SATIŞTA

22 TEMMUZLA ALAKALI DEGiL R/C CARS

evet elimde iki adet 1/10 ölçekli r/c yapilmis ve kullanilmis kit var biri elektrikli digeri akülü, ikiside kendi sinifinda üst düzey

R/C 1/10 BUGGY 15lik pullstartli tune pipe li steerig ve throtle servolari ve alicisi montajli FULL RULMANLI sorunsuz, kumandasini bulamiyorum sadece verici eksik, bulamazsam 250ytl bulursam 325ytl

r/c 1/10 HPI RS4 FULL MODIFIYE RULMAN TEAM ORION 12X3 TOURING MOTOR, LRP REVERSIBLE ESC CARSON 3000MAH AKÜ SERVO ALICI MONTAJLI, GRAUPNER ULTRAMAT-5 CHARGER ALIMINYUM AMORTISORLU BUNUNDA KUMANDAYI BULAMADIM

FIYAT KUMANDASIZ 250 KUMANDALI 325YTL HADEE

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ufaltılmış ön izleme resmi

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

22 temmuz indirimleri part tiri küüüüüttt!!!! SATILMISTIR !!!

CIHAZ "theraptorx " NICKLI ARKADASIMIZA SATILMISTIR!!!!

evet devam sadece sat1l1k kutusunda cillop gibi 1 hafta önce forumdan bir arkada_takasla aldim, 2-3 kere kullandim hevesimide aldim, pc upgrade için paraya ihtiyacim oldugundan satiyorum, herhalde fiyat iyi, bildigim kadariyla ürün yurt disi, yaninda 1gb kingston flash la birlikte verilecek.

takas yok!
abuk subuk yorum yazmayin lütfen!
pazarlik yok! pazarlik isteyenlerin pm leri cevapsiz kalacaktir!
tesekkürler

not: bu fiyat sadece bu gün alicinin para transferi olacak sekilde geçerlidir, aksam satistan çekecegim!

SATIŞTA

HARBİ DELİKANLI BİT PAZARI VE KLASİKLER kontinyu

Eğer klasiğe merakınız varsa buyrun burdan yakın
1 PII 350 15YTL
2 PII 450 20YTL
3 PIII 450 25yl (yarın sabah 10 a kadar hiickimse adlı üyeye rezerve )
4 Asus PIII V 133 VIA 66 ATX ANAKART 10ytl (yarın sabah 10 a kadar hiickimse adlı üyeye rezerve )
5 TNT2 M64 32MB ekran KARTI 7 YTL ÇOOOOK VAR BİTMEZ KORKMAYIN
6 GFX2 MX400 64MB EKRAN KARTI 15ytl (yarın sabah 10 a kadar hiickimse adlı üyeye rezerve )
QUANTUM 8,5GB HDD 8YTL (yarın sabah 10 a kadar hiickimse adlı üyeye rezerve )
MAXTOR 20GB ULTRA ATA100 HDD 20YTL SAĞLAM
3COM 8 KANAL LAN ÇOKLAYICI 5YTL
SONY 17” TRINITRON E200 MONITOR 15YTL ÇALIŞIRKEN KÜT DEDİ GİTTİ ALAN UĞRAŞIR
MICROSOFT MULTIMEDIA COMFORT 1.0A KLAVYE MOUSE KABLOSUZ 40YTL YENİ Logitech MX*5000 ALDIĞIM İÇİN SATILIK

not: ben forumda yeniyim ancak kısa zamanda çok fazla alışverişim oldu kimseyle problem yaşamadım ne taahhüt ettiysem onu yerine getirdim, hatta aldığım ürünlerin ödemelerini 2 gün evvelden bile yaptım, "söz senettir" sözü ilkemdir! bunun içinde herkezin takas etmek istediği ürünün net durumunu belirtmesini isterim, lütfen attığınız pm lerde saygı sınırını koruyunuz, mutlakaki elinizdeki ürünü para verip aldınız 3 kuruşta olsa 5 kuruşta olsa çok değerlidir, ama mantıklı tekliflerle geliniz, ne kimse beni kırsın nede ben kimseyi kırayım! alışveriş olmaya bilir ama dostluk bakiidir!

SATIŞTA

22 temmuz indirimleri başladı!!!!!!! PART FAYF TÜMÜ SATILMIŞTIR!

TÜMÜ SATILMIŞTIR!

ilginize teşekkürler.

SATIŞTA

LÜTFEN BAKINIZ REFERANSLARIM

Arkadaşlar özelliklede son zamanlarda 2. el alışverişte artan "sahtekarlık" olayları nedeni ile bence artık ciddi referans şart olmuştur. Şahsen ben kendim üye olduğum tarihten itibaren çok yüksek rakamda ve adette bu forumun 2. el bölümünde alışveriş yapmaktayım. Ancak ne varki şu ana kadar referans isim listesi yapmayı gerekli görmemiştim. Dediğim gibi genel olumsuzluklar yüzünden böyle bir liste yapmayı düşündüm

Aşağıda isimlerine (nick ) yer verdiğim arkadaşlarda dahil olmak üzere benimle bir alışverişe girmiş arkadaşların lütfen ne aldıklarını ve sattıklarını pozitif veya negatif yorumlarını yazmalarını rica ediyorum. Ayrıca listeye ismini yazamadığım çünkü unuttuğum yüzlerle ifade edebileceğim arkadaşlar olduğunu sanıyorum. Böylelikle kendilerinin adınıda listeme eklemiş olacağım.

Şimdiden teşekkürler, saygılar...

Yaklaşık tl. olarak alışveriş yaptığım arkadaşları aşağıdaki renklerle belirledim.

100+
500+
1.000+
2.000+
5.000+
10.000+
20.000+

sugarcocuk1 @ EcZaNeT@ kelesh463 @ xbad-boyx @ Chaoss @ mc_ersin @ vgulgec @ thxdolby @ Ozan Baseski @ emre.sea @ pLayer @ RetRofit @ VISION @ MENEME2002 @ monq @ AbsoluteZero @ reason666 @ ankara1234 @ brtana @ anildalga @ Asosyal @ emrtt
@ inferno @ StrangerXT @ umıtyasar @ WebMert @ bur0 @ AMFİBİ @ cenova @ wenigma @ lacrymatoire @ dargmen @ cengiz_vga @ pegasus @ imuratk @ EXPANDER @ turbulence42 @ (((free_man ))) ;musasm ;ahmetsen19 ;milyondabir ;Leone_510 ;Sam0 ;Dthbrn ;kelesh463,
kendinibil @ 1906nedir @ zeus1907 @ theraptorx @ ERGENEKON @ Révølvér @ rainbowr6 @ Guren Gursel @ fenerliyizbizler @ annihilator @ C-TİMİ q alişeker @ demircibu @ sugarboy @ coupant @ eg!s @ rainbowr6 @ signomis @ ibraxi @ shanke @ madlive @
GurenGursel @ eagle58 @ fenerliyizbizler @ kjetlee @ redaert @ yalnızkral @ amdk6 @ BarGoS @ psleda @ Cepix @ @egs @ aliakalin q shanke @ madlive @ maanyak @ vaypcnet @ mrxpsp3 @ _H@Z@R_ @ qzwxec @ emre.sea @ Hakan @ yalnızkral @ Tulgacan @ mk41 @ rainbowr6 @
BarGoS @ demircibu @ bahadir_bado @ psleda @ Cepix @ ibraxi @ EX_PRO @ aliakalin @ signomis @ ufuq35 @ shanke @ madlive @ mc_ersin @ xbad-boyx diğer unuttuklarımda hatırlatırlarsa eklerim

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dükkan Sahibi Hakkında

CESAJANS

İsim: Serhat HEKİMOĞLU
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 15:38:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.cesajans.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: TARİHİ ESER
Alıcı: Tulgacan
Tarih: 8 Mart 2009; 22:50:15
Yorum:Güzel ürünler ilgili arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: axle 8800gt
Alıcı: UgurSuval
Tarih: 8 Aralık 2009; 19:30:37
Yorum:teşekkürler güvenilir bi abimizdir...
Genel Puan:      
Ürün: EN KRAL DDR2 + EN KRAL Q9550
Alıcı: vaypcnet
Tarih: 9 Aralık 2009; 17:40:33
Yorum:kargo ücreti dışında sorun yaşamadım.
Genel Puan:      
Ürün: creative xtereme music soğutuculu olan model
Alıcı: sugarcocuk1
Tarih: 9 Aralık 2009; 19:42:44
Yorum:ben dostum anlatacak kelime bulamadım ya kısacası 10 numero
Genel Puan:      
Ürün: Thermalright Ultra-120 Extreme DAMPİNG!!!
Alıcı: menem
Tarih: 13 Aralık 2009; 23:58:09
Yorum:ilgi ve alakasına teşşkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188