SATIŞTA

ALINIK ZOOM H1

DETAYA GEREK YOK SANIRIM, TEKLİFLER ÖZEL MESAJDAN!!
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

IPHONE 6s plus gold 2200tl

6s+ 16gb. Aralık 2016 ya kadar garantisi devam ediyor, kısa süre kullanıldı, resmi pasaport kayıtlı.
bataryası ilk günkü gibi, nokta hata yok, kutusu mevcut değil geri kalanlar tamam, elime çok büyük geldiği için kullanışsız geliyor bana, . fiyat 2200tl pazarlık takas kesinlikle yoktur!! fiyat bu! ilk mesajı atan alır...
Alışveriş elden ve sadece Antalya içi olacak!
foto eklemiyorum zaten alacak kişi görüp kontrol ederek alır.

FORUM DIŞINA SATILDI

M-AUDIO M3-8 2250tl fırsat!!!

BU ÜRÜNÜN FİYATINI GEÇİCİ BİR SÜRELİĞİNE AMAZON.COM DAN ALIŞ FİYATINIZIN ALTINA İNDİRİYORUM SİZE MAALİYETİ VERGİLER + SHIPPING + 1100$, ŞU AN İTİBARI İLE 2250tl ÖDEYEN BU ÜRÜNÜ ALIR, SONRA PİŞMAN OLMAYIN!

M-AUDIO M3-8 Pro studio active monitör.

Bilgisayar ile kullanmak için almıştım, sesini duyunca direk salona terfi ettirmiş, 1 yıl kadar kullanmıştım :) ( bir çok sistemim olduğundan ve vakitsizlikten toplamda 500 saati geçmez!)
Çok şık, çok yüksek kalitede speaker lar. Ön panelleri masif ahşap, orta ve alt sürücüleri karbon kevlar ve silk dome tweeter sürücülü,
Çok estetik görüntüleri var. Bypass modunda hiç bir filtre yok iken bile bass lar resmen ciğerinizi sarsıyor, 200w. rms üzeri bir güç sağlıyor, hiç bir şekilde bozulmadan! çok geniş sahnesi ve harika midleri var, üst frekans zaten şiir gibi :).
Bu küçük devlerin mat edemeyeceği hifi hoparlör yok sanırım , çift 20cm bass sürücülü devasa tower lar dahil! önüne perde koyup, gizleyin dinleti yapın, kimse 40cm lik bir kutudan bu sesin çıktığına inanamaz, denemesi bedava :) Hiç bir suretle ekstra subwoofer ihtiyacı duymuyor. Yerleşik anfisi olduğundan ayrı bir ampli kullanmanızda gerekmiyor.
Şu an iş yerimde duruyorlar, İsterseniz deneyerek alabilirsiniz.
Minik bir video çektim cep telefonum ile, bir fikir verirmi bilmem orjinal sesi ile alakası yok ama yinede görün istedim.
Kaynak : Sony DVP S 7700

Bilindiği üzere bu ürün adet olarak satılmakta, neticede pro studio monitör.
Ben çok ciddi bir rakam ödemiştim 2015 başlarında, şu an stokta olmamasına rağmen bir kaç firmada satışta görünüyor öyle bile olsa + 6400tl gibi bir rakam tutuyor ki stokta olsa bu rakamın en az %20 fazlası olur. Fakat ben takım halinde veriyorum, fiyatı : 2250tl
Neredeyse sıfır temizliğinde, 10/9

Specifications
Frequency response: 38 Hz – 22 kHz
Crossover frequency:
Low-Mid: 450 Hz
Mid-High: 3.9 kHz

Amplifier Power:
Low-frequency amplifier power: 150 W
Mid-frequency amplifier power: 35 W
High-frequency amplifier power: 35 W

LF cutoff switch: flat, 60 Hz, 80 Hz
Equalizer Controls:
LF: ± 6 dB boost/cut at 100 Hz
MF: ± 6 dB boost/cut at 1 kHz
HF: ± 6 dB boost/cut at 10 kHz
Bypass switch

Polarity: Positive signal at + input produces outward LF cone displacement
Input impedance: 20 k Ω balanced, 10 k Ω unbalanced
Input sensitivity: 85 mV pink noise input produces 90 dBA output SPL at 1 meter with volume control at maximum
Protection: Output current limiting; over-temperature; transient on/off protection to prevent speaker "pops"; subsonic filter; external mains fuse
Cabinet: Wood veneer front baffle with vinyl-laminated cabinet
Size (W x H x D): 10.6" x 17.1" x 11.2"; 268 mm x 434 mm x 285 mm
Weight: 28.2 lbs.; 12.8 kg

SATILDI

13"MacbookAir Mid2013

Ürün çok temiz ve neredeyse kullanılmadı sayılır. 2014 mayıs gibi Antalya - Vatan bilgisayardan alındı.
Yanında Thule Macbook Pro Case/Sleeve 13" ile verilecekyir.
Fiyat nakit/havale 2100tl Kılıf olmadan fiyat 2000tl dir. Takas indirim kesinlikle yoktur. Kargo alıcıya aittir önce para sonra kargo...

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

DUVARA BAK

Merhabalar,

Forumdan bir çok arkadaşımız şu ana kadar beni bir çok farklı konudan tanırlar. Overclock, kasa mod. 2. el satış. v.b.
Yanlız onlar bile aslında ne işle meşgul olduğumuz konusunda fazla bilgiye sahip değillerdir sanırım.

Şimdi sizlere asıl mesleğimizle ilgili olan bir takım ürünleri sunacağız. Elbetteki çok kısıtlı bir kısmını.

Bunun nedeni ise hem bu işi Türkiyede ilk yapanlardan olmamız hemde tesadüfen "Ortam Resimlerimiz" başlığı altına attığım fotolar nedeni ile.

İlgili topic e göndermiş olduğum ortam fotoğraflarımda bu ürünleri gören arkadaşlarımız, bunların satışlarını yapıp yapmadığımızı ısrarla ve defalarca ö.m. atarak bana sormuşlardı. Bende artık bu kadar ısrara dayanamayıp bunları, burada Forum Donanım Haber'de satmaya karar verdim

Aslında dediğim üzere biz bu ürünleri yıllardır üretip satıyoruz, ancak şu ana kadar sadece büyük firmalara toptan yaptık, şu an itibarı ile de sizin beğeninize sunmaya karar verdik.
Sıkılmadan okuyup bilgilenmeniz adına, aralara kendi yaptığımız işlerden bazı örnek fotoğraflar koyuyorum
Foğraflarda örnek olarak koyduğum tüm işler tamamı ile bize CESAJANS a aittir. Herhangi biryerden alıntı yada kopya değildir.

[font="Tahoma"]PUB-SIGNS

Aşağıda kod numaraları ile yeralan Pub sign ler ise 20x30cm ebatlarında olup, Decota-Forex 3mm üzerine sıvama şeklindedir! Örnek uygulama fotoları yukarıda yer almaktadır.
Dünyanın en ünlü tasarımcıları tarafından üretilen bu pub-signlerin adet fiyatı 10tl dir. Kargo alıcıya aittir. 10adet ve üzeri alımlarda kargo tarafımıza aittir!!!
Beğendiğiniz Pub-Sign'in üzerinde yeralan seri numarasını mesaj atmanız yeterlidir.

TOPLU ALIMLAR FARKLI EBATLAR VE ADETLER İÇİN BİLGİ ALINIZ

POPART FANTASY GAME SERİSİ

KARIŞIK GAME SERİSİ

GW2 GAME SERİSİ

DIII GAME SERİSİ

CANVAS TUVAL GERME

Hem Pub-Sign hemde Canvas baskılarımız 1440dpi ecosolvent tir. Antalya ortamında güneş altında 3 yıl solmama garantisi vardır, çok soruluyor diye belirteyim dedim

Dijital Baskı Canvas Tuval llerimiz %100 pamuklu 380gr özel dijital baskıya uygun kumaşa basılmaktadır, yüzey yarı parlak dokulu görünümdedir. Tuval ise Rus çamından yapılma özel konstriksiyondur. Kenarında çerçeve yoktur et kalınlığı 20mm. dir. 124x80 olan ölçüde ise 30mm dir. Resim kenarlarında devam eder ve arkadan zımbalanmış şekildedir, üzerine su döklse dahi sorun olmaz.

Ayrıca bu sayfada yer alan tüm imajlar hem Decota forex+folyo hemde Canvas olarak isteğiniz üzere hazırlanabilir

Ölçüler ve fiyatları, ekstrem siparişler olmadıkça aşağıdaki gibi sabittir.

57x33,5cm 55tl. 2 adet ve üzeri alımlarda kargo tarafımıza aittir!!

57x77 cm 85tl. 2 adet ve üzeri alımlarda kargo tarafımıza aittir!!

57x80cm 95tl. 2 adet ve üzeri alımlarda kargo tarafımıza aittir!!

124x80cm 250tl.
Bu üründe kargo tarafımıza aittir!!

Arşiv eklenicektir. Ancak Canvas Tuval örnekleri aşağıdaki gibidir.

Bize ait özgün tasarımlarımızdan bir kaç yerleştirme örneği:
En kısa zamanda tüm arşiv eklenicektir.

İslami Canvas Tasarımlarımız.

Zaman ilerledikçe çeşitlilik artacaktır.

IS9

IS8

IS7

IS6

IS5

IS4

IS3

IS2

IS1

ÜÇ MAYMUN SERİSİ

İstediğiniz boyut ve malzeme ile üretile bilir. Canvas tablo şeklinde, poster veya Decota üzerine sıvama

Not: Detaylar için lütfen özel mesaj atınız veya 0555 399 1656 nolu telefondan ulaşınız. Basılmasını istediğiniz size özel imaj yada tasarımlarınız varsa ve bunları bize mail atmak isterseniz: info@cesajans.com adresine atınız. w3.cesajans.com

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dükkan Sahibi Hakkında

CESAJANS

İsim: Serhat HEKİMOĞLU
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 15:38:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.cesajans.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: TARİHİ ESER
Alıcı: Tulgacan
Tarih: 8 Mart 2009; 22:50:15
Yorum:Güzel ürünler ilgili arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: axle 8800gt
Alıcı: UgurSuval
Tarih: 8 Aralık 2009; 19:30:37
Yorum:teşekkürler güvenilir bi abimizdir...
Genel Puan:      
Ürün: EN KRAL DDR2 + EN KRAL Q9550
Alıcı: vaypcnet
Tarih: 9 Aralık 2009; 17:40:33
Yorum:kargo ücreti dışında sorun yaşamadım.
Genel Puan:      
Ürün: creative xtereme music soğutuculu olan model
Alıcı: sugarcocuk1
Tarih: 9 Aralık 2009; 19:42:44
Yorum:ben dostum anlatacak kelime bulamadım ya kısacası 10 numero
Genel Puan:      
Ürün: Thermalright Ultra-120 Extreme DAMPİNG!!!
Alıcı: menem
Tarih: 13 Aralık 2009; 23:58:09
Yorum:ilgi ve alakasına teşşkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.109