Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Path of Exile Standard&Blight League Exalted&Mirror Satışı

Selamlar. Standard'ta 6 mirror 840 ex mevcut,ex'leri 2.5 liradan satıyorum. Toplu alımlarda ufak bir ikramım olur.

Kendim de aktif olarak bu oyunu oynuyorum, craft ve eski item'larımı satarak elde ettiğim miktarlardır.

Blight liginde de 150 ex mevcut, 450 ex'lik de item satışta. Tanesi 4 lira, toplu satışta yine ufak bir ikramda bulunurum.

SATIŞTA

Satılık Sennheiser HD 559 - 550 TL

Selamlar.

Sennheiser HD 559 50 Ohm

Yurt dışından alınma, 16--7 ay daha Türkiye garantili, sıfır Sennheiser HD 559 kulaklığımı satmak ya da takaslamak istiyorum. Bir heves aldım ancak HD 650 almayı düşündüğümden kutusunu açmadan satmak istiyorum. Türkiye'de en ucuz 899 liraya satılıyor. Ses olarak Sennheiser Game One'a çok benziyor, Game Zero'dan ise -559'un kulaklık pedleri açık olduğundan- daha derin daha gerçekçi sesler alabilirsiniz, harici mikrofon alınarak çok daha ucuza benzer ürün sahibi olursunuz (Benim de alma sebebim buydu).

Sitesindeki teknik açıklamalar:

https://sennheiser.com....leyen-high-end-kulaklik

Fiyat: 550 lira. Takas olarak müzik çalar, tablet, klavye, mouse, Hi-Fi kulaklık, kulaklık amfisi ya da SSD düşünebilirim.

SATIŞTA

Satılık Orijinal Persol 649 54 Ekartman Güneş Gözlüğü

Selamlar. Başka bir gözlüğüm olduğundan toplamda 3 saat kadar kullanılmış olan güneş gözlüğümü satmak istiyorum. Siyah renk, 54 ekartman. Yalnızca gözlüğün kendisi ve kutusu bulunuyor, bir de gözlük silme bezi var. Sıfırı ile bir farkı yok, hiçbir yerinde çizik vuruk bulunmamakta. En iyi gözlük markalarından biridir, istediğiniz herhangi bir gözlükçüye sorabilirsiniz.

Fiyat: 450 lira.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Satılık Aukey Numpadsiz Blue Switch Mekanik Klavye

Selamlar. 28 Ocak'ta yurt dışından aldığım tenkeyless, yani numpadsiz blue switch'li mekanik Aukey marka klavyeyi satıyorum. Sıfırı ile hiçbir farkı yok, toplamda 5 saat kadar anca kullanılmıştır. Kutusu mevcut. Kullanımı, görünüşü ve tuş sesi güzel. Kullanırım diye almıştım ama diğer klavyelerden sıra gelmedi. Şu an amazon.com'da 36 dolar ve Türkiye'ye gönderim yok. Kargo da 19,75 dolar kadar tutuyor. Amazon'dan almak istediğinizde şu anki kurla 327 liraya denk geliyor, ben 200 liraya satmayı düşünüyorum. Fiyatına göre kalitesi çok iyi bir klavye. Öncelikli tercihim denenerek alınması yönünde.

Bu da amazon linki;

https://www.amazon.com/...ilpages00?ie=UTF8&psc=1

Mouse, mousepad ya da diğer klavyeler ile takas düşünebilirim.

SATIŞTA

Satılık DotA 2 Item'ları - PoE Standard&Betrayal Mirror&Exalted Orb Satışı

Selamlar. Oyunu bıraktığım için envanterdeki tüm item'ları satıyorum.

Envanter linki;

http://steamcommunity.c...tsigalko/inventory/#570

Ayrıca Path of Exile'da standard kısmında 64 tane Exalted Orb bulunmakta. Tanesi 2 lira, tamamını almak isteyene 1.8 lira.

Betrayal kısmında 3 mirror, 174 exalted orb mevcut. Exalted orb'ların tanesi 2.5 lira.

Ayrıca Elemental Hit için mirror hizmeti amacıyla bir bow'a sahibim. Ekran görüntüsü ekleyemedim, özellikleri şu şekilde;

%24 Increased Elemental Damage With Attack Skills (Implicit)
+1 to Level of Socketed Gems
+2 to Level of Socketed Bow Gems
Socketed Skills Deal %20 More Attack Damage
%12 Increased Attack Speed
%20 Chance to Deal Double Damage
+5 Life Gained for Each Enemy Hit by Attacks
%12 Chance to Deal Double Damage (Crafted Mod)

Bu zamana kadar 30 ex'ten 2 tane mirror service verdim. Forumdan isteyen olursa 15 ex'ten verebilirim. Yani bir mirror+15 ex'e istediğiniz soket renkleriyle bow'u kopyalayabilirim. Şu an 2R+2G+2W var, 2 beyaz socket sebebiyle her build'e uyuyor. Satış fiyatı da 3 mirror'dur. Arc Trap/Mine, Elemental Hit, Ngamahu Cycylone ve Winter Orb build'ler için üst düzey item'lar mevcut. İlgilenen olursa mesaj atsın, yardımcı olalım.

Dükkan Sahibi Hakkında

Nicholai Hel

İsim: Saul Goodman
Katılım zamanı: 13 Mart 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 16 Ekim 2019; 8:56:47
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
sozluk.sourtimes.org

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Tertemiz Creative Zen Vision M 30 gb
Alıcı: CeCeKa
Tarih: 10 Mart 2009; 4:10:36
Yorum:Sorunsuz bir Alışverişimiz oldu ;)
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Temiz K850i
Alıcı: djplaybox
Tarih: 10 Mart 2009; 4:13:40
Yorum:guvenlı cabuk alısverıs temız helal olsun
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Tertemiz ve Ucuz Psp Fat
Alıcı: Commander
Tarih: 10 Mart 2009; 4:13:58
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Sennheiser Kulaklık
Alıcı: digitaldelisi
Tarih: 10 Mart 2009; 4:17:42
Yorum:Son derece güvenilir bir forum üyesidir... Güvenle alış-veriş yapabilirsiniz...
Genel Puan:      
Ürün: Fossil Saat
Alıcı: Jeasme
Tarih: 12 Mart 2009; 1:47:29
Yorum:Burak arkadaşımla sorunsuz bir saat alışverişi gerçekleştirdik.Güvenilir satıcı/alıcı dır =)
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156