SATIŞTA

Piri Reis - Kitab-ı Bahriye 4 Cilt - Mimar Sinan - Yunus Emre - Boxer - FHM - Erkek Magazinleri

Kitaplığımda yer kalmadığı için bu değerli kitaplardan vazgeçmek durumunda kaldım, ileride çizgi roman ve dergi de ekleyebilirim.

Piri Reis - Kitab-ı Bahriye 4 Cilt - 750TL - Alttaki Macar Ali de Hediyem olur Piri Reis'i alana.
Ottoman Nautical Charts - THE ATLAS OF ALİ MACAR REİS - 50TL -

ARTS IN THE AGE OF SİNAN (MİMAR SİNAN) - 35TL - Cildin üzerindeki kapak biraz eski ama kitapta sorun yoktur.

Yunus Emre - Kültür Bakanlığı Yayınları - Selected Poems - 20TL - Kutusu biraz yıpranmış, ciltli kitap ve kapağı sıfır gibi

Türkiye'nin Şaheserleri - 25TL - Cildi saran kapakta ufak eskime var, cildi ve içinde sorun yok..

Sperm Wars - Robin Baker - İngilizce PDF'inden kendim kitaplaştırdım - 10TL

Tobb üni Java Kitabı - Bedava -

- Eski Erkek Magazini Dergileri -

https://forum.donanimha...-yok--60864824#60864824

Zamanla yeni kitaplar ekleyeceğim.

SATIŞTA

Allen&Heath Xone 53 Dj Kulaklığı

Kulaklıklar

Allen&Heath Xone 53 - DJ Kulaklığı - Temiz kullanılmış - orjinal taşıma kılıfı ile - 950TL değil 750TL
Allen&Heath Xone53 dengeli hoş bir DJ performans kulaklığı.. Pioneer'in HDJ-2000 civarındaki kulaklıklar seviyesinde..
Sıfır Türkiye fiyatı 1500TL'nin üzerindedir Bu fiyata bu temizlikte imkansız bulamazsınız. 300-350$yurtdışı satış fiyatı da.

Ankarada elden teslim edebilirim, isteyene farkını da koyup get ilanı açabilirim.. Referanslarıma bakabilirsiniz.

Fotolar:

ge]

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Çarşambaya Kadar İndirimler - Niş Parfümler / Dekantlar / Nadir Kokular / Devamı Yok

Selamlar,hoşgeldiniz. Elimdeki parfümleri biraz daha sadeleştirmek istiyorum..

Eskiler tanır, 8 senenin üstünde bir hobim var ve koleksiyonerim.

Kargoyu ödeme yapıldıktan sonra en geç 4-5 gün içinde gönderirim. Ödemeyi Enpara hesabıma Eft veya havale olarak yapabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------
Dekantlama Nedir?
Dekantlama bir parfümün orjinal şişesinden başka bir şişeye aktarılmasına diyoruz.

Çeşitli parfüm yorumları ve tavsiyeler için, www.parfumdene.com adresinden bloguma bakabilirsiniz.

Parfümlerimin hepsi orjinaldir. Zaten kendi kullanımım ve zevkim için alınmışlardır, genelde trendyol, ciceksepeti, gibi internet siteleri ve Tekin Acar, sevil, sephora gibi mağazalardan veya güvenilir arkadaşlarımdan satın alma veya takas yoluyla temin edilmişlerdir. Orjinalliğinden şüphe duyduğunuz bir ürünü koşulsuz geri iade alırım.

Yüzlerce dekant ve parfüm sattığım, eski parfüm başlığım ve referanslarım:
Eski referanslarim için tıklayiniz.

Parfümlerimin hepsi güvendiğim arkadaşlarımdan alınmıştır, split veya dekant ilanlarından aldıklarımdır. Birkaç pıst denedim, merakımı giderdim.

İlk isteyenlere rezerve ederim.. Sahibinden com ile %10 fark koyarak get ile ilan açabilirim, taksitli alma imkanı için. Foto ekleyebilirim, merak ettiğiniz parfümün sağını solunu vs. koyabilirim.

Şişeler
Parfums MDCI - Ambre Topkapi Kutulu - 40ml - 600TL - Brandroom linki
L'Eau d'Issey Eau d'Ete 2011 - Kadın Parfümü - Kutulu - 40ml civarı - 150TL - Tekin Acar
Hermes - L'Ambre Des Merveilles - Güzel Unisex - 25-30ml- Kutusuz - 4-5 senelik Bellamola - 175TL
Hugo Boss Element - 60/45ml - Kutusuz - takasla güvenilir bir üyeden aldm ama nick hatırlayamadm - 125TL
98ml dunhill icon & aftershave - 250TL
199ml Hermes concentree de Pamplemousse EDT - 420TL

Dekant niyetine şişeli vintageler
Carbone Balmain Vintage (Gucci Pour Homme 1'e benziyor) - 8-10ml - 70TL - Sıfırı 400$ falan pek bulunmuyor. - parfum tutkusu forum - kutusu yıpranmış ama var.

Niş Dekantlar - sadece 1 adet
Tom Ford - Neroli Portofino Forte 2ml 20TL
Histories de Parfums - 1828 3.5ml 20TL
Memo - Luxor Oud - 10ml - 125TL
Memo - African Leather - 5ml - 65TL
Tom Ford - Tuscan Leather - 4.75ml - 50TL

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SATIŞTA

Nike,Adidas,Reebok Markalı, NFL, Basketbol Çeşitli Spor Nadir ve İkinci El Uygun Ürünler

Merhaba arkadaşlar evde kullanmadığım ürünlerimi satıyorum, bazıları da maximum 2-3 kere giyilmiştir(mağaza ürününden tazedir), bazıları ise biraz kullanılmıştır, her mesajda detaylı olarak belirteceğim. Çok uygun fiyatlara vereceğim. Toplu alım düşünürseniz, indirim yapmayı düşünürüm. Taşınacağım için yer kaplıyorlar.

Ek ürünler eklenebilir takipte olun. :)

Ödeme şekli havale olabilir veya Ankara'da elden verebilirsiniz.

Eski vintage erkek dergileri satışım için:
Boxer, FHM, Esquire Erkek dergileri için tıklayınız.

Parfümsevenler için özel kokularımı da satıyorum
Niş Parfüm ve Nadir Dekantlarimin Satışı için tıklayınız

Güven sıkıntısı olmaz eski referanslarım ve yorumlarımı okuyabilirsiniz.
Eski-referanslarim

Daman Dada - Lisanslı - XXL üst forma, geniş ve boldur, rap ve amerikan futbolu ile ilgilenenler bilir. Kullanıldı ama temiz durumdadır, zaten ürün çok kaliteli bozulma vs. yapmadı uzun süredir. En sevdiğim formalarımdandı. Antika parçadır. - 110TL - Dada'nin diger ürünleri antika olarak satılıyor, 40$'dan aşağı adam gibisini bulamazsınız

Nike lisanslı - 90'lar Curtis Enis -NFL forması- XL yazıyor ama 2XL gibidir, nadir üründür. Eskimiştir, antika değeri yüksektir (60-70$'ı var), champion markalı olanını bulursunuz, ama nike olanı değerlidir. NFL severler için özel - 175TL

Molten Lisanslı - XL voleybol veya basketbol forması - üst xl'dan büyük gibidir(1.85 üzeri bir boy ister). Çok çok temiz, 1-2 kere maksimum giyilmiştir. Sıfır diyebilirim. Takım olarak satıyorum, alt üst, çok uyguna veriyorum t-shirt fiyatına - 75TL

Reebok lisanslı - NFL Montu - XL iri arkadaşlar için uygundur - çift taraflı giyilebilir, temiz kullanılmıştır, güzel üründür - Satılmıştır

Adidas lisanslı - Kaz Tüyü Mont - XL iri arkadaşlar için uygundur - 2-3 kış giydim - kapşonu cırt cırtlıydı, bir gün bi arkadaşım şaka yaparken alıp kaçtı kayboldu o gün :). Şu an muadil mont- veya kabanlar 1000TL civarında satılıyor mağazalarında - fiyatı uygun tuttum - 230TL

Nike Gri Eşofman Altı - XL gibi - biraz uzundu kısalttırdım iyi bir terzide (yine de uzun) - 1.85 gerekir en az - temiz kullanılmıştır - iyi ürün - 75TL

Fila Siyah Eşofman Takımı Alt - Üst - Fotodaki Gibidir - Sorunsuz - 2-3 kere ancak giymişimdir - L Beden - 125TL

Nike Mavi T-shirt - L-XL gibi - 1 kere giyildi - hediye gelmişti - forma gibi kumaşı var, uygun vericem, tertemiz - 45TL

Kappa Eşofman üstü - L-XL civarı - temiz kullanılmıştır 45TL

Türkiye Forması - Nike Lisanslı - L-XL civarı - giyilmedi - yarışmadan kazanmıştım, evinde tr forması olmayanlar için uygun seçenek olabilir - 25TL

Markasız Şort - L civarı - 2 kez giyildi - uygun basketbol veya spor şortu, yukarıdaki ile kombinle halı saha maçı yap :D - 10TL

SATIŞTA

Vintage Erkek Magazin Dergileri - Başka Yerde Yok

30-35 adet civarı var, 200 civarında vardı ama bir hanımefendi 150 tanesini falan aldı, ben de kendime güzel olanları seçmiştim.

Taşınacak olduğum için yerim yok, mümkünse toptan satmak istiyorum. Tek tek alacaklar için 10TL'den veririm. Toptan alacaklar için 250TL'ye gelin elden alın. Yanında ufak dergiler, posterler vs. elimde olan tüm promosyonlarını da vereceğim.

Başka yerde de böylesini bulamazsınız, 200 tane koleksiyonumdan iyi sayılar ayrılmış ve seçilmiştir,

Ankara içi elden tesilm mevcuttur.. Daha detaylı fotolar atabilirim.

Bunlar dergiler:

Bunlar promolar:

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

denondj

İsim: Ahmet Altuntaş
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 2 Ağustos 2020; 15:02:10
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: REFERANS İLANIDIR
Alıcı: 3r02
Tarih: 26 Haziran 2012; 0:55:13
Yorum:Güvenebilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Levis 504 ve 507 bedenler 36&34 1 kere giyildi
Alıcı: Noxco
Tarih: 12 Temmuz 2012; 9:39:16
Yorum:Hızlı, güvenilir alışveriş. Kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Kenzo Pour Homme, Ajmal Chemystery Parfüm #SATILDI Referans İlanı
Alıcı: _3GeN_
Tarih: 16 Temmuz 2012; 9:28:42
Yorum:arkadaş ile 2. alışverişimiz oldu gayet güvenli ve temiz bi arkadaşımız güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Yorum:Çok iyi niyetli bir arkadaş. Ürünlerinin tamamen arkasında . Sürekli kendini yenileyen Parfum seçenekleri ile de sürekli alisveris yapılası bir kişi .
Genel Puan:      
Ürün: Bvlgari man, issey miyake, jaguar parfum dekant referans ilanidir
Alıcı: fabrizo
Tarih: 19 Kasım 2012; 22:20:53
Yorum:ilgili güvenilir bir satıcı,gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.453