SATIŞTA

High Power Astro Lite 750W 80Plus Gold 62.5A 12V Güç Kaynağı

High Power Astro Lite 750W 80Plus GOLD Single Rail Güç Kaynağı

350 TL > 300 TL
İstabul içi elden teslim
Sıfır açılmamış kutu
Faturası malesef yoktur
High Power'dan %90 Verimliliğe Sahip 80Plus Gold Sertifikalı Güç Kaynağı ile Maksimum Güce Minimum Enerjiyle Ulaşın!

Tüm Gücünü Tek 12V Kanalından Aktaran Yeni Nesil Güç Kaynağı: Astro Gold 750W
Kaliteli güç kaynaklarının adresi High Power, yüksek güce performans ve verimlilikten ödün vermeden sahip olmak isteyen kullanıcılar için yeni nesil güç kaynağı Astro Lite 750W'ı tasarladı. 80Plus gold sertifikası, %90'ı aşan verimliliği, 12V kanalından 750W gücü, golf topu yüzeyli 13.5cm yüksek güçlü ve sessiz fanı, akıllı fan kontrol modu, Japon üretimi katı kapasitörleri, kolay kablo yönetimi için 75cm'i bulan uzun kabloları ve yarı modüler kablo yapısı ile High Power Astro Lite herşeyin mükemmelini arayan kullanıcılar için üstün kalite ve titizlikle geliştirilmiştir.

Tek 12V Kanalından 62.5A ve Tam 750W Full Güç!
High Power, güç kaynaklarından maksimum gücü elde etmek isteyen kullanıcılar için Türkiye'de bir ilki Astro Lite 80Plus Gold ile gerçekleştiriyor! High Power Astro Lite gücünün tam olarak %100'ünü 12V kanalından verecek şekilde dizayn edilmiştir. Oyuncular, hız aşırtmacılar ya da çoklu ekran kartı ile grafik tasarım yapan kullanıcılar için özel tasarlanan Astro Lite 80Plus Gold Edition ile güç sınırı olmadan yüksek performanslı ve kararlı sistemler toplayabileceksiniz.

Yeni Nesil Intel Haswell / Broadwell İşlemcileri ile Tam Uyumlu
High Power Astro Lite Gold Edition güç kaynağı, Intel'in geliştirilmiş yeni nesil teknolojiye sahip Haswell / Broadwell işlemcilerinin ultra düşük güç tasarruf modu ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

14cm Golf Topu Kanatlı Fan ile Sessizlikte Yeni Boyutun Kapısı Açılıyor!
High Power Astro Lite 750'nin termal kontrollü fanı bilgisayarınızın ısısına göre çalışır. Standart güç kaynaklarında bulunan 12cmlik fanların aksine High Power Astro Lite 750W'da 13.5cm'lik fan kullanılmıştır. Bu sayede daha düşük devirde daha yüksek soğutma performansına ulaşır ve 12cm fanlı güç kaynaklarına göre daha sessiz çalışır. Ayrıca hava sürtünmesinden kaynaklanan ses seviyesini azaltmak için dizayn edilmiş golf topu yüzeyli fan kanatları sayesinde standart fanlardan %20 daha sessiz çalışır. Her kullanıcının hayali olan gerçekten sessiz bir güç kaynağı rüyası High Power Astro Lite 80Plus Gold ile gerçek olacak!

Akıllı Fan Kontrol Sistemi High Power Astro'da!
High Power Astro Lite 750W güç kaynağının golf topu yüzeyli beyaz fanı sessiz ve soğutma modu ile iki farklı çalışma tipini aynı anda sunmaktadır. Astro Lite 750W Gold güç kaynağı sahip olduğu fan teknolojisi sayesinde bilgisayarınızın toplam yükü yanı sıra ortam sıcaklığı seviyesine göre otomatik olarak çalışmaktadır.

Yepyeni Renkli Başlıklı Slim Kablolar
Kasa içerisindeki hava akımını maksimize etme için Astro Lite serisi güç kaynaklarında yeni nesil yassı yapıda kablolara yer verilmiştir. Modüler kabloların tamamının slim yapılı olduğu güç kaynağında soket başlıkları da renkli şekilde tasarlanmıştır. Kırmızı ve sarı renkli başlıklar sayesinde modüler kabloların güç kaynağında yanlış sokete bağlanması engellenmiş olur.

High Power Astro Lite Gold 750W ile SLI ve Crossfire'da Üstün Performans
Nvidia SLI ve ATI Crossfire yapabilmek için çift ekran kartının ihtiyaç duyduğu yüksek performans High Power Astro serisinden! Güçlü TEK 12V kanalının sağlayabildiği yüksek akım gücü ile tam yük altında çalışırken bile güç çıkışlarında en ufak bir dalgalanma olmadan, donmalar ve çökme yaşamadan oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Örnek SLI ve CrossFire yapılandırmaları: 2 x Nvidia GeForce GTX 780Ti (SLI) ve 2 x AMD Radeon R9 290 (CrossFire)

%90+ Gold Verimlilikle Harcamadığınız Güce Para Ödemeyin!
High Power Astro 750W verimliği %90'ın üzerinde olan güç kaynaklarına verilen 80Plus Gold sertifikasına sahiptir. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre çok daha fazla enerji tasarrufu gerçekleştirilir. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. High Power Astro Lite 750W ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!


Tüm Bileşenlerinize Yetecek Güç Maksimum Bağlantı ile Emrinizde
Anakart bağlantıları, 4 adet IDE, 8 adet SATA ve 4 adet PCI-Express 6+2 pin ile toplamda tam 19 adet güç bağlantısı sunan ve bu çıkışların sadece ihtiyacınız kadarını takıp çıkarabilmenizi sağlayan yarı modüler yapısı ile High Power Astro Lite Gold 750W, kılıflı yapıdaki kablolarıyla hem kasa içi dağınıklığını önler hem de kasa soğutmasına katkıda bulunur.

Yarı Modüler ve Kılıflı Kablolar ile Kasa İçindeki Dağınıklığa Son!
Bilgisayarınızın çalışması için olmazsa olmaz olan anakart ve CPU güç kabloları kılıflı yapıdadır ve az yer kaplar. Ekran kartı PCI Express, SATA ve IDE bağlantıları ise ihtiyacınız kadar bağlantı yapmanıza olanak tanıyan modüler yapıdadır.

Daha Uzun Yapıdaki Kabloları ile Esnek Kablo Yönetimi
High Power Astro Lite 750W'ın sahip olduğu modüler kablolar klasik güç kaynaklarının 60cm uzunluğundaki kablo yapısından farklı olarak 75cm boyutunda tasarlanmıştır. 15cm daha uzun kablolarıyla gizli kablo yönetimi yapabilir, daha sağlıklı hava akışına sahip düzenli bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Katı Kapasitörler ile Maksimum Kullanım Ömrü
High Power Astro Lite 750W'ın tasarımında Japon malı kapasitörler kullanılmıştır. Polimer Alüminyum'dan yapılan katı kapasitörler ile güç kaynağınız yıllarca hizmet eder. Katı kapasitörler sayesinde High Power Astro serisi güç kaynaklarının kullanım ömrü geleneksel güç kaynaklarına göre kat kat daha fazladır.

Aktif PFC ve 6 Kademeli Akım/Gerilim/Güç Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan High Power Astro serisi güç kaynakları reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. Ayrıca High Power Astro serilerinde bulunan 6 ayrı koruma sistemiyle de (OVP / UVP / OCP / OPP / OTP / SCP) güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü akım/gerilim dengesizliklerinden korur. PWM kontrolcüsü sayesinde fan sabit hızla dönmez, yüke göre hızlanıp yavaşlar. Çok değerli bilgisayar bileşenleriniz Astro ile koruma altında!
OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
UVP (Under Voltage Protection - Düşük Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)
OTP (Over Temprature Protection - Yüksek Sıcaklık Koruması)

Kasanıza Şıklık katacak High Power Sticker
Kutu içeriğiyle birlikte gelen özel High Power sticker ile kasanız olduğundan daha şık görünecek ve sahip olduğu gücü gösterecek.

Teknik Özellikler:
Güç Değeri: 750W
Verimlilik Sertifikası: 80Plus Gold (%90 üzeri)
Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 13.5cm değişken hızlı fan
Aşırı Voltaj/Akım/Güç, Yüksek Sıcaklık,Düşük Gerilim, Yüksek Sıcaklık ve Kısa Devre Korumaları
Max. Çıkış Değerleri: 12V: 62.5A +5V: 22A , +3.3V: 22A
Güç Çıkışları: : 8 x SATA / 4 x IDE / 4 x 6+2 Pin PCI-Ex / 1 x FDD / 1 x 4+4 Pin / 1 x 20+4 Pin
Ürün Kodu: HPM-750GD-F14C
High Power Hakkında
Lian Li, Enermax, OCZ ve Thermaltake markaları için OEM güç kaynağı üretimi yapan Sirtec firmasının kendi markası olan High Power; 2009 yılında 80PLUS onaylı Gold sertifikasını almaya hak kazanan ilk 1000W, 1200W ve 1350W güç kaynağı modellerini duyurmuştur. Bunu takiben 2010 yılında ise 80PLUS Platinum sertifikasını almaya hak kazanan 1000W ve 1200W'lık modellerinin lansmanını yapan High Power ayrıca Astro, RockSolid, Direct12, Absolute, Performance ve Element serileri ile 400W'tan 1600W'a kadar kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

Apple tv satılık 150 TL

Satilacak Cihaz Türü : Apple TV
Satilacak Cihaz Adedi :Üç(3)

Satiş Yöntemi ve Cihaz Durum Bilgisi :
Satin Alınan Ülke :Türkiye hediye geldi
Satiş Yöntemi : Elden
Cihazin Garanti Durumu : Garantisi var
Cihaz İcin İstenilen Karsilik : 150 TL (takas yok)
Cihaz durumu:Bir kere kullanıldı kutusunda duruyor


İletişim Bilgileri :
İsim : ilkay
Yaşadigi Şehir : İstanbul/ kağıthane
Mail : ilkaycifci@gmail.com
Ek Açıklama : Hafta içi akşam 8den sonra istediğiniz saatte elden teslimat yapabilirim.Hafta sonu saat fark etmez.

Ürün apple store da satışta olan 1080p destekli güncel modeldir. Kutusunda jelatini açılmamış haliyle alıcıya teslim edilecek. Yurtdışından alınmıştır. iPhone , iPad gibi apple ürünlerine 1000 liranın üzerinde para veripte satın alan biriyseniz bu ürünü satın almanızı tavsiye ederim. ipad , iphone gibi cihazlarınızdaki görüntüyü plazma , lcd tv ya da projeksiyon cihazına aktarmanıza olanak sağlıyor. Yani iPad inizin üzerinde internet , youtube , slayt , fotoğraf , oyun gibi bütün uygulamalarınızı büyük ekrana yansıtmanızı sağlıyor hem de tek bir butona basma gibi büyük bir kolaylıkla. İpadinizde oyun oynarken elinizdeki ipadi direksiyon ya da oyun kumandası gibi kullanıpta görüntüyü ekrana yansıtmak oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayacak.
https://store.donanimhaber.com/98/cf/36/98cf36515170be6cad54ffd01b4ebaa3.JPG
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

TDK A34 Bluetooth Kablosuz Taşınabilir Hoparlör Beyaz

Ürün sadece 1 kere kullanıldı.
Yurt dışından arkdaşım getirdi.
Pazarlıksız 300 TL ye satıyorum
İstanbul içi elden teslim

Ürün Tipi: Hoparlör
Bluetooth: Evet NFC (Yakın Alan)
Özel Nitelikler: Aux Özelliği, Diğer Cihazları Şarj Etme, Çağrı Özelliği (Telefon Görüşmesi), Kablosuz Bluetooth teknolojisi A2DP, HFP, HSP ve protokollerini destekler, IP64 sertifikalı weatherized tasarım su geçirmez
Batarya Ömrü: 8 saate kadar
Renk: Beyaz


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

Kindle Paperwhite Elektronik Kitap Okuyucu (4GB)

Kindle Paperwhite Elektronik Kitap Okuyucu

SIFIR ÜRÜN AÇILMAMIŞ KUTU
FİYAT: 350 TL
Pazarlık yapmayın lütfen uygun fiyattan satıyorum

Ekran
Amazon’un 6" Paperwhite modelinin ekranı E Ink Carta™ teknolojisi ile üretilmiştir. Çözünürlük 300 ppi ve gelişmiş arayüzü kullanılmıştır.
Boyut
6.7" x 4.6" x 0.36" (169 mm x 117 mm x 9.1 mm)
Ağırlık
Wi-Fi: 7.2 ounces (205 grams)


Sistem Gereksinimleri
Hiç bir gereksinim duymaz. Tamamen kablosuz. İçerik yüklemek için bilgisayara ihtiyaç duymaz
Hafıza
4 GB; Binlerce kitap barındırır.
Cloud Hafıza
Bütün Amazon içerikleri için ücretsiz Cloud hafızası mevcut.
Şarj Ömrü
Bir kez şarj ettiğiniz de günlük yarım saat kitap okuma ile yaklaşık 8 hafta sürmektedir.
Şarj Süresi
Bir bilgisayar dan USB kablosu yardımı ile yaklaşık 4 saat.
Desteklenen İçerik Formatları
Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, korumasız MOBI, PRC yerel; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP
Dökümanlar
Hızlı başlangıç kılavuzu, Kullanım kılavuzu,
Garanti ve Teknik Servis
2 yıl süre ile Sanayi Bakanlığı onaylı ithalatçı firmamız garantisi altındadır.
Kutu İçeriği
Kindle Paperwhite, USB 2.0 şarj kablosu ve hızlı başlangıç kılavuzu

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

iPhone 6s 16GB Rose Gold SIFIR ŞOK FİYAT


Ürün bir arkdaşıma hediye geldiğinden dolayı faturası yoktur.
Sıfır jelatini açılmamış
Fiyat :2650
2 Yıl Apple Türkiye Garantili
İphone 6s Plus 64 GB ile takas olur

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

SKiPPeR..!
 

 
İsim:
Katılım zamanı: 2 Ağustos 2007;
Şehir: İstanbul,Kağıthane
Durum: Forumda
Son giriş: 9 Kasım 2018; 20:46:31
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: OBLIO Mint Max 10 8 GB Tablet 110 TL
Alıcı: orhan_seyfic
Tarih: 4 Haziran 2015; 0:01:48
Yorum:
Sayfa

[1]

 

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR2
0.063