SATILDI

Aerocool Kcas Plus 600W

Merhabalar. Ocak ayında almış olduğum güç kaynağını başka bir güç kaynağına geçtiğim için satıyorum. 1600af ve 1660super, 3600 ve 5700xt li sistemde kullanıldı. Herhangi bir sorunu yoktur. Kutusu vs. hepsi tamdır. İstediğim fiyat 250 TL dir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

FAT KASA 500 GB+ 2 GAMEPAD ORJİNAL

Merhabalar. Fat kasa 500 GB + 2 gamepad li cihazımı artık oynamadigimdan ve yeni PC sistemi aldığımdan dolayı satıyorum. Cihazda hiçbir sorun yoktur fakat içine temizlemek için açmaya çalıştığımdan dolayı elde uygun vida seti olmadığı için vidaları yalama yaptım. Onun haricinde yürüyeninde sıkıntı yoktur ?? Cihazın garantisi yoktur. İstediğim fiyat 1500

SATILDI

Ryzen 5 1600 AF

Merhaba forumdaşlar. 03.01.2020 tarihinde N11 üzerinden almış olduğum işlemcimi ryzen 5 3600 e geçiş yaptığım için satılığa çıkarıyorum. Ürünün kutusu ve işlemci fanı mevcuttur. AF yani yeni seri olan modeldir. Ürün fotoğraflarını vatsap üzerinden paylasabilirim.

SATILDI

PALİT GTX 1660 SUPER

Merhabalar. 05.01.2020 tarihinde N11 üzerinden almış olduğum PALİT marka 1660 Super ekran kartımı 5700 xt aldığımdan dolayı satışa çıkarıyorum. İstediğim fiyat 1600 TL dir. Ciddi alıcılar için vatsaptan foto paylasabilirim. Bu arada e fatura mevcuttur. Kutu içeriği eksiksizdir. Şimdiden alacak arkadaşa hayırlısı olur umarım.

FORUM DIŞINA SATILDI

TURTLE BEACH 500P PS4 OYUNCU KULAKLIĞI 300 TL

Merhabalar. Kasım 2016 da Amazon üzerinden almış olduğum kulaklığı kullanamadığım için satıyorum. Maalesef kulak yapım hassas olduğundan az bir süre kullanıp kenara kaldırmak zorunda kaldım. Ürün sıfır ayarında tertemizdir. Kutusu, kağıtları ve orijinal parçaları ile verilecektir. 1 seneye yakın zamandır ürün kutusunda bekliyor diyebilirim. İstedigim fiyat ise 300 TL dır. Resimleri vatsap üzerinden gönderebilirim. İyi forumlar

Düzenleme: fiyat revize edildi

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

bedo20

İsim: Bedri Andaç
Katılım zamanı: 16 Eylül 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 15:42:28
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Referans İlanı- Battlefield 4 Premium
Alıcı: Vibrant
Tarih: 5 Temmuz 2016; 15:27:52
Yorum:Gayet kibar ve ilgili bir arkadaş kendisi.Alışverişimizi sorunsuz gerçekleştirdik.
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanı Bloodborne
Alıcı: tur1st
Tarih: 19 Ağustos 2016; 7:56:39
Yorum:Sorunsuz alışveriş.
Genel Puan:      
Ürün: Referans İlanı- Dying Light
Alıcı: Sen Aydınlatırsın Geceyi
Tarih: 22 Ağustos 2016; 21:29:30
Yorum:sorunsuz alışveriş
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI!!! BENQ RL2455 HM 24 450 TL
Alıcı: RagwarAntwone
Tarih: 8 Ağustos 2018; 12:58:33
Yorum:Ürün söylediğinden de temiz ve iyi geldi. Anlaştığımız andan ürünü denememe kadar ki süreçte her zaman ilgilendi hatta benden daha fazla ilgilendi. Kendisi benim adıma gözü kapalı güvenilecek üyelerdendir.
Genel Puan:      
Ürün: Referans İlanı- Project Cars 2 Deluxe Edition
Alıcı: bio technolog
Tarih: 17 Ağustos 2018; 17:34:42
Yorum:teşekkürler
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.063