SATIŞTA

Resident Evil 3 ve Monster Hunter. Steam Hesabı 100,-TL

Tamamen sıfır hesapta, hiç download edilmemiş, ekran kartıma hediye gelen Resident Evil 3 ve monster hunter oyunlarının yüklü olduğu steam hesabıdır. Bu hesap için alınmış, telefon vs. girilmemiş mail adresinin şifreleri ile birlikte vereceğim. Yani hesaba girip şifre değiştirmeniz yeterlidir.
İki oyun için toplam 100,-TL istiyorum, FİYAT GAYET ADİL ve SONDUR.

İki oyun tek hesaptadır, ayrı satış mümkün değildir.

Herkese iyi günler dilerim.

FORUM DIŞINA SATILDI

arızalı, yedekparça niyetine Packert Bell Easynote Tj75

SATILDI

Packert Bell Easynote T275
Arızalıdır, pek çok kez içi açılıp toplanmıştır fakat ısıl işlem vs. görmemiştir.
Önce ekranda görüntü gitti, uzun süre vga çıkışından tv ye bağlayıp kullandım, bir süre sonra ısı sorunları nedeniyle birçok kez açılıp toplanmıştır fakat artık çalışmamaktadır. Termal ped vs. masraf yapmak istemediğimden, çalışsa bile artık tatmin edici hızda olmadığından, kozmetik açıdan da kötü olduğundan,hepsinden önemlisi artık açıp toplamaya bıktığımdan satmaktayım. Sabit diskini aldım, pili yoktur. Adaptörü orjinal değildir fakat sağlamdır. dvdrom sürücüsü kapağı yoktur, çalışıp çalışmadığını hatırlamıyorum. Şu anda açınca fan sesi yaklaşık 5-6 saniye gelmekte sonra susmaktadır. Vidalarının bazısı eksik olabilir. Ben tamirci değilim, youtubeden bakarak açıp kapadım, tamircisi veya eli yatkın birisi belki çalıştırır. Yedekparça niyetine satılıktır. Fiyat: 80,-TL dir. Pazarlık payım YOKTUR. Fiyat SONDUR. İzmir elden teslim, İzmir dışı havale sonrası kargolama yapabilirim.
Selamlar.

SATILDI

Creative g500. çokca sorunları var, fiyat:225,-TL

Selam
Creative Gigaworks G500
Kısaca eksikliklerinden bahsedeyim;
* Subwoofer : kozmetik olarak kötü durumda, g500 lerin kronik sorunu olan 1 rölesi sorunlu, üzerine mıknatıs yapıştırarak röleyi iptal ettim. Bu haliyle yıllardır çalışmakta, arzu eden röleyi değiştirir, arzu eden bu haliyle kullanmaya devan eder.
* Uydu ayaklarından biri eksiktir.
* Üçlü bağlantı kablosundan yeşil olanın ucu kopuktur, ben ayrı kablo ile kullanıyorum, ucuna stereo jak lehimletebilirsiniz veya benim yaptığım gibi ayrı stereo jak kullanırsınız. Tahminen 5 - 10 TL aralığında bulabilirsiniz.
* Kumanda sadece açma kapama ve ses açma fonksiyonları çalışmaktadır. Üzerine bastığım için üstündeki plastiği ve butonu hasar gördü, görseldeki gibidir. Ayrıca sandalye ile kablosu ezildiğinden kablosu tamir görmüştür.

Sadet olarak bu haliyle yıllardır çalışmaktadır fakat çokca da sorunu vardır. Bu nedenle sadece hoparlörlerin fiyatı olarak 225,-TL fiyat biçtim. İzmir Üçyol metro durağından teslim edebilirim. İzmir dışı ödeme sonrası kargolama yapabilirim, ağır olduğundan kargo çok tutabilir, anlaşmanız yok ise pek mantıklı olmaz. KESİNLİKLE KARGO SİZE AİTTİR.

FİYAT 225,-TL dir. Gayet adildir.
Herkese selamlar.

FORUM DIŞINA SATILDI

İpad mini-1

SATILDI

Selam
İpad mini-1
Tamir görmemiş, içi açılmamıştır. Herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. Orjinal kablosu sorunsuz çalışmakta fakat dış plastik kabuğunda soyulma vardır, görsele bakınız. Rahatsız edici kozmetik sorunu bulunmamaktadır. Detaylıca fotoğraflamaya çalıştım. İOS 9.3.5 kuruludur.

Genel uyarı: İpad mini 1 cihazlar güncelleme almadığından, güncel uygulamaların bazıları çalışmayabilir. İnternet deneyiminiz çok akıcı olmayabilir. Açarsınız youtube vs. bişeyler izlersiniz, fotoğraflarınız, mailleriniz bakarsınız, uygun oyunları oynarsınız. Bu benim cihaz için değil, bütün ipad mini 1 ler için geçerlidir. Fiyatı da ona göredir. Benden veya başkasından alın, yüksek beklentisi olanların hayal kırıklığı yaşamaması için belirtmek istedim. İzmir içi metro güzergahı elden teslim edebilirim. İzmir dışı ödeme sonrası kargo yapabilirim. Kargo size aittir. Fiyatım 300,-TL. Lütfen sadece alıcılar irtibat kursun. Herkese iyi günler.

SATIŞTA

Yongnou Yn600EX-RT II (2 adet), tetikleyici, 2softbox.set.CANON

Merhaba dostlar

Bir heves edip aldığım fakat neredeyse hiç kullanmadığım ışık ekipmanlarımı satmak istiyorum. Alan kişi çok çok memnun kalacaktır eminim. Set CANON uyumludur. Tamamı birlikte satılıktır. Hepsi Türkiye faturalı ve garantilidir. Lütfen açıklamaların tamamını okumadan mesaj atmayınız.

FİYAT HEPSİ İÇİN 2.000,-TL DİR.

Fiyata dahil olanlar;

2 adet Yongnou Speedlite Yn600EX-RT II Flash (Sıfır 2 adedi 2.000,-TL civarında)
1 adet ST-EX-RT Speedlite Wireless tetikleyici (Sıfır tanesi 390,-TL civarında)
2 adet softbox, SMDV SPEEDBOX 60 ve SMDV SPEEDBOX 47 (Sıfır her biri yurtdışında 100,-USD civarında)

Flashlar;
Tam modeli Yongnou Speedlite Yn600EX-RT II dir. 2 adettir.
İkisi de 13.08.2018 tarihinde Türkiye distribitör ürünü olarak satın alınmıştır. Garantisi sürmektedir. İkisi de sadece 1 işte kullanılmış olup kutusunda beklemektedir. Ömrü hayatlarında toplasanız 100 kere falan patlamış flashlardır. Yani nerereyse hiç kullanılmamıştır, fotoğraflardan göreceğiniz üzere çok çok temizdir. Faturası ve kaşeli garanti belgeleri mevcuttur. Bir tanesinin flash kafa kısmından çıkan diffuser tırnağını fotoğraflarını çekerken kırdım, fotoğraflarda işaretledim. Kullanıma engel teşkil etmemektedir. Wireless bağlantı, 1/8000 enstantane desteği, HSS desteği, detaylı teknik özellikleri internette bolca mevcut olup kalabalık etmemesi için buraya yazmıyorum. Sıfırı 1.000-1.100,-TL aralığında satılmaktadır.

Tetikleyici;
Tam modeli ST-EX-RT Speedlite Transmitterdir.
13.08.2018 tarihli yurtiçi faturalı olup garantisi sürmektedir. CANON 600EX II RT , CANON 600 EX RT , YONGNUO YN600EX RT, YONGNUO YN600 EX RT II , SHANNY SN600C-RT Modelleri ile uyumludur. Canon RT serisi flashları tetikleyebilmektedir. Sıfırı 390,-TL civarındadır.

Softboxlar;
SMDV SPEEDBOX 60 ve SMDV SPEEDBOX 47 modelleridir. Sadece aldığımda oda içinde 1 kez deneme amaçlı kullandım, çantasına kaldırdım. açık ortamda hiç kullanılmamıştır. Her ikisi de iki katmanlıdır. İç yansıtıcıları çok kalitelidir, flash bağlantı mekanizması çok pratiktir, her flash ile uyumludur. Malzeme kalitesi çin malı softboxlara göre çok çok yüksektir. Güney Kore malıdır. Yurtiçinde 1 yerde bulabildim, hexagonal olan için 1.600,-TL fiyat çekmişler, Yurtdışı fiyatları vergi ve kargo hariç 100 USD civarındadır.
Hexagunal olan 24 inch (60 cm) çapında, dikdörtgen olan 16*29 inch (40*74 cm.) boyutlarındadır.
Kullanıcı incelemelerine bakarsanız ilk çıkan fiber pollü modellerde pollerin kırıldığına dair şikayetler görürsünüz, bendekiler çelik pollü yeni sürümlerdendir, öyle bir sorun bu sürümlerde bulunmamaktadır. Fatura tarihleri 29.08.2018 ve 21.09.2018 dir, garantileri sürmektedir.

İzmir içi elden alışveriş tercihimdir, İzmir dışı ödeme sonrası özenle kargolama yapılır. İzmir içi alışverişlerde istediğim bir bilgisayar parçasının alınması şeklinde kısmen taksit imkanı sunabilirim.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Dükkan Sahibi Hakkında

taktik

İsim: ege apaydın
Katılım zamanı: 29 Ocak 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 10 Ağustos 2020; 22:19:24
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK JAZZ DE-006 DECODER_İZMİR_satıldı...
Alıcı: mosfettt
Tarih: 8 Aralık 2009; 17:52:01
Yorum:sorunsuz bir alışverişti. teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: c2duo e4300-2gb ofis ve internete uygun komple veya parça parça
Alıcı: ToGaN35
Tarih: 8 Aralık 2009; 20:19:59
Yorum:Süper satıcı.Daha ne olsun.Bi ara ramlerin faturasını alsam çok iyi olur abi.
Genel Puan:      
Ürün: nano 3.nesil_4gb+cx300
Alıcı: photo-pentax
Tarih: 26 Mart 2010; 18:06:47
Yorum:İyi bir alışverişti.
Genel Puan:      
Ürün: core2duo e7500 İzmir.
Alıcı: harmek
Tarih: 17 Nisan 2010; 19:13:10
Yorum:güzel ve sorunsuz alışverişti... kesinlikle tavsiye ederim. hayırlı günler dileğiyle..
Genel Puan:      
Ürün: satıldı..
Alıcı: kachus
Tarih: 23 Nisan 2010; 22:07:36
Yorum:iyi bir alışverişti teşekkürler...
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.172