SATIŞTA

Alınık HDD BU AKŞAM ALINICAK

1tb HDD, Arkadaşlar ürünler tıko para alınıcaktır. Beni bilenler bilir

Başlıkta ki özelliklerde olmalı. Tr. fatura ve garantili olmalı.

[font="Verdana"]ÖNEMLİ: LÜTFEN MESAJ ATARKEN, "Kardeş" - "Biladel" Gibi Çok samimiyet gerektiren cıvık, kelimelerle giriş yapmıyalım.
Malı kıymetli olanlar, ürünü henüz 1 ay evvel alanlar Kdv%18 farkını bile düşmeden "0" fiyatına yakın fiyat verecekler, Beyin yaşı 12 olanlar, beni tanımadığı halde "sana kaça yarar" diyenler malınız "altın" olsa, benden uzak dursun.

Şimdiden dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

Teklifler Pm den lütfen.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

acil z-5500 Lazım ALINMIŞTIR.

Derhal nakit alınıcaktır.!!!! TEKLİFLER, LÜTFEN PM İLE

[font="Verdana"]ÖNEMLİ: LÜTFEN MESAJ ATARKEN, "Kardeş" - "Biladel" Gibi Çok samimiyet gerektiren cıvık, kelimelerle giriş yapmıyalım.
Malı kıymetli olanlar, ürünü henüz 1 ay evvel alanlar Kdv%18 farkını bile düşmeden "0" fiyatına yakın fiyat verecekler, Beyin yaşı 12 olanlar, beni tanımadığı halde "sana kaça yarar" diyenler malınız "altın" olsa, benden uzak dursun.

Şimdiden dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

Teklifler Pm den lütfen.

SATIŞTA

DELL BUSINESS E6500 STK-2

Ürünlerden şu an 6 adet stok bulunmaktadır. Satılmakta olan laptop profösyonel iş sersidir.Sıfır tr garantili (3 yıl ) kapalı kutudur. Fiyat :2050tl. İsteyene adına faturalandırılır +%18 kdv ilave edilerek! Fatura istemesenizde yinede aynı garanti şartları geçerlidir. Kargo alıcıya aittir. 2050 rakamındaki 50 tl lik kısım pazarlık payı değildir. Fiyat pazarlıksız 2050tl dir.
EN UCUZ FİYAT LİNKİ

Ürünün orjinal resimlerini ekleyeceğim.

Ürün özellikleri.

Marka : DELL Kurumsal
Model : DELL LATITUDE E6500 P8700 ELEGANCE YENİ !!!
İşlemci : Core 2 Duo P8700 (2.53GHz,1066MHz,3MB)
Chipset : Intel® PM45
Wireless : Intel WiFi Link 5100 (802.11 a/b/g/n 1X2) 1/2 MiniCard
İşletim Sistemi : Windows Vista Business TR
Ekran Çözünürlük : 15.4" Widescreen WXGA (1280X800) LED (LCD Back Cover : Black LED for camera with Microphone)
Bellek : 2GB DDR2 800Mhz (1X2048MB) (maks: 8GB)
Sabit Disk : 250GB Serial ATA 5400 Rpm
Ekran Kartı : nVidia Quadro NVS 160M 256MB
Optik : 8X DVD +/- RW
Bluetooth : Var
Parmak izi okuyucu : Var
Webcam : Var 2.0MP
Ses : MS-Sound uyumlu ses kartı, Entegre Hoparlör, Entegre Mikrofon
Modem-Ethernet : 10/100/1000 ethernet
Portlar : VGA, Display Port, RJ45, (4) USB, eSATA, 1394a, audio x2, 5-1 Card Reader
Genişleme Yuvaları : PC Card + ExpressCard 54
Klavye-Mouse : Türkçe Q Klavye (Backlight Keyboard) , Touchpad Mouse (Dual Pointing)
Batarya : 6 Hücreli Li-Ion pil
Ağırlık : 2.55kg
Diğer : Magnezyum Alaşımlı LCD ekran sırtı ve Taban
Gelen Yazılımlar : PowerDVD 8.0, Roxio Creator 9.0, Recovery DVD, Resource DVD
:
Garanti : 3 Yıl Yerinde Garanti (Ertesi iş günü müdahale)

SATIŞTA

1.8" HDD ile Takaslık 2.5" 80 gb.

ÖNEMLİ: LÜTFEN MESAJ ATARKEN, "Kardeş" - "Biladel" Gibi Çok samimiyet gerektiren cıvık, kelimelerle giriş yapmıyalım. Şimdiden dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

Evet yukarıda istediğim yazılı. Aşağıdaki fotoda Sağdaki benim istediğim ebat ve özellikteki hdd, soldakide karşılığında vereceğim hdd. Takas yerine uygun fiyatlı olursa 1.8" hdd yi direkt satında alabilirim
Bu durumda bir adet 2,5" için kutuya ihtiyacım olucak external kullanmak için, bunun içinde teklif verebilirsiniz

SATIŞTA

1366 EXTREME SIVI SOĞUTMA seti DAHA İYİSİ YOK!! buyrun bakın.

ÖNEMLİ: HİÇ BİR ÜRÜNDE TAKAS SEÇENEĞİ MEVCUT DEĞİLDİR, LÜTFEN MESAJ ATARKEN, "Kardeş" - "Biladel" Gibi Çok samimiyet gerektiren cıvık, kelimelerle giriş yapmıyalım. Şimdiden dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

Pompa; 1500lt/saat bildiğim o ki, en iyisi; Swiftech MCP655™ 12 VDC Pump (devir kontrollü yeni revizyon!)

Su kabı,en şık ufak ve tutulan; Swiftech MCRES-Micro Rev 2

Cpu blok ; Benim bildiğim en iyi Watercool Heatkiller CPU LGA1366 Rev. 3 Copper

Hortum; etli, yumuşak rahat kıvrılan uv duyarlı 2mt. :XSPC 1/2" ID - 3/4" OD Orange/UV Orange tubing

Kelepçe; Hortum ları rakorlara kitlemek için; PrimoChill White PVC Hose Clip 1/2" OD

Fan; Çok sessiz şık ve sessiz fanlar 3 adet bu aralar çok revaçta :); Xigmatek 120mm XLF-F1253 1500RPM - White LED

Radyatör aparatı;radyatörü arka dışa monte etmek için şık bir aparat; Swiftech RadBox MCB-120 Revision 2 - Black

Radyatör ızgarası; 360 lık radyatör için tek parça grill; Anodised 120.3 Rad Grill with Mounting Holes (15mm spacing)

Isı Macunu; Bildiğim en iyi cpu ısı pastası; Arctic Silver 5 Thermal Compound - 3.5g

Radyatör; Yine bildiğim en iyi 2 360 lık radayatörden biri diğeride bence Feser; ThermoChill PA120.3 Radiator (15mm)

Sistem extreme sıvı soğutma sınıfında en üsttedir. Dahada iyisi yokmudur? Hayır daha iyisi yoktur, daha komplike ve daha fazla bileşen için olanları vardır. Yani radayatör eklenebilir büyütüle bilir pompa ve diğer bloklar eklenebilir . Ancak Marka ve model olarak, Tüm bileşenler, sınıflarındakilerinin en kalitelileridir. Bütün parçalar kutusunda ve sıfırdır. Anlamayan için tekrar yazıyorum PAZARLIK TAKAS yoktur. Teker teker satılmayacaktır. Tüm parçalara aynı anda müşteri çıkarsa iş değişir ama fiyatta değişir!

Sisteme sıvı eklemedim, tecrübelerim ve diğer üstadlarında yorumu bu yöndedirki hazır renkli UV duyarlı sıvılar bir süre sonra sistemi bozmaktadır. Tavsiyem alacaksınız saf su + korozyon önleyici, bakacaksınız keyfinize. Ha görüntü derseniz, zaten hortumlar Uv duyarlı.

Komple sistem Kargo dahil 960tl.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dükkan Sahibi Hakkında

CESAJANS

İsim: Serhat HEKİMOĞLU
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 15:38:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.cesajans.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: TARİHİ ESER
Alıcı: Tulgacan
Tarih: 8 Mart 2009; 22:50:15
Yorum:Güzel ürünler ilgili arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: axle 8800gt
Alıcı: UgurSuval
Tarih: 8 Aralık 2009; 19:30:37
Yorum:teşekkürler güvenilir bi abimizdir...
Genel Puan:      
Ürün: EN KRAL DDR2 + EN KRAL Q9550
Alıcı: vaypcnet
Tarih: 9 Aralık 2009; 17:40:33
Yorum:kargo ücreti dışında sorun yaşamadım.
Genel Puan:      
Ürün: creative xtereme music soğutuculu olan model
Alıcı: sugarcocuk1
Tarih: 9 Aralık 2009; 19:42:44
Yorum:ben dostum anlatacak kelime bulamadım ya kısacası 10 numero
Genel Puan:      
Ürün: Thermalright Ultra-120 Extreme DAMPİNG!!!
Alıcı: menem
Tarih: 13 Aralık 2009; 23:58:09
Yorum:ilgi ve alakasına teşşkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.148