SATIŞTA

Satılık PALIT SONIC HD4850 (özel soğutmalı)

PALIT SONIC HD4850 512MB GDDR3 685/2000 mhz VGA

Fazla söze gerek yok. Kutusu, kutu içeriği, faturası her şeyi tam. İstanbul EXA Bilgisayar faturalı Kart sorunsuz ve alınalı 1,5 ayı geçti yaklaşık 2 ay oldu.

PİYASA FİYATLARI:
Yenisinin şu anki en ucuz fiyatı KDV dahil 218$ (Inventus Bilgisayar/İstanbul). Ankara GIGATEK Bilgisayarda kdv dahil 222$.

İKİNCİ EL FİYATI VE ALIŞVERİŞ ŞARTLARI:
- Yenisine göre %20 zararla bu ürüne 175$ istiyorum. Her iki taraf açısından da adil olması için $ fiyat veriyorum. Sonuçta ben de gidip bugünkü kur ile $$$ üstünden VGA alacağım.
- Pazarlık-takas kesinlikle yoktur arkadaşlar. Pazarlık/takas içerikli PM lere cevap veremeyeceğim. Sadece bu şartlarda alacak kişi PM atsın lütfen.
- Ödeme $hesabıma ya da ödeme günü $ kuru hesaplanarak YTL hesabıma yapılabilir. Yani bu ne demek? Alacağınız gün $ kuru 1,5 ise 262,5 YTL demek. $kuru 1,2YTL ise bu kart 210 YTL demek. (geçen ayı hatırlayın: $ kuru eskisi gibi 1,2 YTL ye inerse bu kartı 210 YTL ye alabileceksiniz. O günlerde referans tasarım HD4850 ler bile 200-220 YTL arasıydı)

SATIŞ SEBEBİ:
Bunu sattığım gün yeni ASUS 8800GT alıp model düşürmeyi düşünüyorum. Elimde bu kartı zorlayacak oyun kalmadı.

YER:
- Ankara. Ankara içi/dışı,kısacası her ile satılıktır. Ankara içinde olanlar Ulus ya da Kızılaydan elden alabilir. İl dışı alımlarda kargo ücretini alıcı öder.

GRAFİK İŞLEMCİ RADEON HD4850
ÇEKİRDEK HIZI 685 MHZ
BELLEK HIZI 2000 MHZ
BELLEK ARAYÜZÜ 256 BIT
İŞ HATTI 800
VERİ YOLU GENİŞLİĞİ DUAL 400
TV OUT VAR
DİĞER ÖZELLİKLER

ÇİFT HEAT PIPE İLE SIVI SOĞUTMA
WINDOWS VISTA PREMIUM DESTEKLİ
ATI RADEON HD4850 SERIES. (RV770PRO)
512MB GDDR3 2000 MHZ BELLEK
256 BIT
64 GB/S BELLEK BANT GENİŞLİĞİ
YENİ TERASCALE GRAFİK MOTORU
TÜMLEŞİK SUPERSCALAR SHADER MİMARİ
30000 MTEXELS/S DOLDURMA HIZI
800 ADET PIXEL SHADER
800 ADET VERTEX SHADER
800 MİLYON ÜZERİ TRANSİSTÖR
TÜMLEŞİK HDMI DESTEĞİ ( ÇOK KANALLI (7.1) AC3/DTS HD VIDEO DESTEKLİ )
DONANIMSAL UVD2 (UNIFIED VIDEO DECODER 2) İŞLEME
1920X1200 (SINGLE-LINK DVI) OR 2560X1600 (DUAL-LINK DVI, HDCP) ÇÖZÜNÜRLÜK DESTEKLİ DUAL DVI
ATI CROSSFIREXT ÇOKLU GRAFİK İŞLEMCİ DESTEĞİ
YÜKSEK HIZLI 128 BIT HDR (HIGH DYNAMIC RANGE) KAPLAMA
ATI AVIVO HD TEKNOLOJİSİ
DIRECTX® 10.1 DESTEKLİ
SHADER MODEL 4.1
2 YIL GARANTİLİ

MANTIKLI OLMAK,
KIRICI OLMAMAK,
BİRBİRİNİZE YA DA BANA SAYGISIZ-SEVİYESİZ MESAJLAR ATMAMAK,
VE POLEMİK YAPMAMAK ŞARTIYLA YORUM SONUNA KADAR SERBESTTİR ARKADAŞLAR...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

((( alınık HD4870 ve GİZLİ ARTTIRMA YAPANLARA DAİR AHLÂKİ MESAJ... )))

Arkadaşlar makul fiyatlı bir HD4870 kart arıyorum. Faturalı-kutulu olması şarttır. Ankara içi önceliklidir. Saygılar...

SOSYAL MESAJ: GİZLİ ARTTIRMA ve ahlâk dışı fazla fiyatlı teklifler hakkında...

Bir de son zamanlarda forumda yeni bir adet oluşmaya başladı. Neler oluyor anlamak mümkün değil. Diyelim ki satıcı arkadaş uygun fiyatlı bir ilan açıyor. Diyelim ki "alıyorum" diye mesaj atıyor. Satıcı tam ilk mesaj gönderenlerle muhatap olurken ve anlaşma sağlanacakken ardından başka alıcılar daha yüksek fiyatlı teklif veriyorlar.
İlanda o kadar alıyorum diyen kişi varken arkadan teklif verenler daha yüksek fiyat vererek satıcının aklını çelmeye çalışıyor. Satıcının da ister istemez kafası karışıyor ve nefis muhasebesiyle karşı karşıya kalıyor. Forum kurallarını bilmiyorsa yüksek fiyat verene yöneliyor.

Normal hayatta aynı şey olsa;
- Satıcı ürününe fiyat yazsa ve biri o fiyattan almaya kalksa, derken ardından biri araya karışıp "5 lira fazla veriyorum bana ver" dese bu yapılan hareket ahlâksızlık mıdır değil midir?

- Satıcı malı ilk isteyene değil de daha fazla fiyat verene verse yaptığı ahlâksızlık mıdır değil midir?

Lütfen ticari ahlâk kurallarını çiğneyenlere göz yummayalım.
Yüksek teklif verip başkalarını çiğnemeye çalışan alıcıya da, satıcıya da göz yummayalım lütfen.

Buyrun size ÖRNEK-1: 115 liraya Asus 8800GTS ilanı açılıyor, bir sürü kişi almak için mesaj atıyor. İlan sahibi fazla fiyatlı teklifler alınca kartını 125 liradan satma kararı alıyor. @demircibu adlı arkadaşımızın yaşadıkları...
http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#26973210

ÖRNEK-2: Aynı GİZLİ ARTTIRMA benim aldığım 320MB SPARKLE 8800GTS ilanında da yaşandı. Ama satıcı arkadaşımız fazla fiyat tekliflerine değil de ilk teklif verdiğim için bana sattı.
İLAN:
http://forum.donanimhab...7007258/tm.htm#27007258
Arkadaşın cevabı:
http://forum.donanimhab...7007258/tm.htm#27008322

SATIŞTA

-alındı- (((( alınık x1950pro-XT-XTX ya da 8600GTs ))))

Alınık x1950pro-XT-XTX ya da 8600GTs. Ankara içi tercih sebebidir.

-x1950XTX alınmıştır.(80 lira)-

SATILDI

satılmıştır: ((((( OCZ DDR2-800mhz 2x1GB PLATINUM XTC CL4 RAM 4-4-4-15 )))))

OCZ 2 GB (2*1) 800Mhz Platinum XTC DDR2 CL4
4-4-4-15 (CAS-TRCD-TRP-TRAS)

Zamanında 150 liraya aldığım, günümüzde 97 liraya kadar düşen ömür boyu garantili OCZ RAM kiti satılıktır arkadaşlar.

FİYAT:80 YTL, pazarlık yapmak isteyenlere ise sıfırından yaklaşık %30 düşük fiyata 70 YTL den vereceğim. Almak isteyen arkadaşlar PM yoluyla ulaşabilirler.

OC potansiyeli: RAM TIMING lerinin değiştirilmesine izin vermeyen anakartım GIGABYTE P35-DS3L ile en son 1020mhz hızda stabil olarak çalıştırdım. Daha stabil ve voltaj düşmesi yaşatmayan bir anakartta daha yüksek hızlara çıkma ihtimali var.
Ürün Durumu: 16.11.2007 EXA Bilgisayar faturalı OCZ dual ram kiti satılıktır. Sorunsuz, tertemiz. Kutusunda FiYAT: 75 YTL
TEKNOFİYAT LİNKİ: (ikinci sırada çıkan ürün bendekilerin aynısıdır)
http://www.teknofiyat.c...800&altlimit=&ustlimit=
En ucuz fiyat linki:
http://www.ekonomiktica...pId=2149410&_catId=1549

Teknik Özellikler
# 2GB Dual Channel Kit - 2 x 1024MB
# 800MHz DDR2
# 1.9-2.1V'da CL 4-4-4-15
# Unbuffered
# Platinum XTC Isı yayıcı
# 240 Pin DIMM
# Ömür Boyu Garanti
# EVP (Artırılmış Voltaj Koruması) ? 2.2V +%5
# Ürün Kodu : OCZ2P800R22GK

OCZ Bellekler, Window XP ve Vista'da maksimum performans sunmak üzerine tasarlanmış ve test edilmiştir.
Tüm OCZ bellekler özel kapalı ambalaj içerisinde satılmaktadır.

EVP - Artırılmış Voltaj Koruması

# EVP 2.2V (Artırılmış Voltaj Koruması), kullanıcıların, ömür boyu garanti haklarını bozmadan VDIMM'yi 2.2V +%5'e çıkarmalarına izin veren bir OCZ özelliğidir. Bu, teknoloji severler için ilave hız aşırtmasını ( Overclock ) mümkün kılmaktadır.

XTC Isı yayımı Tasarımı, OCZ bellek ürünlerine özeldir

# XTC, "Xtreme Thermal Convection? (Aşırı Termal Isı Yayımı)nın kısaltılmışıdır.
# XTC, esas IC'lere doğrudan erişmek için yenilikçi petek tasarımından faydalanmaktadır.
# Yeni tasarımın sonucu, gelişmiş ısı dağılımı olmuştur. Geleneksel ısı yayıcılardaki hot pocket'lar tarihe karışacaktır.
# Herhangi bir aktif soğutma çeşidine göre daha da iyi tepki vermektedir.
# Hız artırımı için üstün soğutma sağlamakta ve bütün modüllere gelişmiş bir dayanıklılık kazandırmaktadır
# XTC, OCZ'nin mülkiyetinde olan bir tasarımdır.

OCZ Kalitesi

OCZ bellek ürünleri, sıkı kalite standartlarına uyumluluk açısından %100 elle test edilmektedir. OCZ test süreci, çoğu anakart ile kusursuz bir performans ve uyumluluğu garanti etmektedir.

Ömür Boyu Garanti

SATIŞTA

(((( takaslık SAPPHIRE HD2400XT - ati x1950 / nv7900 serisi ile... ))))

Acil ekran kartı lazım olduğu için geçici kullanma niyetiyle Ankara'dan bir firmadan 7 gün önce aldığım SAPPHIRE HD2400XT takaslıktır arkadaşlar.

Takas sebebi: Forumdan ikinci el PALIT SONIC HD4850 satın aldığım için bu kartı takas suretiyle değiştirip oyun meraklısı bir arkadaşıma vermek istiyorum.
Kartın durumu: Kutu-fatura ve tüm aparatları herşeyi tamdır. Aktif olarak 20 saat civarı çalıştı, kart sorunsuz ve tertemizdir.

TAKAS FİYATI: 40 YTL ->> En son 35 YTL oldu (takas).

Piyasa fiyatları:Kartın Teknofiyat linki alttadır. En ucuz yerde 82 liraya satılıyor gözüküyor, ancak bu fiyatlar sizi yanıltmasın ben geçen hafta 47 lira civarı bir rakama aldım. Zaten alan kişi faturasında kartın fiyatını görecektir. Değişik markalara ait 2400XT fiyatları 39 liradan başlıyor, 82 liraya kadar gidiyor arkadaşlar.
http://www.teknofiyat.c...0xt&altlimit=&ustlimit=

TAKAS:
- Alttaki resimdeki performans çizelgesinde işaretlediğim SARI DİKDÖRTGEN içerisinde yer alan herhangi bir NVIDIA/ATI kart ile takas yapılabilir.
- Fiyatının 90 lirayı aşmaması şarttır. Her iki tarafa da kargo masrafı olmaması açısından Ankara içi takasa öncelik vereceğim arkadaşlar.

Kutusu bu resimdekinin aynısıdır...

Ürünün üretici linki:
http://www.sapphiretech...view.php?gpid=186&grp=3

SAPPHIRE HD2400XT 256 MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 128 bit, 700/1400
Bellek Miktarı : 256 MB, 64 bit
Bellek Türü : DDR3
Bağlantı Arabirimi : PCIExp
Grafik Chipseti : ATI 2400XT
Engine Clock (MHz) : 700
Memory Clock (MHz) : 1400
RAMDAC Speed (Mhz) :400
Stream Processors(İş hattı): 32
Max Ekran Çözünürlüğü: 2048x1536@85Hz.
Tv-Out : Var (HDTV, S-Video, Composite)
OpenGL: 2.0
DirectX: 10
Garanti : 24 ay

Temsili resim...

Ufaltılmış ön izleme resmi

Sayfa 1 2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250