SATIŞTA

SATILIK SIFIR ASUS P5QL-EM

Vatan'dan faturalı 1 haftalık,"0" kutusu açılmamış, İhtiyaç fazlası sadece 210tl kargo şube teslim bana ait.

Alış veriş : Yeni üyeler kesinlikle önce kargoyu yollıyacaklar!! Test edilip ödeme yapılacaktır, bunun dışında sadece bana "kefil" olabilecek referans gösterebilirlerse önce para sonra ürün kargosu geçerlidir.

Ürünler kesinlikle anakartlar için; garantili ve fatura fotokopili olacaktır! İşlemci için farketmez.

Hiç bir gönderinin kargosunu ödemem gönderici kargo dahil (ptt hariç ) hesabını kitabını yapar ürünü gönderir!

Abuk subuk yüksek fiyat tekliflerinde bulunmayın arkadaşlar! bana ürünü fatura etmeyeceğinize göre önce kafadan en ucuz örneğe göre %18 kdv yi düşün, sonrada en az %5-10 (duruma göre %20-30)2. el ürün kaybı düşün ve buna göre teklif verin! "ben daha dün aldım sıfır" ' cılar bana ürün satmaya çalışmayın!!!

Yukarıdaki şartlarıma uymayanlar boş yere teklifte bulunmasınlar cevap verilmeyecektir!!!!

Bunların dışında her türlü Dalga-dubara Yorum , Sataşma , muhabbet ve yorum , serbesttir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

ALINIK X58 + İ920 + 3 KANAL DDR3 6-12GB

Yukarıda istediklerim yazıyor zaten elinde olan ve satmak isteyenler pm yolu ile tekliflerinizi iletiniz

Satılık ASUS P5QL-E INTEL P43 / ICH10 FSB 1600MHz DDR2 1066MHz SOKET 775 ANAKART
http://www.hepsiburada....d=152&productid=bd50986 SIFIR KUTUSU AÇILMAMIŞ İHTİYAÇ FAZLASI 185TL. (PAZARLIK YOK!)
REFERANSLARIM LÜTFEN TIKALYIN

SATILDI

alınmıştır. WD VELOCIRAPTOR 300gb!!!

Alınmıştır, Kaan (VISION )'a teşekkür ederim

Elinde olanlar verdiğim fiyatlarda uygun gelirse tekliflerini pm yolu ile iletirlerse sevinirim

GENEL ALIŞ-VERİŞ PRENSİPLERİM- :Alış veriş : Yeni üyeler kesinlikle önce kargoyu yollıyacaklar!! Test edilip ödeme yapılacaktır, bunun dışında sadece bana "kefil" olabilecek referans gösterebilirlerse önce para sonra ürün kargosu geçerlidir.

-Ürünler kesinlikle anakartlar için; garantili ve fatura fotokopili olacaktır! İşlemci için farketmez.

-Hiç bir gönderinin kargosunu ödemem gönderici kargo dahil (ptt hariç ) hesabını kitabını yapar ürünü gönderir!

-Abuk subuk yüksek fiyat tekliflerinde bulunmayın arkadaşlar! 2. EL SATIŞTA, bana ürünü fatura etmeyeceğinize göre önce kafadan en ucuz örneğe göre %18 kdv yi düşün, sonrada en az %5-10 (duruma göre %20-30)2. el ürün kaybı düşün ve buna göre teklif verin! "ben daha dün aldım sıfır" ' cılar bana ürün satmaya çalışmayın!!!

-Yukarıdaki şartlarıma uymayanlar boş yere teklifte bulunmasınlar cevap verilmeyecektir!!!!

-Alım ile ilgili ilanlarım için pazarlık ve şartlar için pm atınız!

Bunların dışında her türlü Dalga-dubara Yorum , Sataşma , muhabbet ve yorum , serbesttir.

SATIŞTA

Alınlık ThermoChill PA120.3 Radyatör!!!

Yukarıdaki başlıkta tüm açıklama vardır.

Alış veriş : Yeni üyeler kesinlikle önce kargoyu yollıyacaklar!! Test edilip ödeme yapılacaktır, bunun dışında sadece bana "kefil" olabilecek referans gösterebilirlerse önce para sonra ürün kargosu geçerlidir.

Ürünler kesinlikle; garantili ve fatura fotokopili olacaktır!

Hiç bir gönderinin kargosunu ödemem gönderici kargo dahil (ptt hariç ) hesabını kitabını yapar ürünü gönderir!

Abuk subuk yüksek fiyat tekliflerinde bulunmayın arkadaşlar! Bu tür mesajlar cevaplanmıyacaktır! Takas teklifleride aynı şekilde cevapsız kalacaktır.

Yukarıdaki şartlarıma uymayanlar boş yere teklifte bulunmasınlar cevap verilmeyecektir!!!!

REFERANSLARIM LÜTFEN BAKINIZ!

SATIŞTA

alınmıştır ZOTAC GTX295!!

Evet açıkça başlıkta yazıyor, daha söze gerek yok sanırım Teklifler pm yolu ile lütfen

Kart alınmıştır

Ödeme: Garanti bankası net şubesinden yapılıcaktır! Yani satıcının garanti bankasında hesabı varsa para 30sn sonra hesabında, gak-guk yok! Diğer bankalar ise eft olayını biliyorsunuz

Ürünler kesinlikle garantili ve fatura fotokopili olacaktır!

Abuk subuk yüksek fiyat tekliflerinde bulunmayın arkadaşlar! bana ürünü fatura etmeyeceğinize göre önce kafadan en ucuz örneğe göre %18 kdv yi düşün, sonrada en az %5-10 (duruma göre %20-30)2. el ürün kaybı düşün ve buna göre teklif verin! "ben daha dün aldım sıfır" ' cılar bana ürün satmaya çalışmayın!!!

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dükkan Sahibi Hakkında

CESAJANS

İsim: Serhat HEKİMOĞLU
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 15:38:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.cesajans.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: TARİHİ ESER
Alıcı: Tulgacan
Tarih: 8 Mart 2009; 22:50:15
Yorum:Güzel ürünler ilgili arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: axle 8800gt
Alıcı: UgurSuval
Tarih: 8 Aralık 2009; 19:30:37
Yorum:teşekkürler güvenilir bi abimizdir...
Genel Puan:      
Ürün: EN KRAL DDR2 + EN KRAL Q9550
Alıcı: vaypcnet
Tarih: 9 Aralık 2009; 17:40:33
Yorum:kargo ücreti dışında sorun yaşamadım.
Genel Puan:      
Ürün: creative xtereme music soğutuculu olan model
Alıcı: sugarcocuk1
Tarih: 9 Aralık 2009; 19:42:44
Yorum:ben dostum anlatacak kelime bulamadım ya kısacası 10 numero
Genel Puan:      
Ürün: Thermalright Ultra-120 Extreme DAMPİNG!!!
Alıcı: menem
Tarih: 13 Aralık 2009; 23:58:09
Yorum:ilgi ve alakasına teşşkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.117