Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

web sitesine ürün girişi yapmak üzere eleman alımı

Tasarımı devam eden web sitemize ürün girişi yapacak eleman arıyoruz.

Detaylar için özel mesaj lütfen.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

ÇIKMA MACBOOK KLAVYESİ (BEYAZ) VE TUŞ TAKIMLARI

Macbookumun 1 2 3 ve 4 rakamları çalışmamaya başladığı için garanti kapmasında tüm klavyeyi yenilettim. Belirttiğim tuşları çalışmayan bu çıkan klavyeyi de aynen teslim ettiler. Problemi nedir tam olarak bilemiyorum herhangi bir sıvı teması darbe vs bir şey olmamıştır. Tamir edilip kullanılabilir veya üzerindeki tuşlar eksik varsa kullanılabilir. Aynı şekilde touchpad de sorunsuz problemsiz çalışır durumdadır.

Fiyat 55 TL

TR Q klavyedir fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi, Levent Zincirlikuyu ya da Mecidiyeköyden elden teslim edebilir ya da her yere kargolayabilirim, maksat işine yarayacak biri kullanmış olsun.

İyi forumlar
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

11" SONY VAIO -----> KUTUSUNDA TERTEMİZ, SADECE 550TL

Cihaz evde 4. bilgisayar olarak alındığı için çok çok az kullanılmıştır. Harici monitöre ve klavyeye bağlı olarak toplamda yaklaşık 3-4 ay kullanılmıştır, dolayısıyla klavye vs eskimemiştir bile.
Son 5-6 aydır kullanılmadığı için satmaya karar verdim. Herhangi bir problemi yoktur, daha evvel de olmamıştır. Türkiye'den sıfır olarak alınmıştır klavye vs Türkçe'dir, tüm kutu ve faturaları eksiksiz mevcuttur.
Orijinal işletim sistemi (Windows 7) içerisindeki partition'da mevcuttur, bir kez sıfırladım fabrika ayarlarına getirip bıraktım. Dileyen update'lerini yapıp sıfır cihaz olarak kullanabilir şu an

Genel olarak teknik özelliklerini sıralayacak olursak :

11.6 İnç olmasına rağmen çözünürlük Sony ekran kalitesi ile birlikte 1366x768'dir
Ram'i 4 GB'a upgrade edilmiştir.
Disk 320 GB
Çift çekirdekli AMD işlemci
AMD Radeon HD 6310 Ekran kartı
HDMI çıkış ve VGA çıkış
USB Portlar, SD Kart okuyucu ve Sony Memory Stick okuyucu

Fiyat 550 TL

Fotoğraflar cihazın kendi çektiğim güncel fotolarıdır, cihaz kullanılmamakta olup kutusunda durmaktadır. Adaptöründen evraklarına kadar her şeyi orijinaldir MorFare Sony TR'den alınmıştır.
1.Levent / Mecidiyeköy civarından elden teslim edilebilir ya da orijinal kutusunda olması itibariyle EFT üzerine her şehre aynı gün kargolayabilirim.
Alıcı arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

FORUM DIŞINA SATILDI

APPLE POWERBOOK 12'' ------- Sadece 340TL

Cihaz G4 islemcili 1.25 gb ramli 12 inç powerbook modelidir. Cihazi ikinci el olarak geçen ay aldim. Elimdeki OSX formatli diskleri NTFS'e çevirmek için kullandim, 2 hafta boyunca stabil bir sekilde dosya kopyalayarak islerimi bitirdim simdi de aldigim fiyattan vermekteyim. TR Q klavyelidir, bataryasi ekran parlakligina, bluetooth ve wireless özelliklerinin açik kapali olmasina göre maks 1 saat minimum 15 dakika gitmektedir yani ölü degildir. Standart olarak Bluetooth'u ve Wireless özellikleri zaten vardir. Optik sürücüsü sanirim çalismamakta, disk takmayi bile denemedim. 2 Adet USB ve bir adet Firewire portu mevcut, tüm portlari sorunsuz çalismakta. Sarj adaptörü orijinal Apple'dir, beraberinde yine orijinal micro port to DVI link adaptör gelmekte. Ayrica DVI to HDMI port dönüstürücü de mevcut. Sarj adaptörünün uzatama kablosu, hat kablosu ve de tüm orijinal evraklar mevcuttur. Beraberinde gelen orijinal OSX Tiger kurulum ve isletim sistemi DVD'leri de mevcuttur. Tamamini fotograflarda göstermeye çalistim, aynen hepsini aldigim gibi verecegim.

Cihazin metal kasasinda mümkün oldugunca göstermeye çalistim açilma izleri vardir, daha evvel ne amaçla açildigini bilmiyorum. Ben 24 saat açik bir sekilde 2 hafta boyunca kullandim tüm gerekli islemlerimi bitirdim hiçbir problemi yoktur genel çalismasinda. (Takilma donma vb. en küçük bir sey olmamistir hafta boyunca)

Fotograflar cihazin kendi çektigim güncel fotograflaridir. Fiyat 340 TL'dir.

Maksat isine yarayacak biri alsin, 500-600 TL'ye alinacak çogu netbook'tan çok daha stabil çalisan bir cihazdir. Sadece yedek parça olarak bile olarak bakilsa (orijinal adaptör, lcd ekran, batarya kalibi, klavye vs.) gayet uygun bir fiyattir bir mac için.

1.Levent, Zincirlikuyu ya da Mecidiyeköy'den elden deneyerek test ederek alabilirsiniz, sehir disindaki arkadaslara önce EFT olacak sekilde kargo da yapabilirim.

Herkese iyi forumlar

SATILDI

ARAÇ İÇİ KALİTELİ TELEFON TUTUCULAR ;) FOTOLAR İÇERİDE..

Soldan sağa sırayla ;

1) iOttie Easy View Universal Car Mount Holder
2) Caseology One-Touch Windshield Dashboard Universal Smartphone Car Mount Holder Cradle
(expands 2.16" to 3.9")
3) Universal Vehicle Car Mount Holder

Ürünler sıfırdır, kendim yurtdışından gelirken aracım için 4-5 farklı model aldım.
Kutularından çıkarıp inceleyip fotolarını çekip geri koydum, herhangi bir şekilde cama dahi yapıştırılmamışlardır.

iOttie ve Caseology'nin fiyatı 60TL, Cup Holder'ın fiyatı 50 TL'dir.

1.Levent ya da Zincirlikuyu'dan elden teslim edebilir ya da her yere kargolayabilirim

Aşağıda aparatların detaylarını gösteren temsili fotoğrafları da bulabilirsiniz :

Her birinden bir adet yani sadece fotodakiler mevcut, ne yazık ki devamı gelmeyecektir.. Herkese iyi forumlar

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dükkan Sahibi Hakkında

mec

İsim:
Katılım zamanı: 10 Mayıs 2003;
Durum: Forumda
Son giriş: 4 Ekim 2018; 18:20:28
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: 17" Apple Powerbook G4 1.67Ghz ---> 900TL
Alıcı: Carpediem_33
Tarih: 4 Ocak 2011; 22:24:32
Yorum:cok ilgili ve durust bir arkadasimiz tesekkurler
Genel Puan:      
Yorum:sorunsuz alışveriş dürüst satıcı rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:sorunsuz , hızlı bir alış veriş oldu. yardımların iin tşk ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Thermaltake SATA Dock + SATA Kutu ---> İkisi sadece 60 TL
Alıcı: Bukalemun
Tarih: 20 Ocak 2011; 19:47:37
Yorum:marka ürünleri , uygun fiyata aldım. hızlı ve sorunsuz bir alış verişti.
Genel Puan:      
Ürün: SONY VAIO TR3A ----> SADECE 350TL (KUTUSUNDA)
Alıcı: mustafafurkan
Tarih: 7 Eylül 2011; 15:07:05
Yorum:guvenilir bir arkadas.hic suphe etmeden alisveris yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109