SATIŞTA

ALINLIK ADAM GİBİ SES KARTI :)

sELAMLAR...

Arkadaşlar öncelikle belirtmek istiyorum ki, sadece aşağıda belirtmiş olduğum kartları, verdiğim fiyat aralığında satın almak isterim. Kimsenin malının ortakçısı değilim, kimsenin malına etmeyeceği bir fiyat istemesinide normal karşılamam, 6-7 yıllık kartlarına yüksek fiyat isteyen arkadaşlar olabilir onlar bana teklifte bulunmazlar olur biter. Fiyatları verirken piyasada ki en düşük rakamı gözönüne almanızı, sonra %18 kdv ve kullanılmışlık payını düşerek fiyat vermenizi rica ediyorum.

Antalya dışında tek bir şekilde alırım, Sanal pazar üzerinden kargo ve komisyon size ait. Bunun tartışmasını yada pazarlığını yapmıyacağım.

Şimdi kendi uygun gördüğüm ürün grupları için fiyat aralıklarımı yazıyorum.

1- ( HER ŞEY DAHİL KARGO&KOMİSYON 300-350TL ) Asus RoG Xonar Phoebus , HT | OMEGA eClaro 7.1 Channels PCI Express x1, Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Champion

2- ( HER ŞEY DAHİL KARGO&KOMİSYON 250-300TL ) ASUS Xonar Essence STX Virtual 7.1 Channels PCI Express x1 ,Creative Sound Blaster X-Fi Titanium HD , Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion

3- ( HER ŞEY DAHİL KARGO&KOMİSYON 150-250TL ) Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Professional ,

4- ( HER ŞEY DAHİL KARGO&KOMİSYON 150-200TL ) M-Audio Audiophile 192 ( Aslına bakarsanız belki daha fazla edeceğini düşünenler vardır ancak bence edeceği anca bu kadar Buyrun ve uçmayın, http://www.sahibinden.c...-karti-101650554/detay,http://www.sahibinden.c...n-fiyata-97614093/detay )

5- ( HER ŞEY DAHİL KARGO&KOMİSYON 100-150TL ) Creative X-Fi Elite Pro ,

6- ( HER ŞEY DAHİL KARGO&KOMİSYON 000-100TL ) Creative X-Fi EXTREME Music , Creative X-Fi Titanium ( Bu kısım çok tercihim olmayacaktır )

Bunun dışında ilan her türlü geyiğe açıktır
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

IP4 32gb, 5800, 5610...

1= IP4 32Gb. Yurt dışı pasaport onaylı kayıt. Factoryunlock, Simm free, Pili nerdeyse ilk günkü gibi donanımsal ve yazılımsal hiç bir sorunu yok, IOS6 yüklü. Sadece cihaz ve şarz var. fiyat 950tl pazarlıksız.
Foto detaylarda görülmekte olan çizikler ön ve arka film üzerindedir, telefonun kendi yüzeyi kutudan çıktığı gibidir! sağ ve sol üst köşelerinde hafif sürtünmeden dolayı ufak tefek parlamalar vardır, düşme nedeni ile ezik değildir. Telefonda hiç bir müdahale yoktur.

2) 5610 xpressmusic Tr den alınma kutulu . Resimlerde herşeyi görebilirsiniz çok fazla bir şey anlatmaya gerek yok. 8gb hafıza kartı ile gönderilecek pili sorunsuz telefon donanımsal olarak sorunsuz fiyat : 125tl pazarlıksız, kutusu ile gönderilecektir.

3) 5800 xpressmusic Tr den alınma kutulu . Resimlerde herşeyi görebilirsiniz çok fazla bir şey anlatmaya gerek yok. 8gb hafıza kartı ile gönderilecek pili sorunsuz telefon donanımsal olarak sorunsuz fiyat : 225tl pazarlıksız, kutusu ile gönderilecektir.

TAKAS: IP4S 16gb. IP5 16Gb. G SIII . G NII

SATILDI

NEW IPAD 16GB 4G,,, IP4S 16GB ile takaslık!!

Bu gün telekom kampanyasından alındı. Kutusu dahil açılmamıştır. Renk beyaz.

***Tr garantili (paralel ihracat olmamak kaydı ile ) en fazla 2-3 aylık 4s ile takaslık. Renk farketmez, Telefon sıfır ayarında olmalıdır, eksiksiz kutulu.
Her hangi bir fark ödenmeyecektir. Bu şartlar uygun gelenler acele mesaj atsınlar...

*** IP 5 16gb için üzerine 600tl ödeme yapabilirim. Ancak full kutulu eksiksiz ve yasal pasaport kayıtlı olmak şartı ile, renk farketmez.
Bu şartlar uygun gelenler acele mesaj atsınlar..

Takas İstanbulda belli bir adresten elden yapılıcaktır.

SATILDI

4s 16Gb. ile takaslık TOSHIBA

Toshiba l735 10g i5 2410 2,3 - 2,9ghz turbo 4gb 1333mhz ram 640gb hdd USB 3.0 13" ekran.
10-11 aylık Kutusunda pırıl pırıl pil süresi 3-5 saat civarı gidiyor. Kullanıma bağlı.
Win7 64 home lisanslı ama ben 2 bölümde win7 64 ultimate ve win8 64 kurdum. Hatta OsX Lion 10.7.4 kurmuştum sildim :)
Cihaz adaptörü ve kutusu mevcuttur. Sanırım 1 seneden biraz daha fazla garantisi devam etmekte.

Cihazımı tr garantili 4s 16 gb veya S III, ile takaslamak istemekteyim. Lütfen tekliflerinizi özelden atınız

Birkaç resim ekliyorum, özellikle touchpad klavye ve cihazın köşelerinden makro çekim aldım ki temizliğini daha rahat anlayın diye.

SATIŞTA

ÇEŞİTLİ DDR3 PERFORMANS ve DDR2 RAMLER

İhtiyaç fazlası ramlerimi elden çıkartmak istiyorum, bu nedenle satışa koydum

1- Kingston HyperX cl8 2ghz 6gb. Resimler ve benchler ilgili ramlere aittir. En iyi 6gb Triple chnl ramlerdendir. Yada bana bu şekilde denk geldiler. Ramler yurt dışıdır ve orjinal ambalajında gönderilecektir.
Fiyat pazarlıksız 140tl dir. dir

2- Kingston HyperX cl9 2ghz 6gb. Resimler ve benchler ilgili ramlere aittir. Yine bunlarda en iyi 6gb Triple chnl ramlerdendir. Ramler Türkiye, Vatanbilgisayar'dan alınmadır. Orjinal ambalajları yoktur başka bir ambalaj ile gönderilecektir.
Fiyat pazarlıksız 120tl dir. dir

3 - Corsair XMS3 2X2 Dual DDR3 Ramler Türkiye, Vatanbilgisayar'dan alınmadır. Orjinal ambalajları yoktur başka bir ambalaj ile gönderilecektir.
Fiyat pazarlıksız 50tl dir. dir

4 - Samsung ddr3 PC5300 2X1GB Laptop ram. Toshiha laptoptan çıkmadır. Orjinal ambalajlarında gönderilecektir.
Fiyat pazarlıksız 25tl dir. dir

-Tüm Ramler sorunsuz çalışmaktadır. İlgili ürünleri sağlam alıp yanlış birşey yaparak bozmayacağınızı varsayıyorum ve Aldığınız gün test etmek koşulu ile, herhangi bir problem ile karşılaşırsanız kargo ücretini karşılıyarak geri iade edebilirsiniz.
-Önce ödeme daha sonra kargo, alışveriş şekli olacaktır.
-Fiyatlarıma kargo ücreti dahil değildir.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dükkan Sahibi Hakkında

CESAJANS

İsim: Serhat HEKİMOĞLU
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 15:38:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.cesajans.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: TARİHİ ESER
Alıcı: Tulgacan
Tarih: 8 Mart 2009; 22:50:15
Yorum:Güzel ürünler ilgili arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: axle 8800gt
Alıcı: UgurSuval
Tarih: 8 Aralık 2009; 19:30:37
Yorum:teşekkürler güvenilir bi abimizdir...
Genel Puan:      
Ürün: EN KRAL DDR2 + EN KRAL Q9550
Alıcı: vaypcnet
Tarih: 9 Aralık 2009; 17:40:33
Yorum:kargo ücreti dışında sorun yaşamadım.
Genel Puan:      
Ürün: creative xtereme music soğutuculu olan model
Alıcı: sugarcocuk1
Tarih: 9 Aralık 2009; 19:42:44
Yorum:ben dostum anlatacak kelime bulamadım ya kısacası 10 numero
Genel Puan:      
Ürün: Thermalright Ultra-120 Extreme DAMPİNG!!!
Alıcı: menem
Tarih: 13 Aralık 2009; 23:58:09
Yorum:ilgi ve alakasına teşşkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.074