Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

Satılık Xbox 360 Arcade + 50'lik Verbatim boş dvd (320 TL)

ÜRÜN SATILMIŞTIR

Merhaba arkadaşlar,

2009 10. ay üretimli Jasper Xbox 360 Arcade makinemi satıyorum. Fw'si 3.0'dır.

Çok fazla kullanamadım, ps3 ve fwsiz xbox'ımı kullandığımdan bu konsola vakit ayıramıyordum ve satmaya karar verdim.

Dediğim gibi çok az kullanılmıştır, herhangi bir arıza veya ban vs. yoktur. Kutusu aynen durmaktadır.

Cihazla birlikte 100 tlye aldığım Verbatim 50'lik boş çift katmalı dvd de gönderilecektir, böylece dvd alma derdiniz olmayacak. Sadece 1'ini kullandım (Medal of Honor için) diğerleri duruyor.

Ürünle birlikte hdmi kablosu da hediye edeceğim. Gamepad ve adaptör de pakete dahildir.

İstediğim fiyat 320 tl olup kargo ücreti alıcıya aittir. Daha önce de bu forumda Xbox 360 konsol ve oyun satışlarım olmuştu, güven yönünden endişeniz olmasın.

Resimler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık Far Cry 3

Geçen hafta D&R'dan aldığım Far Cry 3 oyunum satılıktır arkadaşlar. Kodlarını kullandım ve oyun hdd'den oynandı.

Fiyatı 90 tl.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Batman Arkham City 55 TL

Oyunu Shopto'dan almıştım, bitirdikten sonra hiç açmadım kutusunda duruyor. Çizik vs. yoktur, son derece temiz. Kitapçıkları vs. duruyor ama dlc kodu kullanıldı.

Fiyat 55 TL kargo alıcıya aittir.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK PS3 Slim 160 GB + 2 Orjinal Oyun + HDMI Kablo

Arkadaşlar Merhaba,

Ağustos 2011'de satın aldığım PAL PS3 Slim 160 gb konsolumu satıyorum.

1 ay kadar exclusive oyunları oynadıktan sonra neredeyse hiç açmadım, sıfırdan farksızdır.

Çizik veya herhangi bir arızası yoktur.

3.55 CFW'si mevcuttur, içinde Heavy Rain, Uncharted ve LA Noire oyunları yüklüdür.

İnternete hiç girilmedi, ban vs. söz konusu değildir.

Kutusu hatta kutudaki köpükler bile aynen duruyor.

Dika elektronikten almıştım, 1 yıl garantisi mevcuttur.

Daha önce forumdan bukalemuns nickli arkadaşa Xbox 360 satmıştım ve alışveriş sorunsuz tamamlanmıştı.

İstediğim fiyat 500 TL kargo alıcıya aittir.

Beraberinde Orjinal Metal Gear Solid 4 + Orjinal Uncharted 2 + Açılmamış sıfır ambalajında altın uçlu hdmi kablo da verilecektir

Takas vs. istemiyorum.

Resimler (telefonumdan ötürü düşük kalitede kusura bakmayın)

SATILDI

Satılık Xbox360 Arcade Pack

ÜRÜN SATILMIŞTIR

Merhaba Arkadaşlar,

2010 başında aldığım Xbox360 arcade makinemi satıyorum. Cihaz Haziran 2009 üretimlidir ve Jasper'dir. Herhangi bir arızası yoktur, banlı değildir. Çok fazla oynama fırsatım da olmadı, cihazı aldıktan birkaç ay sonra kendime yeni sistem topladım makine de genelde kutusunda duruyordu.

Cihazı aldığımda 1.6 fw yüklüydü ama son dashboard update'ten sonra fw'si sıfırlandı yani yeniden fw atılması gerekiyor. Bu iş zaten 20 tl'te falan rahat yapılıyor ama ben Samsun'da oturduğumdan ve burada bu işle ilgilenen pek olmadığından uğraşmak istemiyorum.

Cihaz dediğim gibi çok kullanılmadı hatta yakın zamana kadar kutusunda duruyordu ama yeni update'i yapınca tekrardan fw yaptırtmak gerekti zaten genelde PC'mi kullandığımdan Xbox'ı satmaya karar verdim.

Ürünün orjinal kutusu aynen durmaktadır. Beraberinde gelen kitapçıkları ve görüntü kablolarının jelatini dahi açılmadı.

Resimler (Cep telefonumundan çektiğimden ötürü kalitesi için kusura bakmayın)

Size ürünü 3 paket halinde sunuyorum. Parça parça satmayacağım lütfen bu tarz bir talebiniz olmasın

PAKET 1: Xbox 360 arcade, Orjinal kablosuz kol, Orjinal poşetinden çıkarılmamış composite görüntü kablosu, adaptör ve kitapçıklar

PAKET 2: PAKET 1 + Altın uçlu hdmi kablo

PAKET 3: PAKET 1 + Ekstradan orjinal kablosuz kol + hdmi kablo

ÜRÜN SATILMIŞTIR

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Sisyphus

İsim:
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2007;
Son giriş: 18 Haziran 2018; 4:55:34
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Far Cry 3
Alıcı: md07tr
Tarih: 18 Aralık 2012; 14:42:52
Yorum:ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Xbox 360 Arcade + 50'lik Verbatim boş dvd (320 TL)
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 23 Şubat 2013; 13:37:53
Yorum:kargo çok tuttu ancak sıfır gibi makina. A+
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.703