SATILDI

EN KRAL DDR2 + EN KRAL Q9550

Kitler forumdan, "eagle58" adlı üyemizden alınmış ve şu ana kadar hiç bir sorun çıkartmamıştır. BL2kit25664AA80A kodlu 2*2 Gb 800 Mhz C4 DÜNYANIN EN İYİ OVERCLOCK RAMLERİNDEN. Bu kit den 2 takım mevcuttur. Ürünler yurtdışından gelmiştir. CRUCIAL in en yeni revizyon düşük voltaj(2.0V) ile yüksek frekans yapabilen performans bellekleridir.

EPP1 Standardına göre 800 Mhz 4-4-4-12 timing 2.0V ve

EPP2 Standardına göre 1000 Mhz 5-5-5-15 timing 2.0V olarak

1 kit 150tl 2x2gb 2 kit 250tl. (amaç hızlı elden çıkartmak! )

Her iki tarafında madur olmaması için 3 AY GERİ ALMA GARANTİLİ! . Ramler fabrika verilerinde kullanıldığı halde, eğer sorun çıkarsa ödediğiniz rakamın %30 altına geri alır çöpe atarım.

Q9550 TR GARANTİLİ 4.3 küsürlerde bench alabilmekte, 4,250 de 7/24 kullanılmakta ( sıvı soğutma ile ) 4,4 üzeri yine screen shot alabildiğim bir işlemci, bence kendi sınıfının emsalsiz örneği.
Kutusunda ve kullanılmamış , düzeltme : "sanırım bir süre kullanılmış!!! ama cillop gibi". orjinal fanı ile 375tl.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

TARİHİ ESER

WINFAST A340 128MB PASİF SOĞUTUCULU
CELERON 2,6GHZ
MSI ANA KART MSI PM8M-VH (MS-7104 VER: 3.2 )
SEAGATE BARACUDA 7200.10 160GB IDE
EVER-POWER 300W. PSU
NEİDÜĞÜ BELİRSİZ KASA

Not: Kasayı almasanızda fiyat değişmez! Takas yok , trink 100tl. Kargo alıcı ya ait....

ALAYI:100TL ÇALIŞIR DURUMDA....

SATILDI

SIFIR AYARINDA 24" BenQ MONITOR KARGO DAHİL 1275TL

Aşağıda fotoları bulunan 24" BenQ monitör ihtiyaçlarımızı karşılamadığından dolayı satılıktır, daha 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Sıfırı ayarında temiz kutuludur. Ölü pixel yoktur.
Fiyat pazarlıksız ve kargo dahil, sondur!
Takas sadece ve sadece!!! ; eizo 24", Benq FP241W 24", Samsung SyncMaster 244T ; NEC MultiSync LCD2470WNX ile olur, Bunun dışında takas önermeyiniz Çünkü bu monitörü sattıktan sonra alacağım monitörler, buraya yazdıklarım olacak

SATILDI

"EXTREME SİSTEM'" Mİ? HADİ CANIM SENDE!!!

Arkadaşlar Satışa koyduğum bu sistem bu tip bir oyun veya iş makinası toplıyacak arkadaşlar içindir!! Alım satım yapanlar için değil! Öncelikle bunu belirtmek isterim.
Neden satıyorum; Çünkü 3dmax personel için daha yeni toplandı ancak bu personelle anlaşamadIğımız için atıl duruma düştü. Mevcut sistem ; cpu@4,00ghz. ramler@1600mhz 4gb 8-7-7-21 olacak şekilde setup lanmıştır. Ekran kartı ise malum, isteyen istediği kadar oc yapar :) SİSTEM SIVI BLOĞU MONTAJINDA ARTIC SILVER 5 KULLANILMIŞTIR!!

SİSTEM GÜNCELLENMİŞ TAMAMEN DORUK NOKTADA OYUN MAKİNASI HALİNE GETİRİLMİŞTİR!!!

Fiyat pazarlıksız ve net ses sistemi ve kargo (ptt ) dahil : 6.000tl dir

Yukarıdaki fiyatlara pazarlık teklifleri gelirse cevapsız kalacaktır, baştan anlaşalım.

Takas ve taksitli, satış yoktur.

Sistem en temiz ve düzenli halde toplanmıştır. En ufak şekilde kargodan zarar görmeyecek şekilde paketlenip gönderilecektir.

Tüm bileşenler sıfır ve sıfır ayarındadır. ( klavye ve mouse birde fan kontrol ünitesi 2. eldir, fan kontrol ünitesinin 1. (cpu ) kanalının sorunu vardır. )

Ekran kartının orjinal içeriği olduğu gibi gönderilecektir. (grid +3d mark vantage )

Hiç bir bileşenin kutusu ayrıca gönderilmeyecektir! Sistem kurulu vaziyette kargolanacaktır. (mONİTÖR ORJİNAL KUTUSUNDADIR!!! )

Makina İşletim sistemi kurulu OLMADAN! DONANIM bios setuplarında gönderilecektir. ( HIZ AŞIRTMA YAPILMADAN! ) kendiniz bu zevke ulaşın :)

Yukarıdaki fiyatları içeren bileşen listesi aşağıdaki gibidir.;

QX9650 (SIFIR )
ASUS STRIKER II NSE DDR3 790 SLI (SIFIR )
CORSAIR 2X2GB 4GB 1333MHZ 9-9-9 DDR3 (SIFIR )
CORSAIR DOMINATOR SOĞUTUCU (SIFIR )
CM RS-A00-ESBA1000W.TAK ÇIKART PSU (6 AYLIK )
SEAGATE 1TB 32MB 7200.11 (SIFIR - SİSTEM BİLE KURULMAMIŞ!!! )
ZOTAC GTX295 (SADECE BENCH ALINDI 2 GÜN TEST İÇİN KULLANILDI )
AEROCOOL COOLWATCH (2. EL )
LG GH22 22X SUPER DRIVE SATA (SIFIR )
TT 760İ SIVI SOĞUTMA (SIFIR )
TT THERMALTAKE VH6000BWS ARMOR+ PENCERELİ FULL TOWER SİYAH KASA (SIFIR )
REVOLTEC TEK UV 30CM (2. EL )
BenQ 241VW (Digital) 24"EN MUHTEŞEM OYUN MONİTÖRÜ PIP MULTI GİRİŞLİ. (2. EL DEMESEM SIFIR SANIRSINIZ )
LOGITECH KALVYE + LOGITECH MOUSE KABLOSUZ (MODELLERİNİ BİLMİYORUM? 2. EL SORUNSUZ)
LOGITECH Z-5500 SES SİSTEMİ (2. EL SORUNSUZ SUB ÜZERİNDE KULLANIMA BAĞLI ÇİZİKLER VAR )

eksik bişiler varsada resimlerde gözüküyordur zaten

Sistem görünümleri;

Sistemin mevcut bileşenleri ile, cpu nun oc potansiyelini anlamanıza yardımcı olacağını düşündüğüm bir kaç ss koyayım

qx9650@4393Mhz.

qx9650@4427Mhz

SATIŞTA

alınlık EKRAN KARTLARI !!!

2 X 9800GTX+ ödeyeceğim rakam : 550tl
3 X 8800GTX ödeyeceğim rakam : 550tl
3 X 8800ultra ödeyeceğim rakam : 600tl
2 X 260GTX ödeyeceğim rakam : 650tl
2 x 260gtx 216sp ödeyeceğim rakam : 760tl
gx2 ödeyeceğim rakam : 380tl (alınmıştır, "sugarcocuk1" den, kendisine teşekkür ederim ilanı açtıktan 15sn. sonra beni aradı herzaman olduğu gibi hemen anlaştık )
DİĞER İSTEDİĞİM KARTLARIN ALIMI DEVAM ETMEKTEDİR!!!!

Yukarıdaki kombinasyonlar elinde olanlar verdiğim fiyatlarda uygun gelirse tekliflerini pm yolu ile iletirlerse sevinirim

GENEL ALIŞ-VERİŞ PRENSİPLERİM- :Alış veriş : Yeni üyeler kesinlikle önce kargoyu yollıyacaklar!! Test edilip ödeme yapılacaktır, bunun dışında sadece bana "kefil" olabilecek referans gösterebilirlerse önce para sonra ürün kargosu geçerlidir.

-Ürünler kesinlikle anakartlar için; garantili ve fatura fotokopili olacaktır! İşlemci için farketmez.

-Hiç bir gönderinin kargosunu ödemem gönderici kargo dahil (ptt hariç ) hesabını kitabını yapar ürünü gönderir!

-Abuk subuk yüksek fiyat tekliflerinde bulunmayın arkadaşlar! "ben daha dün aldım sıfır" ' cılar bana ürün satmaya çalışmayın!!!

-Yukarıdaki şartlarıma uymayanlar boş yere teklifte bulunmasınlar cevap verilmeyecektir!!!!

-Alım ile ilgili ilanlarım için pazarlık ve şartlar için pm atınız!

Bunların dışında her türlü Dalga-dubara Yorum , Sataşma , muhabbet ve yorum , serbesttir.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dükkan Sahibi Hakkında

CESAJANS

İsim: Serhat HEKİMOĞLU
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 15:38:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.cesajans.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: TARİHİ ESER
Alıcı: Tulgacan
Tarih: 8 Mart 2009; 22:50:15
Yorum:Güzel ürünler ilgili arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: axle 8800gt
Alıcı: UgurSuval
Tarih: 8 Aralık 2009; 19:30:37
Yorum:teşekkürler güvenilir bi abimizdir...
Genel Puan:      
Ürün: EN KRAL DDR2 + EN KRAL Q9550
Alıcı: vaypcnet
Tarih: 9 Aralık 2009; 17:40:33
Yorum:kargo ücreti dışında sorun yaşamadım.
Genel Puan:      
Ürün: creative xtereme music soğutuculu olan model
Alıcı: sugarcocuk1
Tarih: 9 Aralık 2009; 19:42:44
Yorum:ben dostum anlatacak kelime bulamadım ya kısacası 10 numero
Genel Puan:      
Ürün: Thermalright Ultra-120 Extreme DAMPİNG!!!
Alıcı: menem
Tarih: 13 Aralık 2009; 23:58:09
Yorum:ilgi ve alakasına teşşkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.137