Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

AMD Ryzen 7 1700X [TERTEMİZ, SIFIR PERFORMANSINDA]

Merhaba,

AMD Ryzen 7 1700X işlemcimi satıyorum. Tek satış sebebim 3700X almamdır.

3.80GHz'de anakart boostum ile sorunsuz çalışıyor, normal frekansı 3.40GHz ile çalışmaktadır.

En ufak bir ısınma sorunu yok, yükte 65-70C arası, boşta 45C'de çalışmaktadır.

29.09.2017 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır. 1 yıl daha garantisi devam ediyor.

Ürün orijinal kutusunda ve kutu içeriği eksiksiz, belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Kutuda fan, heatsink vb. bir soğutma sistemi bulunmamaktadır.

Mersin - Adana civarı elden teslim ederim, onun dışında kargo alıcıya ait olacak şekilde kargolayabilirim. GeT tarzı bir işlem isteyen olursa komisyonları ödemek zorundadır.

3D Mark CPU Skoru: 7 990

https://www.3dmark.com/spy/8786828

Cinebench R20: 3642

Başka benchmark vs. Başka programdan benchmark sonucu görmek isteyen varsa söyleyebilir, sahip olduğum veya ücretsiz bir programsa sonucunu gönderebilirim.

FİYAT: 1100 TL

Fiyat son, takas kabul etmiyorum. Pazarlık yapmaya çalışanlara cevap vermiyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

200 TL HAZIR KASALAR [WEB SURF VE VIDEO IZLEMELIK]

Merhaba,

Elimde birkaç adet tamamen çalışan, sıkıntısız kasa var. Tüm kasalar aynı, çift çekirdek 3.40GHz Intel işlemcili ve 1GB DDR2 ramli. Kasma/donma, açılmama vs. problemleri yoktur. Açıp saatlerce video izledim, herhangi bir problem yoktu. Internette gezmek için veya online video izlemek için uygundur, ufak tefek şeyler dışında pek oyun yüklenebileceğini sanmıyorum.

Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.40GHz 2 CORE
1 GB DDR2 Ram

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde şirketimiz var. Mersin veya Adana'da elden teslim edebilirim, kargo yapmam.

Fiyat tanesi 200 TL.

İlgililer PM atabilir.

FORUM DIŞINA SATILDI

MSI GeForce GTX1070 QUICK SILVER OC 8GB [1500 TL, TERTEMİZ]

17.03.2017 tarihinde Vatan Computer'dan alındı. Hiçbir şekilde MINING yapılmadı, voltajı değiştirilmedi veya overclock yapılmadı. Yalnızca oyun oynandı.

Hiçbir problemi yok, bütün benchmark testlerinde sıfırıyla aynı puanı alıyor. Sıfırıyla pek bir farkını bulamazsınız.

Backplate var, RGB var bütün renklerde ve farklı modlarda ışığı çalışıyor. Isınmayla ilgili hiçbir problemi yok, 70 dereceyi geçtiğine şahit olmadım.

17.03.2020 tarihine kadar garantisi devam ediyor. Ürün orijinal kutusunda, kutu içeriği tam bir şekilde teslim edilecektir.

2080 aldığım için satıyorum.

Saçma sapan fiyat teklifleri vermeyiniz.

Kutu içeriği tam olarak, faturası ve garanti belgesiyle birlikte teslim edilecektir.

Mersin'de elden teslim edebilirim, iş yerim Tarsus tarafında Adana'dan da gelip alabilirsiniz.

Diğer şehirlerden almak isteyen olursa satış sitesinin komisyonlarını ödemek durumundadır.

Referans verirsen önce öderim sonra kargolarsın diyen olursa kabul edebilirim.

Not: Ürün Aralık 2018'den beri kutusunda duruyor. Haziran ayında 2080'im arızalandı, garantiye verip sıfırını geri alana kadar 1 hafta 1070'i kulandım.

Fiyat 1500 TL. Yalnızca nakit/havale, kredi kartı kabul etmiyorum.

Fiyat son fiyattır ve takas kabul etmiyorum.

İndirim, son ne olur vs. yazanlara dönüş yapmıyorum. Okuma bilmiyorsanız iletişim kuramayız zaten.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILIK] HyperX Cloud Stinger

24.09.17 tarihinde MediaMarkt'dan alındı, garantisi 1 yıl 2 ay daha devam ediyor. Sıfırıyla hiç bir farkını göremezsiniz, çok çok az kullanıldı. Orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilecektir. Cloud II aldığım için satıyorum.
PUBG, CS:GO, Rainbow Six Siege tarzı sesin önemli olduğu pek çok oyunda test ettim. Ortanın üstü bir kalitesi var diyebilirim, kesinlikle f/p olarak kullandığım en iyi kulaklıklardan biriydi.

Mersin içi elden teslim edebilirim, şehir dışına kargo ücreti alıcıya aittir.

Fiyat son, takas yok.

FORUM DIŞINA SATILDI

Dell 7559 (960M 4GB) i7-6700HQ 16GB RAM 2500TL

Dell Inspiron 7559 B70F161C i7-6700HQ 16GB 1TB 8GB SSHD 4GB GTX960M satıyorum. Garantisi yok.

5 ay kadar kullanıldı, masaüstü topladığım için satıyorum. Touchpad çalışmıyor bir de sol köşedeki kirişi resimlerdeki gibi kırık ve birkaç mm yukarıda duruyor. Thermal macunu değiştirirken kırdım, Arctic MX-4 sürdüm hiçbir ısınma problemi yok.

Donanımsal hiçbir problemi yok, tüm parçalardan tam performans alırsınız. Ürün çok az kullanıldı, fotoğraflarda görüldüğü üzere sıfırdan pek bir farkı yok. İşletim sistemi Windows 10 64 bit yüklüdür.

Fiyat son FORUMA ÖZEL 2500TL, takas düşünmüyorum, yalnızca nakit.

İzmir içi elden teslim edebilirim, Şirinyer'de oturuyorum.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

asperyules

İsim:
Katılım zamanı: 30 Haziran 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 18 Ekim 2019; 13:14:31
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Thermaltake Smart M550W PSU 110TL
Alıcı: baygonca
Tarih: 3 Kasım 2014; 22:16:18
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: High Power 500W PSU Satılık 75₺ !!
Alıcı: dhemen
Tarih: 8 Ocak 2015; 18:23:02
Yorum:Sorunsuz bir ürün. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: PS4 Star Wars Battlefront 130 TL !
Alıcı: Argele Virscarpis
Tarih: 11 Mart 2016; 18:20:01
Yorum:Kendisine teşekkür eder herkese tavsiye ederim.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141