SATIŞTA

Satılık Logitech G430 ve G930 Oyuncu Kulaklık

Logitech G430 u Türkiyeden Teknosadan almıştım. Faturalı daha 33-34 ay garantisi var.

Logitech G930 u ise yurtdışından Amazondan almıştım. Dolayısıyla Uluslararası garantisi var. Yani olası bir arızada sorun yaşamazsınız. Ürün daha 1 aylık.

Ürünler kutuları ile beraber teslim edilecektir. Klavuz vs. herbirşeyi tamdır.

Teslimat İstanbul içi elden teslimat yapılır. Hafta içi işyerimden alabilirsiniz. Hafta sonu ise ortak karaklaştırdığımız biryer olabilir.

Fiyat:

Logitech G 430 200 TL
Logitech G 930 300 TL (Ürün @AverialDrow adlı arkadaşa satılmıştır.)

Edit: Fiyatlar revize edilmiştir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

16 GB New iPad 4 Retina Ekran-Az hasarlı-

Merhaba Arkadaşlar,

Az hasarlı orta tuşun 3-4 cm solu alt köşesinde cam çatlağı var. Ekran görüntü vs. de sorun yok. Bu şekilde zaten kullanıyorum.
Çok özenerek kullanıyordum ama işte sakınan göze çöp batarmış misali nazar değdi.

Satış fiyatı 650 TL dir. Hepsiburada dan Temmuz ayında 1200 TL'ye alınmıştır. Bilkom garantili olup 18 Aylık garantisi daha mevcuttur.
İstanbul için elden teslimat yapılır. Gündüz (finans sektöründe) çalıştığım için iş yerimde deneyip alabilirsiniz.

Kutu içeriği tamdır. Fatura, garanti belgesi, şarj cihazı, lightening kablosu + 90 TL ye almış olduğum Targus Deri kılıf yanında verilecektir.

Edit: Fiyat 800>>>650 TL ye düşürülmüştür.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

WinTV Hauppauge Dijital TV Kartı - Sıfırdan Biraz Daha Eski

Satılık Dijital Uydu TV kartı

1 Ay kadar önce satın almış olduğum dijital TV kartımı D-smart aldığım için satıyorum. Dünya kupası başladıktan 2 hafta sonra d smarta üye oldum ve yeni almış olduğum dijital tv kartıma ihtiyaç kalmadı.
Kart alman dijital tv kart üreticisi Hauppauge NOVA-S Plus serisidir. Dijital kayıt yapmak isteyenler için bire birdir.

Kumandası, Pili, kumanda alıcı göz, kutusu herşeyi bulunmaktadır. Fotolarda kumanda yok, fotoyu çekerken koymayı unutmuşum, tekrardan Canon 450 D makinamı çıkarıp çekmeye üşendim doğrusu ama illaki kumandasının da fotosunu görmek isteriz, sonra satın alırım diyorsanız foto çekebilirim

Ürün Özellikleri:

Watch, Pause and Record Digital satellite TV on your PC. Sat radio and Sat teletext, too!
Watch, pause and record digital satellite TV on your PC, in a window or full screen
Record digital satellite TV to your PC's hard disk using high quality MPEG-2
Listen to DVB-S satellite radio
Analogue A/V inputs and SoftPVR�, for video recording from VCR or camcorders
Professional teletext reception
Ergonomic remote control for easy operation
WinTV-NOVA-S-Plus features
Watch free-to-air satellite digital TV (DVB-S) programmes from the internal DVB-S tuner, on your PC screen in a window or full screen.
Record digital satellite TV programmes to disk using in native MPEG-2 quality. Playback your satellite TV recordings at any time.
Pause digital satellite TV with instant replay.
Listen and record to DVB-S satellite radio.
Includes SoftPVR� so you can record analogue video from an external audio/video source.
Includes Hauppauge�s ergonomic IR remote control for easy control of the TV functions.
WinTV-NOVA-S-Plus has these great TV watching features
Digital satellite TV and radio for your PC. Watch free-to-air satellite TV, in a window or full screen on your PC!
Record digital satellite TV to your PC's hard disk in original MPEG-2 quality. Digital TV recordings will typically take 1,5 Gigabytes of disk space per hour.
Pause digital satellite TV with instant replay.
Receive Teletext data via satellite TV.
Listen to digital satellite DVB-S radio.
DiSEqC 1.0 support.
Includes WinTV-Scheduler, so you can schedule your TV recordings on a daily, weekly or once only schedule.
Includes Hauppauge new IR remote control, for easy control of TV watching, record and play functions.
Also compatible with Windows XP and Windows Vista Media Center application*.
Plus an auxiliary audio/video input
Video-in-a-window from an analog auxiliary audio/video source such as a VCR or camcorder. S-Video and composite video inputs plus stereo audio too!
Record analogue video to your PC's hard disk using our SoftPVR. TV recordings will typically take 1 Gigabytes of disk space per hour. Play the video recordings back to your PC screen.

Yukarıda belirtmiş olduğum gibi kart neredeyse hiç kullanılmamıştır desem yeridir. Satış fiyatı 45 TL dir. Bu ürünü forumdan bir arkadaştan satın aldım ve aldığım fiyatın altında bir fiyata satıyorum.

Ürün Forum Dışında Satılmıştır...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık Samsung SynncMaster 793DF

Sistemimde ufak bir değişiklik yaptığımdan artık ihtiyaç fazlası durumundaki 17" Samsung monitörümü satıyorum.
Özelliklerini yazma gereği duymadım. Samsung 793DF modeli bir çok kişi tarafından bilinen bir model.
Monitörü evde kendim kullandım ve gayet temiz kullanılmıştır. Herhangi bir sorun bulunmamakla beraber 2008 Yılında Kadıköy Eksen Bilgisayardan satın alınmıştır. 3 Yıllık garatisi henüz dolmamıştır. Sorunsuz bir ürün olmasına rağmen şu haliyle bile 1 yıllık garantisi olduğundan rahatlıkla ihtiyaç sahipleri satın alabilirler.

Monitörümün orjinal kutusu hala mevcut olup satın alan arkadaşa kargo ile birlikte veya elden teslimat yaparken kutusu ile teslim edilecektir.

Satış Fiyatı : 40 TL dir. (Kargo alıcıya aittir. ) İstanbul içi satın alışlarda uygun bir yer karalaştırılıp ürün teslim edilebilir.

NOT: Fiyat Güncellenmiştir
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

amanhem

İsim: Amanullah Hemden
Katılım zamanı: 11 Ekim 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 6 Ağustos 2020; 0:56:22
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.aksamuzeri.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156