayet temizdir. x72 AIO sıvı soğutma , başlangıç için alınmış olup , 2 ay kadar ancak kullanıldı , sonrasında kutusuna kaldırıldı. PSU yine yedek maksatlı alındı ve anakartta denenerek yine kenara kaldırıldı. Sistem görüntülü görüşme ile gösterilebilir. Fiyat ; 8850 TL dir. Pazarlık payım yoktur.

Asus X399 Zenith Extreme Anakart 21 Temmuz'a kadar garantili
AMD 1920x 12 Çekirdek / 24 izlek işlemci 10 Haziran'a kadar garantili
NZXT X72 360mm ( 3 adet 120mm fanlı ) sıvı soğutma ( QP Garantili - Tarih eklenecek )
500 GB Sandisk Sata3 Ssd Çok az kullanıldı
Corsair RM850i watt Gold PSU ( 7 yıl daha garantili )
Corsair Vengeance Pro 8 x 8GB ( 64GB 3000Mhz ) Ram ( Ömür boyu üretici garantili )

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SAT / ACER ASPIRE E5 521 62GK

İyi forumlar. Oğlumun EBA dersleri için mini pc almamdan dolayı , çok az kullanılmış laptopu satmak niyetindeyim. Cihaz 2014 model görünüyor ancak ben alalı maksimum 4 sene civarı oldu diye hatırlıyorum. %80 kenarda yatmış ürün , eziği vuruğu kırığı yoktur. İlk günkü kondisyondadır.

Ürün linkteki üründür , bazı farklı özelliklerini aşağıda belirteceğim ; https://www.epey.com/laptop/acer-aspire-e5-521-62gk.html

1 ; AMD A6 6310 APU işlemcili AMD R4 grafik birimine sahip. Gündelik kullanımda asla üzmez. Oyun performansı beklemeyin.
2 ; 8 GB ram
3 ; 240 GB sonradan sıfır olarak taktığım toshiba marka ssd ( garantisi devam ediyor diye hatırlıyorum , faturasına bakacağım. ) İstenirse 500GB çok temiz Sandisk SSD ile verilir ( Fark +300 TL olur )
4 ; 1366 x 768 çözünürlük ekran ( 15,6 inch )
5 ; Acer çanta ve kendi orjinal adaptörü ile beraber.

Belirttiğim üzere ürün son derece temizdir. Tamir görmemiştir. SSD takma işlemini kendim yaptım. Cihazda orjinal lisans mevcuttur ( Windows 10 Home Türkçe - 64 bit ) . Giresun ve Ordu'da elden teslim olabilir. İstanbul için 2-3 gün bekletmek durumundayım cihazın bana gelmesi için. Kargo yapılabilir , son derece itinalı paketlerim , ancak bütün sorumluluk alıcıya aittir.

SATIŞTA

SAT / ML 140 PRO RGB FAN ( 7 ADET )

Herkese selamlar. Elimde fazlalık bulunan 7 adet Corsair ML140 PRO RGB ( Tekli paket ) fan satılıktır. Öncesinde White Led olarak alacaktım ancak , İngiltere siparişi ile gelmedi fanlar. Sonrasında bunlar aldım. Kasayı toplama sürecim esnasında white led fanları Almanya'dan getirtme şansım oldu ve bu fanlar 1 tanesi hariç ( o da 1 ay kadar bir süre kullanıldı ) sıfır olarak kaldı. QP Bilişim faturalı , 2022 Şubat'a kadar garantilidir. İtina ile kargo yapılır. İhtiyaçtan satmaktayım , pazarlık payım yoktur. PM yoluyla ulaşılması rica olunur. Topluca satmak durumundayım , adet sormayınız.

SATIŞTA

2 Adet CRUCIAL P1 1TB NVME SSD

2TB tek modüle geçtiğimden , boşa çıkan 2 adet ssd satılıktır. Diskler yakın zamanda 2. el olarak alınmış ancak kullanılmamıştır. Özenle Kargo Yapılır. Linkteki üründür. ( Garantileri büyük ihtimal devam ediyor , faturalarına ulaşınca eklenecektir )

https://www.crucial.com/ssd/eol_p1/ct1000p1ssd8

Adet ; 850 TL
2 Adet ; 1600 TL şeklindedir.

SATIŞTA

EKWB GPU BLOK / KOOLANCE CPU BLOK

EK-FC1080 GTX Ti TF6 - Acetal+Nickel 550 TL

kodlu , MSI Gaming X 1080Ti model ekran kartı için üretilmiş sıvı soğutma bloğu satılıktır. Sonradan Evga almam sebebiyle boşa çıktığından hiç kullanmadım. Ancak ürün 2. eldir. Genel olarak gayet temiz durumda ve kutusu + kutu içeriği mevcuttur.  Terminal kısmını sonradan sıfır olarak aldım , fotoda gördüğünüz su girişlerinin olduğu parçadır sadece , sağ ve solundaki görsel parçalar yoktur. Sorularınızı özel mesaj ile sorabilirsiniz. İki üründe de takas olur , sıfır olmak kaydıyla işime yarayacak ürünlerle.

KOOLANCE CPU 380I İŞLEMCİ BLOĞU 350 TL
Ürünü 2011 soket 6850K işlemci ile kullanmıştım. fotoğrafta görüldüğü üzere eksiksiz durmaktadır ( fotoğraf temsilidir , ürün aynıdır ) 775 pinden 2011-V3 sokete kadar desteği vardır. Kalitesinden ziyadesiyle memnun kalacağınız bir üründür.

Detay linki ; https://koolance.com/cpu-380i-processor-water-block

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

OSINOS

İsim: Selim USTA
Katılım zamanı: 11 Aralık 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Nisan 2021; 15:59:23
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: E8400 C0 + OCZ Vendetta + 2 x 120mm Fan
Alıcı: cucuko
Tarih: 22 Aralık 2009; 21:52:27
Yorum:Sorunsuz alışverişti, tşk ettim.
Genel Puan:      
Ürün: ZOTAC 9800GTX+ AMP GARANTİLİ TEMİZ
Alıcı: yalnızkral
Tarih: 27 Aralık 2009; 23:38:35
Yorum:ilk alışverişim güzel geçti arkadaşa ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum güvenle alışveriş
Genel Puan:      
Ürün: SAtılık OCZ 2x2 GB 800 Mhz Ram
Alıcı: Darksun80
Tarih: 26 Ocak 2010; 21:03:44
Yorum:Arkadaş satış öncesi ve sonrasında çok yardımcı oldu, kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum =)
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK-TAKASLIK INTEL E8400 E0 Rev. İNDİRİM
Alıcı: F_o_X
Tarih: 28 Ocak 2010; 16:04:11
Yorum:yardımcı ve ilgili bir arkadaş. satış boyunca ilgilendi. rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: SATILMIŞTIR.. COOLER MASTER RC-831 STACKER FULL TOWER
Alıcı: mert72
Tarih: 6 Şubat 2010; 22:46:54
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109