Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Canon 16-35 f4 is usm

Takas düşünmüyorum.

Merhaba,
Lensin optik, mekanik veya elektronik herhangi bir kusuru bulunmamaktadır. Elimde çok fazla lens olduğundan fazlalıkları satışa çıkarıyorum. İlk ve tek sahibiyim. Düşürülmemiş, sağa sola çarpılmamıştır, Uv filtre ile kullanılmıştır, alan memnun kalır. Ptt kargo kargo ücreti bana aittir. İzmir içi elden alışveriş öncelikli tercihim olup Fethiye ve Muğla elden alışveriş imkanı vardır. diğer illere ödeme sonrası kargolama yapabilirim. Takas düşünmüyorum.

Fiyat:4.100,-TL

SATILDI

Satılık 500 gb. wd blue 3.5 inch 50,-TL

SATILMIŞTIR.

500 gb. wd blue 3.5 inch 50,-TL
Malesef 40 olamaz.
Malesef kargo alıcıya aittir.
Sorunsuz disktir, daha büyük disklere geçtiğim için boşa çıkmıştır. Fiyatı gayet uygun yazdığımı düşünüyorum, İzmir içi elden satış tercihimdir. Lütfen sadece alıcılar irtibat kursun. Herkese iyi günler

SATILDI

Logitech G502 rgb 190,-TL

..TAKAS KESİNLİKLE DÜŞÜNMÜYORUM..
..FİYAT SONDUR..

İzmir içi elden satış tercihimdir, fiyat 190,-TL. İzmir dışı havale sonrası kargo yapabilirim, PTT kargo bedeli dahil 200,-TL dir.

Herkese iyi günler.

SATILDI

Phanteks PH-TC14PE cpu soğutucu

...SATILMIŞTIR...14.03.2019.

2018 6. ayında QP Bilişim'den alınmış olup faturalı garantilidir. Tahminen 1 ay kadar kullanılmış olup kullanıldığı pcnin satılması nedeniyle sökülmüş ve o günden beri boş durmaktadır. 1 kez montaj yapılmış olup tabanı fanları vs. temizdir. Çift kule yapısı, pwm 4 pinli yüksek basınçlı 14 cm fanları ile en iyi hava soğutmalardan biridir. İntel lga2011, 115x, 1366 ve 775, amd FMx, AMx uyumludur (anakartta backplate varsa Ryzen am4 ve am3 uyumlu).

Önemli not: Soğutucu boyutları nedeniyle her kasaya uymaz, çok yüksek profilli ramleriniz var ise sorun çıkarabilir, kasanız yeterince derin değilse sorun çıkarabilir, lütfen sisteminize uyumlu olduğuna emin olmadan satın almayın geri iade alamam. Kullanıldığı sistemdeki ramler corsair vengeance led modeli idi, ucu ucuna kurtarıyordu. Bazı üst seviye anakartlarda büyük vrm soğutucular oluyor, kurtarıp kurtarmayacağı hesaplanmalı.

PH-TC14PE şeklinde aratırsanız bolca inceleme bulabilirsiniz,
örnek inceleme linki; https://www.vortez.net/...u_cooler_review,14.html

İstediğim fiyat 230 TL olup gayet makul ve sondur. AM4 montaj kitini almazsanız 215,-TL dir. FİYATIM SONDUR, SON KAÇ OLUR DİYE SORMANIZA GEREK YOKTUR, 200,-TL MALESEF OLMAZ. TAKAS HİÇBİR ŞEKİLDE DÜŞÜNMÜYORUM. Yurtdışı fiyatına veya muadili 2*140 lık, 2*120 lik soğutucuların fiyatlarına bakarsanız zaten fiyatımın uygun olduğunu göreceksiniz. Pazarlık etmeden 2. el ürün aldığınızda kazıklanmış hissiyatına kapılıyorsanız yapacak bişeyim malesef yoktur :)

İzmir içi alden alışveriş tercihimdir, İzmir dışı havale sonrası kargo yapabilirim. Kargo bedeli alıcıya aittir.
Herkese iyi günler dilerim.

FORUM DIŞINA SATILDI

Gigabyte Aorus 1070. Tr. garantili. 1745,-TL

SATILMIŞTIR.

Fiyat: 1745,-TL (Son fiyattır, pazarlık payı yoktur.)

Not: Sorunuzun cevabı ilanda yazıyorsa malesef dönüş yapmıyorum. Lütfen sadece almak isteyen irtibat kursun.
* Takas düşünmüyorum.
* Fiyatım bana göre makuldür ve sondur.

02.01.2018 tarinde satın alınmış olup fatura aslı alıcıya verilecektir. Gigabyte Türkiye garantilidir(Fatura tarihinden itibaren 3 yıl). Kesinlikle bitcoin için kullanılmamıştır. En ufak sorunu bulunmamaktadır. Kutu ve dökümanları mevcuttur. 3 fanlı soğutması, bakır destekli backplate, güçlü faz yapısı ile en iyi 1070 lerden biridir. Lütfen fiyatı değerlendirirken kartın özelliklerini göz önünde bulundurun. İzmir merkezi yerlerde istediğiniz bilgisayarcıya getirebilirim arzu ettiğiniz sürede test, oyun vs. yapabilirsiniz. Kart tamamen sorunsuzdur, İzmir içi elden alışveriş tercihimdir, İzmir dışı havale sonrası kargo yapabilirim, başka bir yöntem mümkün değildir.

Herkese iyi günler dilerim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Dükkan Sahibi Hakkında

taktik

İsim: ege apaydın
Katılım zamanı: 29 Ocak 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Temmuz 2019; 2:48:15
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK JAZZ DE-006 DECODER_İZMİR_satıldı...
Alıcı: mosfettt
Tarih: 8 Aralık 2009; 17:52:01
Yorum:sorunsuz bir alışverişti. teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: c2duo e4300-2gb ofis ve internete uygun komple veya parça parça
Alıcı: ToGaN35
Tarih: 8 Aralık 2009; 20:19:59
Yorum:Süper satıcı.Daha ne olsun.Bi ara ramlerin faturasını alsam çok iyi olur abi.
Genel Puan:      
Ürün: nano 3.nesil_4gb+cx300
Alıcı: photo-pentax
Tarih: 26 Mart 2010; 18:06:47
Yorum:İyi bir alışverişti.
Genel Puan:      
Ürün: core2duo e7500 İzmir.
Alıcı: harmek
Tarih: 17 Nisan 2010; 19:13:10
Yorum:güzel ve sorunsuz alışverişti... kesinlikle tavsiye ederim. hayırlı günler dileğiyle..
Genel Puan:      
Ürün: satıldı..
Alıcı: kachus
Tarih: 23 Nisan 2010; 22:07:36
Yorum:iyi bir alışverişti teşekkürler...
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.080