SATIŞTA

GSKILL SNIPER F312800 CL9 4X4 16GB

ŞU AN ARTIK İHTİYAÇ OLMADIĞINDAN DOLAYI AŞAĞIDAKİ RAMLER SATILIKTIR!

GSKILL SNIPER F312800 4X4Gb 16gb lik 1600mhz@cl9 fiyat pazarlıksız kargo alıcıya ait 425tl dir.

SATIŞTA

Alınnık X79 Anakart

Asus rampage, sabertoth, ve benzer seri diğer markalarda olur, lütfen abuk rakamlar teklif etmeyin,

SATIŞTA

Yeni model eklendi! Özel tasarım el yapımı hi-fi wireless speakers

instagram follow@ https://instagram.com/p/BTQlbuEDm1E/
https://instagram.com/p/BTQrbGMA4LM/

Bundan böyle, bu başlık altında, tamamen kendime ve firmama ait olan özel tasarım kablosuz bağlantıya sahip portatif veya sabit müzik çalarları paylaşacağım.

Herhangi bir sorunuz olursa hiç çekinmeden bilgi alışverişinde bulununuz.
Whutsupp üzerinden olursa daha hızlı iletişime geçebiliriz.

Ürünler, aksini belirtmedikçe sipariş üzerine yapılmaktadırlar.
Ödeme peşin siparişte olup, teslim süresi 15 ila 30 gün arasında değişmektedir, anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
Unutmayınız ki, bu ürünler parası olan herkezin sahip olabileceği market ürünlerinden değil! Her biri için çok uzun sürel, çalışmalar yapılmaktadır, her biri özel tasarım olup emsalsizdir, tümü elyapımı olup kişiselleştirilmiş özelliklere sahip olabilirler,
Sergilediğim tüm ürünlerin , li-on akü kapasiteleri arttırılıp azaltılabilir, BMS + şarj veya balanced şarj a sahip olabilir yada 220v şehir şebekesinden beslenebilir veyahutta siz elinizde ki adaptör ile kullanacağınız şekilde üretilebilirler.

Bu kısa bilgiden sonra sırayla ürünleri ekleyeceğim.
Sesleri ve gerçek görüntüleri hakkında azda olsa fikriniz olması için her ürürnün detaylı foto ve dinleti videolarınıda yerleştireceğim.
Özellikle ses hakkında kısmi fikir sahibi olabilmeniz için iyi bir kulaklıkla bu videoları dinlemenizi tavsiye ederim..

SETA V1 wireless bluetooth 4.0 Portable speaker,

Mükemmel dış mekan performansı var, ben kumsalda denedim, kullandığım akü ortalama, (hip-hop dance tarzında müziklerle %75-80 volume) 8 saat civarı gidiyor. Bu değer büyük firmaların verdiği sürelerle karşılaştırıldığında ise 24 saat civarını aşıyor (%30-50 civarı volume, soft müzik ile)
Tarafımızdan, Modifiye edilmiş tda 7492 bluetooth amp kullanıldı. Tümü el yapımı, tasarımı bize ait. Çıkış gücü rms : 2x30w@ 4ohm %0,5thd - 20v.
8c panasonic 3400mah+bms 16,8v 6800mah özel akü yapıldı.
4" sony 3 way 4ohm oto hoparlörü kullandık, yanma işlemi tamamlanmıştır.Özel crossover kullanılmıştır. 2way 1th order linkszwith riley.@6000khz

Fiyat : Balanslı Şarj ünitesi hariç 1450tl, dahil olarak 1650tl dir kargo tarafımıza aittir.

Sound test video

For this new prototype, we use 12 mm plywood, and leather coating, some cnc cutting Chrome plates etc..
As technical equipment, the modified tda 7492 bluetooth amplifier, sony 4 "3-way car speakers, exclusive passive crossover, 6 cell panasonic 3400mAh 25,2v battery pack with bms unit,
finished model, 8 cell panasonic 18650 li-on (6800mah 16.8v) and up to 21v with step-up converter. with balanced li-on charger inside.
Total weight (including battery and charging unit) .
4,4kg D: 42x15x17 cm witout carriying handle.

Trigonus 2.1ch desk üstü kablosuz hi-fi müzik kutusu

Dual Cube 3" midwoofer ve 1" JBL Titanium Neodium magnet tweeters. + 6" Xetec subwoofer ile takımladığım bu modeli,

Yine özel olarak modladığım tpa 3116d2 D Class anfi ile sürdüm. Anfinin verileri 2x50w +100w şaklinde,

Ancak bu değerler tabiki peak olarak doğru. ve %10 THD oranında 26v besleme ile.

Benim özelleştirdiğim sistemde ise, 25v besleme ile 2x20w + 65w RMS %0,05 THD oranında sürmekteyim,

Bluetooth reciver olarakta TP Link NFC 4.1 kullandım.

Ses gayet temiz bluetooth un sebep olduğu bir dip gürültü de yok.

Ürünün hesaplamaları testleri yaklaşık 6 ay kadar sürdü, sesini dinlediğiniz zaman çok memnun olacak performansına şaşıracaksınız.

Üstelikte çok kompakt bir yapısı var, ürünün ölçüleri sadece 60 x 13x17cm ayak yüksekliği hariç.

Ürün komple hush kontra plaktan üretildi 1. sınıf ve en pahallı üründür.

Tamamı ile elde nakış gibi işlenerek üretildi.

Besleme olarak ise 2 adet smpt güç kaynağı kullanıldı, 24v ve 5v luk.

Boyası verniği zımparası en ince ve detaylı şekilde yapıldı.

Hem yer kaplamasın hem hi-fi tadında olsun diyorsanız mutlaka dinleyip tercih yapmalısınız,

Ses kalitesi ve estetik olarak, Kıyaslayabileceğiniz ürünler, Vifa Stockholm , Klipsch Stadium,

JBL Authentic L16 gibi bir kaç ürün var, diğerlerini emsal kabul etmiyorum, tabiki tamamen subjektif olarak.

Genel özellikler :

FREKANS TEPKİSİ : 28Hz - 22 kHz @ +/- 6dB

Güç Rms @ %0,05 THD : TOTAL 105W

Hassasiyet : 84db 1m/1w

Bağlantı : Sadece Bluetooth 4.1 NFC

Ebatlar : 60 x 13 x17 cm

Ağırlık : 9kg net.

Not : Ses kalitesini yaklaşık olarak test edebilmek için mutlaka iyi bir kulaklıkla dinleyin
Fiyat : 2250tl.( ürün teslime hazır kargo dahil fiyat)

Trigonus audiophile soundcheck

How is made

LG REVO

Ürün tamamen tarafımdan tasarlanıp elde üretilmiştir.
En kaliteli kontra , Hush kullanılmıştır, 12mm.. H4 sıfır alınarak hiç kullanılmadan dağıtılmıştır.
Bunun dışında orjinal elektronik aksamda herhangi bir yükseltme yada müdahale olmamıştır, fabrika verileri geçerlidir.
ebatlar ve ağırlık : 10cm x 14,3cmx 39,3cm, 2,3kg

Hem üretim hemde ses testi için farklı videolar hazırladım ve youtube linklerini koyuyorum,
herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Fiyat 900tl..

İletişim için whutsupp 05553991656 Serhat

SATIŞTA

ASUS GTX950 STRIX 550tl

NİSAN 2016 FATURALI, ASUS STRIX DIRECTCU2 GTX950 OC 2GB.
Ürün arızalı çıktı Asus a garantiye gönderdim, SIFIR amblajı ve güvenlik bantları açılmamış şekilde yenisi ile değiştirdiler, 3 yıl garantili,
Asıl ekran kartımda bir sorun olduğunda kullanabilirim diye yedekte durmaktaydı, neredeyse 11 aydır kutusunda durmakta, artık ihtiyaç duymadığımdan satılıktır.
Fiyat pazarlıksız takassız kargo alıcıya ait sadece 550tl..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
NOT:Ürün 11 ay evvel sadece, 1 hafta HTPC makinamda kullanıldı.!

SATIŞTA

ONKYO TX-NR656 2750tl

ONKYO TX-NR656

7.2-Channel Network A/V Receiver

DTS:X™* and Dolby Atmos® Support
Wireless Audio Playback with Google Cast™* and AirPlay
Bluetooth Audio / Wi-Fi® with Spotify and Tidal*
HDMI® 8 In / 2 Out Including 1 Front (HDCP 2.2 / HDR)
FireConnect™ Multi-room Audio* **
AccuEQ Calibration Featuring AccuReflex Technology

7X170w @ 6 ohm

, kutulu ve eksiksiz sadece firmware uptade edilip tekrar kutusuna konuldu.
Gümüş renktedir fiyat 3,400tlfiyat 2750 tl!!!

Fiyat bilgisi : Amazon USA

Foto koymuyorum sıfırı neyse o

Aşağıdaki ürünlerim, Sadece Iphone 7+ 128-256gb tel ile, 2 adete kadar takas edilir, başka takas seçeneği sunmayınız.

B&W M1
3 Adet siyah + 2 adet gümüş..
Bu hoparlörleri anlatmama gerek yok google dan araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız, eğer yer sıkıntınız varsa yinede ses kalitesinden ödün vermek istemiyorsanız biçilmiş kaftandır.
Teknik olarak en ufak sorunları yoktur! İlk sahibiyim ancak taşınmalar esnasında ufak tefek darbeler aldıklarından kozmetik olarak kusurları vardır. 10/7
Yazacağım fiyata pazarlık olmayacağını düşünüyorum, takım için fiyat 2750tl dir.
Lütfen takas teklif etmeyin ihtiyaçtan dolayı satıyorum.

nOT: Ciddi alıcılar Whutsupp tan iletişime geçsinler, tüm kozmetik kusurlarını içeren detaylı macro fototlar atabilirim

http://www.bowers-wilki...s/Mini_Theatre/M-1.html

ELAC SUB 111.2 ESP SUBWOOFER

Çok kaliteli bir subwoofer dır. Aynı şekilde ilk sahibiyim, renk gümüş gri, teknik olarak hiç bir kusuru olmamakla birlikte, kozmetik olarak sorunları vardır. 10/6
Özellikle yukarıda ki B&W M1 ler le takımlanırsa ki ben öyle sürüyorum, mükemmel 5.1 film performansı vardır.
Fiyat olarak : 700tl

nOT: Ciddi alıcılar Whutsupp tan iletişime geçsinler, tüm kozmetik kusurlarını içeren detaylı macro fototlar atabilirim

http://www.hifi-regler.....2_esp-257316-sw-hg.php

JBL SUB 200/230

Aynı şekilde ilk sahibiyim, renk SİYAH+ gri, teknik olarak hiç bir kusuru olmamakla birlikte, kozmetik olarak sorunları vardır. 10/7

Fiyat olarak : 400tl

JBL TL260 60th. Year LTD ED.

Orjinal fabrika verileri:

• Recommender amplifier power: 10 to 250 watts

• Power handling (Continuous/Peak): 125W/500W

• Nominal Impedance: 8 Ohms

• Sensitivity (2.83V/1m): 92dB

• Frequency Response: 32Hz - 40kHz (-3dB)

• Crossover Frequencies: 280Hz, 1.2kHz, 4.5kHz, 20kHz

• Ultrahigh-Frequency Transducer: 3/4" (19mm) Mylar Dome

• High-Frequency Transducer: 1" (25mm) Pure-Titanium Dome in JBL EOS Waveguide

• Midrange Transducer: 4" (100mm) PolyPlas Cone With Rubber Surround & Cast Aluminium Chassis; HeatScape Motor Structure

• Low Frequency Transducer: 12" (300mm) PolyPlas Cone With Rubber Surround & Cast Aluminium Chassis; HeatScape Motor Structure; Symmetrical Field Geometry (SFGTM); High-Temp Oversized Kapton Voice Coil;

• Magnetic Shorting Ring

• Magnetic Shielding: Yes

• Terminals: Gold Plated Binding Posts with 4mm Banana Sockets, Bi-Wirable

• Dimensions (H x W x D): 47" x 20" x 13" (1194mm x 508mm x 330mm)

• Weight per Speaker: 84 lb (38.2kg)

• Dimensions include grills and feet, but not spikes.

• Available in Piano Black only.

Bu hoparlörlerin ses karakteristiği olarak beğenmediğim bir kaç sorun olduğunu düşündüğümden (tamamen subjektif)
Bazı iyileştirmeler yapılmıştır.
Bence oldukça sert ve parlak olan tweeterlarını, orjinal dış kasası korunmak kaydı ile, soft dome textile fabric 1,2" neodium tweeter lar ile değiştirildi.
Yine bence, oldukça başarısız olan 4" high midrange lerini yine çok daha başarılı yumuşak ve sıcak 4" midrange lerle değiştirildi.
Low midrange sürücülerin sert orta toz kapaklarını textile dome kapaklar ile değiştirildi.
Tweter ve ultra high tweeter sürücülerinin bulunduğu zemin kısmına ise süet bir yüzey oluşturuldu.
Tüm sürücüler siyaha boyandı.
Kutu içi izolasyonu yapıldı ( bütün iç yüzeyler 3,5cm konik piramit yüzeyli ses izolasyon süngeri ile kaplandı.

Sonuç : Çok daha detaylı, yumuşak ve sıcak çalan, kesinlikle boomy dediğimiz baslardan arınan derin baslar !
Kısa bir test videosu çektim belki bir fikir verebilir hem yapılan değişiklikleride bu video da görmeniz mümkün.
Videoda kullanılan mikrofon zoom h1 dir ve rendering aşamasında herhangi bir ses filtremesi kullanılmamıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=3XV9MPM7-sc

Kabinler oldukça ağır fabrika verileri yaklaşık 40kg civarı diye belirmiş.
Yerinde dinlenerek teslim alınmasını tercih ederim.

Kozmetik olarak 10/8,5
Fiyat: 3,000$

JBL ESC Series ESCXCITE Home Theater 5,1 450tl.

Ürünü hali hazırda kullanmaktayım, bence oldukça başarılı ve kompakt bir sistem ayrıcada çokda başarılı,
Uzaktan kumandası ve diğer bileşenleri sorunsuz.
Çalışmayan herhangi bir özelliği yok,
ESC 333 den daha sonra çıkan ve DTS ses çözümü eklenen fakat gücü nazari olarak düşürülmüş modelidir.
4 adet orjinal ayağı da sete dahildir.
Kozmetik olarak 10/6
Teknik hiç bir kusuru yoktur.
Ayrıca duvara montaj ayaklarıda yine takıma dahildir.
Tüm detaylı macro çekimler fotoğraflarda sergilenmiştir.
Not: Ayakları ayrı almaya kalksanız en az 250tl ödemeniz gerekmektedir! Bu yüzden benim sattığım takım fiyat/performans olarak fırsat ürünüdür.!

Physical Characteristics
Satellite Speaker Width
8.1 cm
Center Speaker Width
19.4 cm
Center Speaker Depth
9.5 cm
Subwoofer Height
31.5 cm
Satellite Speaker Depth
9.2 cm
Subwoofer Weight Approximate
7.20 kg
Subwoofer Width
30 cm
Satellite Speaker Height
11.1 cm
Center Speaker Height
8.3 cm
Colour
Silver Grey
Subwoofer Depth
31 cm
Technical Information
Minimum Frequency Response
40 Hz
Maximum Frequency Response
160 Hz
Audio
Speaker Configuration
5.1
Sound System
DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic

Speakers
Frontspeakervermogen (RMS) 25W
Subwoofer vermogen (RMS) 60W
Meer informatie
Product
Categorie & Home Cinema
Merk
Tweakers ID 123572
SKU ESCXCITE/230
Specs van de fabrikant
Advertentie

Heco Music Colors 100

Masif Ceviz Lake olan modelidir, diğer renk seçeneklerinden pahalıdır! Orjinal kutuları bulunmamamktır ancak çok iyi paketlerim sorun yok!
Neredeyse sıfır konumunda dır not: bir tanesinin sol alt köşesinde ufak bir darbe izi vardır9/10

Ürün, tr.teknikressam nick li arkadaşımıza satılmıştır.

JBL Studio 225c

, Sıfır kondisyonunda dır orjinal kutusu bulunmaktadır.,
Fiyat : 500tl..

örnek güncel fiyatlar: 225c : 790tl

CASIO XJ-M250 /3000ANS/20000HOUR

Yaklaşık 1 senedir ajansımızda kullanmış olduğumuz ürün 9,000 saat civarı kullanıldı. 11,000 saat daha net kullanım süresi mevcuttur.
Mükemmel bir laser-led projeksiyon cihazıdır,
Ürünün üzerinde leke dahi yoktur kozmetik olarak 10/10
Kumandası, taşıma çantası, kullanma klavuzları, yükleme cd si orjinal kutusu aynen durmaktadır.
Ürün forum dışına satılmıştır!

Ürünün detaylı özellikleri link : http://www.casioprojeksiyon.com/casio-xj-m250.html

Bazı fiyat linkleri : http://urun.n11.com/pro...d-projeksiyon-P30491760
http://www.istanbulbili...html?ref=akakce&v=1.2.4
https://www.amazon.com/...mens-1280/dp/B00531RRD4

Ürünün kendi fotolarıdır.

iletişim whutsupp 0555 399 16 56 - Serhat

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dükkan Sahibi Hakkında

CESAJANS

İsim: Serhat HEKİMOĞLU
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 15:38:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.cesajans.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: TARİHİ ESER
Alıcı: Tulgacan
Tarih: 8 Mart 2009; 22:50:15
Yorum:Güzel ürünler ilgili arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: axle 8800gt
Alıcı: UgurSuval
Tarih: 8 Aralık 2009; 19:30:37
Yorum:teşekkürler güvenilir bi abimizdir...
Genel Puan:      
Ürün: EN KRAL DDR2 + EN KRAL Q9550
Alıcı: vaypcnet
Tarih: 9 Aralık 2009; 17:40:33
Yorum:kargo ücreti dışında sorun yaşamadım.
Genel Puan:      
Ürün: creative xtereme music soğutuculu olan model
Alıcı: sugarcocuk1
Tarih: 9 Aralık 2009; 19:42:44
Yorum:ben dostum anlatacak kelime bulamadım ya kısacası 10 numero
Genel Puan:      
Ürün: Thermalright Ultra-120 Extreme DAMPİNG!!!
Alıcı: menem
Tarih: 13 Aralık 2009; 23:58:09
Yorum:ilgi ve alakasına teşşkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.098