SATILDI

Satılık i9 9900k + Z390 aorus master anakart

Başlıkta ki iki ürün satılıktır, garantili, kutu içerği vs hepsi alındığı gibi duruyor(anakartın bir iki sticker kullandım tabi)(iki ürününde yaklaşık 1 yıl daha garantisi mevcut)
Ayrı satmayı düşünmüyorum fiyat 4250 lira, kargo alıcı arkadaşa aittir. Takas düşünmüyorum.
Alışverişi önce havale/eft daha sonra kargolama şeklinde yapılacaktır.
Antalya/Muratpaşa elden teslim olabilir.

İşlemci 5ghz allcore olarak 1,25V 7/24 stabil overclock oluyor, ryzen platforma geçtiğim için boşa çıktı yoksa gayet memnundum.

Anakart sanalmarketim üzerinden 7.3.2019 tarihinde alınmış
İşlemci forumdan bir arkadaştan sıfır olarak almıştım onunda tarihi 9.03.2019 faturayı arıyorum hala, bulamaz isem irtibata geçeceğim.
2

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satıldı- Palit RTX 3080 Gaming pro

Merhaba,
Yaklaşık bir ay önce gamegaraj dan aldığım palit rtx 3080 gaming pro model kartım satılıktır, bir tanıdık vasıtası ile strix alacağım için satıyorum. Garantisi 2 yıl olup , Fatura, kutusu ve kutu içeriği vs herşey aynı durmaktadır.
Fiyat olarak 7500 lira düşünüyorum, benim aldığım fiyatta 7660 dü zaten, fiyatların arttığını düşünürsek bence makul onun için pazarlık düşünmüyorum.
Önce havale/eft daha sonra ürün gönderilecektir.
Kargo alıcı arkadaşa aittir.
Eve geçtiğim zaman resim ekleyeceğim.
Not:Al sat yapan kişilere satmıyorum.

SATILDI

Satılık Msi Rtx 2080ti gaming x trio

Selam arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim ekran kartım satılıktır, 31.12.2019 tarihli vatanbilgisayardan alınma yaklaşık 30 ay daha garantisi mevcut.
Ürün kutu ve içeriği eksiksiz temiz bir şekilde durmaktadır, Takas düşünmüyorum, VRam Samsungdur, resimleri bugun yarın ekleyeceğim.
Al sat yapan arkadaşlara satmayı düşünmüyorum, ihtiyaç sahibine gitmesi taraftarıyım.
Önce havale daha sonra ürün kargolama şeklinde alışverişi gerçekleştirebiliriz.
Kargo ücreti alıcı arkadaşa aittir.
Muğla/bodrum elden teslim imkanı.
Siz yorulmayın diye pazarlık için tek fiyat olarak 8250 liradır.

SATILDI

Satılık 2xRadeon VII / 5700xt /Garantili/kutulu/temiz

Arkadaşlar selam,
İkinci sistemim de cf olarak kullanılan 2 Adet Radeon VII satılıktır, birisi msi diğeri sapphire marka.Sanırım forumdaki tek vii sahibi benim.
Satış sebebi taşınabilir olması için macbook pro alınacak olmasıdır.
Ayrıca kendi evimde ve asıl sistemim de kullandığım Referans tasarım sapphire 5700xt de satılıktır. 5700xt surucu sorunları bıktırdığı için satıyorum(forumda konusu mevcut).
Kartların hepsi garantili kutulu ve kozmatik olarak 9/10 diyebilirim (1 puan tozlanma için kırdım :) )
Radeon vii için istediğim rakam adet başı 3750 lira.Bu kart dip rakam 4550 altına inmedi, şuan en uygun 5500/6000 lira görülüyor.
5700xt için ise 2250 liradır.(radeon vii için bir tık pazarlık olabilir, 5700xt için yoktur)
Hepsi Türkiyeden alınmış olup garantilidir(yukko) 5700xt 6 aylık, radeon vii lerin birisi 3 diğeri 5 aylık olması lazım.Faturaları bulup netleştireceğim.
Resimleri de bugun yarın ekleyeceğim.
radeon vii için takas mümkün, özellikle rtx 2080ti olursa işime fazlası ile gelir, fiyat farkı konuşulur halledilir.
Merak edenler için yazayım radeon vii 5700xt den hızlı yani rakibi rtx 2080dir(tabi biraz gerisinde) sıvı soğutma Overclock ile ciddi bir potansileyi olup 2080ti ensesinde olan bir karttır.Bellek bant genişliği 1tb/sn üzerinde olduğu için gpu ne kadar arttırılırsa doğru orantılı olarak fps yansımaktadır yani 5700xt olduğu gibi bellek darboğazına takılmıyor(reddit ve overclock nette konuları mevcut)Vega 64 kadar güç tüketimi olmasa da bu kartta güç tüketimi yüksek, 650w altında psu sıkıntı çıkabilir, kutudan çıktığı gibi 300tdp sahip, undervolt ile aynı frekans 220wtdp düşürmek mümkün(1,200mv > 1050mv)
Vega kartlar gibi radeon vii de end of life(üretimi bitti) , yani ileride bozulursa muhtemelen para iadesi çıkacaktır
Kargo ücreti alıcıya arkadaşa aittir.

SATILDI

Satıldı- Msi RTX 2070 Armor-2900lira (garantili/kutulu/temiz)

Selam arkadaşlar,
Mevcut kullandığım ekran kartını üst modele geçeceğim için satıyorum.
23 kasım 2018 tarihinde hepsiburada dan alınmıştır(yaklaşık 7 aylıktır), kutusu ve içeriği aynen duruyor.Ramleri Samsung.
Gpuz ve kartın resimlerini bugun yarın ekleyeceğim.
Pazarlık lütfen teklif etmeyin, fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum.Alıcı odemeli olarak anlaşmalı mng kargo ile ödeme sonrası kargolanacaktır.
Ufak bir indirim yapalım 3000 > 2900
Ayrıca muğla/bodrum elden teslim imkanı mevcut.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Psikobat

İsim: ozan
Katılım zamanı: 15 Ekim 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Mayıs 2021; 16:48:03
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILDI/ GALAX GTX970 EXOC Temiz
Alıcı: Hellvision
Tarih: 10 Ocak 2017; 22:29:43
Yorum:Satış öncesinde ve sonrasında çok ilgiliydi. Hızlı kargo, güvenli biçimde paketlenmiş şekilde geldi ekran kartı. Önce havale sonra kart şeklinde oldu alışveriş, teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: Satıldı-2x4GB 1600MHZ CL8 G.SKILL RIPJAWS 1.5V (indirim)
Alıcı: sariyerli53_34
Tarih: 28 Mart 2017; 11:11:06
Yorum:Gerçekten kaliteli bir satıcı, Alışveriş öncesi ve sonrası ilgiliydi. İnanılmaz sağlam ve güzel bir paketleme bu kadarını beklemiyordum, hızlı kargo. Çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Satıldı-Ryzen7 1700 - 1000lira (tr garantili/kutulu/temiz)
Alıcı: EMRE_RUSLAN
Tarih: 3 Eylül 2018; 10:07:10
Yorum:ürün sıkıntısız teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Evga gtx 1070ftw + BF5 hediyeli(1700Lira)
Alıcı: efsane_300
Tarih: 7 Aralık 2018; 9:30:36
Yorum:Kendisinden gözü kapalı alışveriş yapılabilir güvenilir dürüst bir forumdas kendisi. Ürünün arkasinda duran her soruya sabırla cevap veren bir beyfendi. kargolama iyi özenli ve indirimli gönderdi. Umarim tekrar kendisinden alışveriş yaparim. Her şey için tekrar teşekkür ederim..
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Ryzen 2700X- Gigabyte X370 Gaming g5(2250lira)
Alıcı: selfrespect
Tarih: 12 Mart 2019; 9:42:01
Yorum:Son derece güvenilir ve ilgili bir arkadaşımız. Hızlı bir şekilde, harika paketleyerek, anlaştıktan 1 gün sonra ürünleri elime ulaştırdı. Benden kaynaklı bir kurulum hatasında, üründe problem var ise hemen geri gönderebileceğimi söyleyerek de ürünlerinin arkasında durduğunu gösterdi. Kendisine teşekkür ederim. Umarım tekrar alışveriş yapma şansımız olur.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.157