Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

Satılık G-Skill 2x4Gb DDR3 2400 MHz

Ürünler vatan bilgisayardan alinmisti zamanında.

Herhangi bir sorunu yoktur.

Garantisi nekadsr kaldı bilmiyorum fatura kayıp ama vektron elektronikten çıkıyordu galiba garantisi

Fiyat 300

SATIŞTA

SATILIK :: MSi z270 TOMAHAWK 1151p ANAKART

Arkadaşlar ürün kullanılamadı ,
8 nesil destekliyor diye z370 yerine z270 almışlar işlemcide sonradan alınınca anakart iade edilemedi,

ürün sıfır kutu fatura mevcut fatura tarihi 2 ay civarı önce kesildi ürün hb dan alındı.

istedigim fiyat 500 TL

SATIŞTA

uersoz76 >> Uğur ERSÖZ - yeni adı Umut / melda Eryürek Dolandırılma Olayı Hk.

Sözde burada kendini aklamaya çalışan ve kendince açıklamalar yapan adı Umut Sümeyra Eryürek olarak görünene şahıstan yada beraber çalıştığı ödeme gönderdiğimiz
UĞUR ERSÖZ ( ESKİ GRUP ÜYELERİNDEN UĞUR GÜNAY ERSÖZ) adlı şahıstan herhangi bir geri dönüş olmadı.
Zaten Profil fake, sadece 1 arkadası var ve mekan fotografı da yalan.
Uğur Ersöz adlı kişinin banka hesabı oldugundan büyük olasılıkla bu şahıs gerçek dolandırıcı yada teşkilat olarak çalışıyorlar.
Diğer Hesapları ise
Tc No ile Cebe Havale Yapılacak Kişi Olarak İse umut eryürek olarak melda eryürek olarak 2 hesap ismi vermiştir.
tcleri bizde mevcut uğur ersözünde bilgileri mevcut.

1. Dönüş olmayınca mekanın facebook sayfasından, internetten, yan taraftaki mekandan telefon numarasını doğruladık, aldık ve aradık.
2. Gercek mekan sahibi Mehmet Onal adında biri kendisinin facebookta profili mevcut, mekanda resimleri mevcut, telefonu vs hersey mevcut.
3. Mekan sahibi bu olayın ilk olmadıgını daha once de İzmirden bu sekilde arandıgını belirtti.
4. Mekan sahibi benim burada Jandarma istihbaratı ile baglantım var, kendileri ile daha once bunu gorusmustum ama o zaman fotograf vs bilgi vermemisti dolandırılan arkadas dedi.
5. Mekan sahibi de ziyadesiyle sinirli mekanın adı kötülendigi için, aynen şöyle konuştu " O o.ç. kim ise bana banka bilgilerini tc sini vs verin ben gereğini yapacagım" seklinde konustu.
6. Eğer bu dolandırıcı bir saat içinde bu işi halletmezse yukarıda mekan sahibinin istedigini yapacagım.
7. Ayrıca bize özelden mesaj atıp yardımcı olmak isteyen arkadaslar, size de aynı sekilde bu dolandırıcıların tüm bilgilerini iletecegiz.

arkadaşlar konu cihaz satın almak için başlamıştır sonrasında bu vatandaşın buradanda birilerini dolandırdıgını okudum ve bende dolandırıldım.
oysa daha öncesinde benden bir iki tane telefon aldı havale sonrası ödeme şeklinde facebook üzerinden sorun yaşamamıştım.
kendini umut eryürek olarak tanıtan sahış elinde xiaomi mi5 cihazı oldugunu söylemesi üzerine resimler vs geldi havalesini cebe havale istedi bi kısmını oradan bi kısmını havale şeklinde yaptık.

aradan bir gün geçti aklıma önceden cihaz verdigim kişinin ad soyadı aklıma geldi ve hesapları karşılaştırdım uğur ersöz adına vakıf bank hesabı olduguna ulaştım.
sonrasında profilinde olan mekana ulaşamayınca yan dükkanlarından birine ulaştık ve mekanın asıl sahibi ile görüşme sağladık .
mekan sahibi asıl arkadaş ise mekanımın adını kullanacak beni arayacaklar (mekanı için ) bundan şikayetçimi olmucam bana bilgilerini verin jandarma istihbaratından dostları oldugunu hem siz hem ben açığa çıkayım isterim diyip bilgileri istedi.
sonasında facebook grubu üzerinden yazdıgım yazı yukarıdaki yazıdır,, bazı arkadaşlar beni tanır dolayısıyla yazıyı komple burayada kopyaladım

bu arada kaç senelik üyeyim ve birçok dostluklar kazanmışız forumlardan gruplardan isteyenler için kendi profil bilgilerimide vereiblirim benim şahsıma güven duymayan varsa şayet

bilginize.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

ALINIK ::::: FX8120 İLE ÇALIŞACAK AMD ANAKART ARANIYOR....

Referans Anakart İlanıdır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SIFIR - Redmi Note 6 Pro 4/64gb - Mi 8SE 6/64gb

Son Düzenleme Tarihi 15/02/19

İlginiz için teşekkürler.
Ürünler Sıfırdır ,
İkinci El ürün satışı , takası yapılmaz.

Redmi Note 6 Pro 4/64gb

Fiyat : 1250 TL

Siyah * Mavi Renk
Urunler kutulu
Cihazlar Globaldir ,
Hak Tak Kullan Şeklinde Gönderilir Veya Teslim Edilir.
Silikon Kılıf Ve Kırılmaz Nano Verilmektedir.
Yazılım Hizmeti Vermekteyim.

Xiaomi Mi 8se 6/64gb

Fiyat : Siyah (grey) 1550 TL
Mavi : 1600 TL

Siyah * Mavi Renk
Urunler Orjinal kutuludur
Xiaomi eu Stabil Rom ile teslim ediyoruz.
Hak Tak Kullan Şeklinde Gönderilir Veya Teslim Edilir.
Silikon Kılıf Kutudan Çıkmaktadır.
Yazılım Hizmeti Vermekteyim.

takas indirim söz konusu değildir,
bu mesajlara cevap vermemekteyim.
istanbul elden teslim alabilirsiniz veya havale sonrası kargo yapabilirim.

keyifi forumlar

Xiaomi Lenovo Leeco Letv gibi ürünler için diğer ilanlarıma bakabilirsiniz.

http://store.donanimhab...411876c24fc60e7c96c.jpg
http://store.donanimhab...411876c24fc60e7c96c.jpg

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.@

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

onurk_

İsim: Onur Kar
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Şubat 2019; 11:58:36
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: acer 5101 4gb ddr2 650 lira takas olur...
Alıcı: brl_
Tarih: 6 Nisan 2009; 1:34:17
Yorum:kendisiyle alıverişm sorunsuz oldu, halende aldıgım üründen bir sıkıntım yoktur. kendisine ref. ola
Genel Puan:      
Ürün: datron pl5-c laptop + garanti
Alıcı: kaan-halici
Tarih: 6 Nisan 2009; 1:42:50
Yorum:arkadaştan daha önce çok alışveriş yaptım her konuda güvenilir olduğunu söyliyebilirim...Hayırlı Al
Genel Puan:     
Ürün: acil Logitech G15 100 Lira 0 ayarında satılık
Alıcı: maverick_core
Tarih: 21 Nisan 2009; 22:52:55
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Garantili N91 8gb Güne ÖZEL sATILIK 300 YTL
Alıcı: Beriko
Tarih: 20 Mart 2010; 1:51:36
Yorum:Süper bir arkadaş , güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK 24" BENQ LCD g2400wa
Alıcı: Tuna_Firat
Tarih: 6 Kasım 2010; 14:45:59
Yorum:İlgili ve alakalı bir insan, ayrıca ürünü de çok güzel kutulamış. Sonuna kadar güvenebilirsiniz.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141