SATIŞTA

TP-Link TL-WR841N 300 Mbps Router / Airties RT206 v4 Modem

Ürünler fazlalık durumdadır. Adaptörleri mevcuttur. Adaptör + Cihaz şeklinde gönderilecektir. İtinalı kargo yapılır.

TP-Link TL-WR841N 300 Mbps Router  --- 200 TL
Airties RT206 v4 Modem --- 100 TLSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

EKWB GPU BLOK / KOOLANCE CPU BLOK

EK-FC1080 GTX Ti TF6 - Acetal+Nickel 550 TL

kodlu , MSI Gaming X 1080Ti model ekran kartı için üretilmiş sıvı soğutma bloğu satılıktır. Sonradan Evga almam sebebiyle boşa çıktığından hiç kullanmadım. Ancak ürün 2. eldir. Genel olarak gayet temiz durumda ve kutusu + kutu içeriği mevcuttur.  Terminal kısmını sonradan sıfır olarak aldım , fotoda gördüğünüz su girişlerinin olduğu parçadır sadece , sağ ve solundaki görsel parçalar yoktur. Sorularınızı özel mesaj ile sorabilirsiniz. İki üründe de takas olur , sıfır olmak kaydıyla işime yarayacak ürünlerle.


KOOLANCE CPU 380I İŞLEMCİ BLOĞU 350 TL
Ürünü 2011 soket 6850K işlemci ile kullanmıştım. fotoğrafta görüldüğü üzere eksiksiz durmaktadır ( fotoğraf temsilidir , ürün aynıdır ) 775 pinden 2011-V3 sokete kadar desteği vardır. Kalitesinden ziyadesiyle memnun kalacağınız bir üründür.

Detay linki ; https://koolance.com/cpu-380i-processor-water-block

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

SATILIK // ROG ZENITH EXTREME TR4 AMD Anakart

Elimde yedek mahiyetinde bulunan anakart satılıktır.

Anakartı sonradan yedek olarak bulunsun diye almıştım ancak ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Kutusu ve kutu içeriği yok , ki ben öyle almıştım zaten.. Sadece kart ve M2 ssdleri takabileceğiniz DIMM aparatı bulunmakta. ( Anakart + SSD aparatı )
Özenle paketlenip gönderilir. Kargo hassasiyetime kullanıcı yorumlarından bakabilirsiniz. Fiyat ; 1900 TL


Anakart üretici sayfası ; https://rog.asus.com/tr...g-zenith-extreme-model/SATIŞTA

RHINOCEROS 3D KURSU


www.rhinotr.net

Herkese merhaba.. 3D işi ile uğraşıp farklı bir program öğrenmek isteyen veya bu işe yeni başlamayı hedeflemiş arkadaşlar için , piyasada 13 sene gibi uzun bir tecrübeye sahip birisi olarak Rhinoceros 3D kursu vermekteyim. Daha önce kurumsal ve bireysel bazlı kurslar verdim. Vaktimin azlığından dolayı kurs eğitimine biraz ara vermek durumunda kaldım.. Artık vakit olayını halletik sayılır. Dileyen arkadaşlar için gündüz yada akşam ( sadece haftasonları )eğitimlerimiz olacaktır. İlanı yeni açtığım için düzenlemek ve referansları eklemek biraz zaman alacak. Bu yüzden kısaca kurs hakkında bilgi vererek başlangıç yapmayı düşünüyorum. Müfredat Rhinoceros 4 üzerinden işlenecektir.

NOT : AŞAĞIDA YAZMIŞ OLDUĞUM KURS İÇERİĞİ ( MADDELER HALİNDE SIRALAMIŞ OLDUKLARIM ) YAZIMI TAMAMEN BANA AİTTİR. BİRKAÇ SİTEDE BU YAZILARIN AYNISINI GÖRDÜM , DENK GELEN ARKADAŞLAR PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM. BU SİTELERİ İFŞA ETMEK GEREKİYOR..


Rhinoceros nedir , neler vaad eder önce bunlara bir bakalım ; ( Rhino3d web sayfasından çeviri ile )

...................Bugünün aranılan tasarımcısı olmak için , tasarımlarınızı hızlı bir şekilde geliştirebileceğiniz , başkalarıyla paylaşabileceğiniz , bunları pazarlayabileceğiniz veya imal edebileceğiniz hızlı bir araca ihtiyacınız olacaktır. Rhino ; basit bir el çizimi , herhangi bir bilgisayar çizimi , taranmış bir belge veya sadece bir fikir ile başlayıp , çalışmalarınızı çok kısa bir zamanda ve kusursuzca , render almaya , animasyon hazırlamaya , imalata , inşaaya yada analiz etmeye hazır hale getirir. Boyutları ve karmaşıklık limiti olmaksızın Rhino , 3 boyutlu çizgilerinizi , yüzeylerinizi , ve katılarınızı oluşturur , düzenler , analiz edebilir , belgeleyebilir , sunabilir , animasyona ve farklı formatlara çevirebilir.

Rhino ; Tasarımlarınızdaki , prototiplerinizdeki yada imalatlarınızdaki herhangi bir unsuru , boyutlarına bakmaksızın , en hassas şekilde işlemenize - oluşturmanıza olanak tanımaktadır.
Rhino ; size modellemeleriniz üzerinde bir sınırlama yada sıralama yapmaksızın özgürce düzenleme olanağı tanır. Modelleme yaparken , modelinizin istediğiniz kısmını istediğiniz an oluşturabilirsiniz.
Rhino ; pek çok programla uyumlu dosya alışverişi yapabilmektedir.
Rhino ; en ağır yüzey ve birçok formattaki dosyaları okuyabilir ve üzerinde düzeltmeler yapabilir.
Rhino ; birçok cihazla örneğin ; yazıcı , tarayıcı ve 3D tarayıcılar ile çabucak iletişim kurarak size kolaylıklar sağlar.
Rhino'nun basit arayüzü ile , çalışmalarınıza daha rahat odaklanabilirsiniz.
Rhino ; yüksek bilgisayar donanımları gerektirmediği için , düşük sistemlerde bile rahatça çalışmanıza olanak tanır.
Sonuç olarak , Rhino , büyük bütçeli bilgisayar donanımları gerektirmeyen , kısa zamanda öğrenilebilen basit yapısı , sıradan Windows programları seviyesindeki fiyatı ve uluslararası desteği ile bugünün geçerli çizim araçlarından biridir..Programın tanıtımı bu şekilde. Şimdi gelelim Kurs içeriğine ;

Rhinoceros eğitim zamanı ortalama 20 saat sürecektir. Kursiyerin temel düzeyine göre bu süre bir miktar artabilir veya azalabilir. Kurs içeriği aşağıdaki aşamaları kapsamaktadır ;

RHINOCEROS KURSU İÇERİĞİ

1 PROGRAM ARAYÜZÜNÜ ANLAMA

Programın genel tanıtımı, komut girme seçenekleri, kaydetme, import-export işlemleri. Ayrıca menü yerleşimleri ve buton açıklamaları.

2 MENÜLERE GİRİŞ
Programın menü gruplarından Edit ve View menü grubunun detaylı açıklamaları. Çizimdeki objelerin renk kodlamaları, layerlar, çeşitli gruplandırma işlemleri, nesne seçme, çoklu seçim, seçilenleri gizleme ve geri getirme, çizime resim ekleme gibi temel işlemler.

3 MENÜLER, CURVE & SURFACE
Curve Menüsü, Bu menüde çizgiler oluşturma, çizgiler üzerinde düzenlemeler, nokta işlemleri, 2D şekiller oluşturma ve bunları düzenleme, çizgilerden yüzeyler oluşturma işlemleri. Snap, Ortho, Planar, Osnap menülerinin detaylı olarak incelenmesi
Surface Menüsü, Bu menüde, çeşitli yüzey oluşturma seçenekleri, yüzey oluşturulacak bölüme göre izlenecek yöntemler, yüzeyler üzerinde düzenlemeler, çizgi-yüzey ilişkileri, layer değişimleri ve renklendirme seçenekleri gösterilecektir.

4 MENÜLER, SOLİD & TRANSFORM
Solid Menüsü, Bu menüde, katı model oluşturma işlenecektir. Çeşitli katı modelleme örnekleri, katıların birbiri arasındaki etkileşimler, katılar üzerinde çeşitli düzenlemeler, birleştirme, çıkarma ve iki katının kesişimlerini alma bahisleri işlenecektir.
Transform Menüsü, Bu menüde, oluşturulan çizim yada nesnelerin taşınması, kopyalanması, çoklu kopyalama, başka bir nesneye hizalama, çeşitli doğrusal olmayan taşıma yöntemleri ve klonlama işlemleri işlenecektir.

5 MENÜLER, TOOLS & DİMENSİON
Tools Menüsü, Bu menüde, programla ilişkili çeşitli araçların anlatımı işlenecektir. Komut kısayolları, Digitizer bağlantısı yapılması, ve programın genel ayarlarının yapılması gösterilecektir.
Dimension Menüsü, Bu derste, yapılan nesnelerin ölçülendirilmesi, ölçeklendirilmesi, yapılan modelin kurallı teknik resminin çıkarılması, çizime yazı ekleme, ve yazıcıya gönderme işlemleri işlenecektir.

6 MENÜLER, ANALYZE, LİGHTS, RENDER OPTIONS & MATERİAL
Analyze Menüsü, Bu derste, oluşturulan çizim yada nesneler hakkında çeşitli teknik bilgilerinin alınması, örneğin, yüzey alanları hesaplaması, yada yüzey hakkındaki teknik bilgilerin çıkartılması, hacimsel nesnelerin ağırlık merkezlerinin bulunması, herhangi bir çizginin uzunluğunun çıkartılması, bir yay’ın radius ölçümleri gibi oluşturduğumuz objeler hakkında bilgileri nasıl alabileceğimiz işlenecektir.
Aydınlatma, Material ve Render Ayarları Menüleri, Tamamladığımız projemizin sunumu için gereken aydınlatma, materyal kaplama ve render ayarları uygulanacaktır.

7 GENEL TEKRARLAR, SORU-CEVAPLAR, PRATİK UYGULAMALAR
Son olarak, programda öğretilen konuların genel bir tekrarı, kursiyerlerin takıldığı noktaların cevaplanması ve her kursiyerin doğaçlama uygulamaları işlenecektir.


Not : Kurs Saat Ücreti ; 135 TL dir. Kursiyerleri ödeme konusunda rahatlatmak adına , ödemelerinizi haftalık olarak yapma imkanı tanıyorum. Kurs 20 saati geçerse , 20 saat sonrası için her saat %30 indirimli olarak hesaplanacaktır. Dilerseniz nakit , dilerseniz Kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlanacaktır. Nakit ödemelerde ( 20 saat karşılığı için ) %15 indirim olacaktır. Kurs alacak arkadaşlarla kurs yeri hakkında müzakere edilecektir. Ancak , standart kurs adresi Bayrampaşa - Maltepe olacaktır.( 3D Harman Logolu çizimler bana aittir. Diğer görseller alıntıdır.


SELİM USTA / 532 250 02 87 TCELL ( Mesaj atarsanız , size dönüş yaparım )SATIŞTA

OSINOS MARKET ( YENİ MALZEMELER EKLENDİ )

ELIMDE FAZLADAN BULUNAN PARÇALARIN TÜMÜ SATILIKTIR. FİYATLAR VE DETAYLAR BELİRTİLMİŞTİR. BUNUN DIŞINDA SORULARINIZ İÇİN GÜN İÇERSİNDE 532 250 02 87 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. KARGO ALICIYA AİTTİR. ÜRÜNLERİN GARANTİLERİ YOKTUR , ANCAK PROBLEMLERİ DE YOKTUR.

1 ADET KUTULU AKASA SSD KIZAĞI @IIendlessII nickli arkadaşa satıldı.
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 ADET 8 + ( 6+2 ) pin PCI Express kablosu @paparazi nickli arkadaşa satıldı.
--------------------------------------------------------------------------------------------
3 ADET 8 + ( 6+2 ) pin PCI Express kablosu ve 2 adet SSD kızağı @AKINLASINN nickli arkadaşa satıldı.
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 ADET XIGMATEK 140MM Beyaz Led Fan @Thunderalps nickli arkadaşa gönderildi.
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 ADET CM 120mm Fan @issipro nickli arkadaşımıza verdik.
--------------------------------------------------------------------------------------------ESKİ PSU'DAN KALAN KABLOLAR. GENEL OLARAK UZUN KABLOLARDIR. SORUNLARI YOKTUR. FİYAT ; TANE 15 TL , ANA POWER KABLOSU 25 TL ,


PCI EXPRESS KABLOSU KALMAMIŞTIR.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SLI KÖPRÜLERİ _________________ TANE 10 TL---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ASUS MARKA LAPTOP MOUSE ( SIFIR KONDİSYONDA - KULLANILMADI______________50 TL

( Kablo kanalı ile gayet şık bir mouse ( ufak tip laptop mouseudur. )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ASUS MARKA LAPTOP MOUSE ( SIFIR KONDİSYONDA - KULLANILMADI______________40 TL

( ufak tip laptop mouseudur. Jelatinleri üzerinde )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trust marka Laptop mouse ( SIFIR KONDİSYONDA - KULLANILMADI______________40 TL

( Birkaç defa kullanıldı ,kullanımı rahat bir üründür. )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CASPER MARKA PC MOUSE - SIFIR KONDÜSYONDA ______________40 TL

Orta büyüklükte pc mousedur. Kullanımı rahat denilebilir.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRUST MARKA ADAPTÖRLÜ 4 lü USB ÇOKLAYICI________________35 TL
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIMAX 8 PORT ETHERNET SWITCH ( 10/100 )____________________50 TL
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 ADET AEROCOOL 120mm TURUNCU LEDLİ FAN____________________ADET 20TL---------------------------------------------------------------------------------

20 PINDAN 24 PINE ÇEVİRİCİ KABLO - 2 ADET - ADET 20 TL dir.


---------------------------------------------------------------------------------

1 ADET 120MM COOLER MASTER SİYAH KASA FAN__________________15 TL

-----------------------------------------------------------------------------------------------

1 ADET 130MM OEM POWER FANI________________________________ 20 TL ( FAN 130MM dir , Kablo ucu 2pin ama ufaktır , alacak arkadaş nasıl kullanır bilemem , ufak bir mod gerekebilir. Başka bir fandan kesilip eklenebilir )---------------------------------------------------------------------------------------------

TTAF 1.8 METRE USB 2.0 KABLOSU_____________20 TL---------------------------------------------------------------------------------------------

HAMA TOSLINK RCA KABLO____________10 TL---------------------------------------------------------------------------------------------

HDMI KABLO 2 METRE____________15 TL---------------------------------------------------------------------------------------------
MOLEX'ten SATA ya çevirici güç kablosu____________10 TL---------------------------------------------------------------------------------------------
2X 6 PIN DISI > 8 PIN PCIE VE 2X MOLEX > 6 PIN PCIE GÜÇ KABLOSU____________ADET 10 TL
---------------------------------------------------------------------------------------------
TOS FİŞ > 3 pin LAPTOP ADAPTÖR KABLOSU____________15 TL---------------------------------------------------------------------------------------------
UPS - PC İÇİN ARA GÜÇ KABLOSU 2 ADET____________ADET 10 TL---------------------------------------------------------------------------------------------
PC ELEKTRİK KABLOSU SİYAH - BEYAZ 2 ADET ____________ADET 10 TL
---------------------------------------------------------------------------------------------

2X VE 5X FAN ÇOKLAYICI KABLO ____________ADET 20 TL
---------------------------------------------------------------------------------------------

USB 3.0 KABLO ( 1,8M VE 1M )____________15 TL
---------------------------------------------------------------------------------------------

GIGABYTE E-SATA KABLO 2 Lİ_________10 TL

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

OSINOS
 

 
İsim: Selim USTA
Katılım zamanı: 11 Aralık 2007;
Şehir: İstanbul, Bayrampaşa
Durum: Forumda
Son giriş: 3 Mart 2021; 17:08:36
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: E8400 C0 + OCZ Vendetta + 2 x 120mm Fan
Alıcı: cucuko
Tarih: 22 Aralık 2009; 21:52:27
Yorum:Sorunsuz alışverişti, tşk ettim.
Genel Puan:      
Ürün: ZOTAC 9800GTX+ AMP GARANTİLİ TEMİZ
Alıcı: yalnızkral
Tarih: 27 Aralık 2009; 23:38:35
Yorum:ilk alışverişim güzel geçti arkadaşa ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum güvenle alışveriş
Genel Puan:      
Ürün: SAtılık OCZ 2x2 GB 800 Mhz Ram
Alıcı: Darksun80
Tarih: 26 Ocak 2010; 21:03:44
Yorum:Arkadaş satış öncesi ve sonrasında çok yardımcı oldu, kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum =)
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK-TAKASLIK INTEL E8400 E0 Rev. İNDİRİM
Alıcı: F_o_X
Tarih: 28 Ocak 2010; 16:04:11
Yorum:yardımcı ve ilgili bir arkadaş. satış boyunca ilgilendi. rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: SATILMIŞTIR.. COOLER MASTER RC-831 STACKER FULL TOWER
Alıcı: mert72
Tarih: 6 Şubat 2010; 22:46:54
Yorum:
Sayfa

[1]

  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR1
0.188