SATIŞTA

Satılık Oyun Bilgisayarı (Asus-Corsair Set) Komple TAKSİTLİ

sistemi özenle toplamıştım 1-2 yıl kadar ara ara kullanıyordum fakat artık çocuktan zaman kalmıyor, o yüzden satma kararı aldım, ürün hatasızdır, aktif kurulu ve teste açıktır.

istanbul yakın mesafeye, gelip test edip anlaştıktan sonra aracımla taşımasını da yaparım beylikdüzü civarına(b.çekmece, avcılar, esenyurt)

fiyatı arttıran Corsair Setidir, isterseniz ryzen 3700x ve rtx 3070 takıp devam edebilirsiniz, sağlam bir sisteme altyapı olacak şekilde en kaliteli ve en doğru parçalar seçilmiştir, özellikle Corsair set icue ile çok kullanışlıdır.

fiyatlar sıfır fiyatlara göre değil, güncel ilanlar üzerinden belirlenmiştir, zaten piyasa fiyatlarını yanına yazdım, sıfırlarla kıyaslayınca kafadan 2-3bin tl karınız mevcut belki daha fazla hesaplamadım ve peşin fiyatına taksit yapıyorum.

monitör hariç ürünlerin kutusu durmaktadır.

bileşenler;

TEK SATIŞ YOKTUR

Amd R5 2600 - 850tl

Asus Strix b450f - 900tl

Asus RX 580 Strix 8gb - 1250tl

Asus VG278q 144hz 27" - 1500tl

Corsair Vengance Rgb 2x8gb - 600tl

Corsair Mp510 480gb - 500tl

Corsair K70 MK2 - 700tl

Corsair Glaive - 300tl

Corsair H100i Platinum - 1000tl

Corsair 500d RGB SE(Commander Pro'lu) - 2000tl

Corsair LL120 Ekstra Egzoz Fan - 125tl

Corsair Lightning Node Pro Led 4 Adet - 300tl

Corsair SF450 Platinum - 500tl

Phanteks Sleeve - 100tl

Phanteks Led Combo (Monitör arkası çift) - 100tl

TOPLAM : 10.700 TL

TAKSİT OLAYI ŞÖYLE 10.000TL KADAR İHTİYACIM MEVCUT, APPLE STORE'DAN ÜRÜNÜ ALIRIZ, 3 TAKSİT KENDİSİ VERİYOR, BANKANIZ İLE TAKSİT SAYISINI ARTTIRABİLİRSİNİZ. ÜRÜNÜ GETİRİP PC'Yİ GÖTÜRÜRSÜNÜZ.

FORUM DIŞINA SATILDI

Apple Thunderbolt Display 27" (HATASIZ)

Not: Cihaz sadece monitördür, ben fotodaki mac mini ile kullanıyorum(o da satılıktır) isterseniz macbook pro, air ile de kullanabilirsiniz.

Ürünü Mac mini ile kullanmaktayım, kusursuz ve inanılmaz temiz bir cihazdır, titiz bir kullanıcı olduğum için düzenli temizliğini yaptım.

Ürüne gelirsek ürün, THUNDERBOLT'tur yani Cinema Display değildir. Thunderbolt olması bağlantı protokolünü komple değiştirmektedir zaten aradaki çıkış sayısından direkt farkediliyor. Thunderbolt üzerinde monitör usb, ethernet, firewire gibi özllikleri tek kablo ile verebilmektedir. Ayrıca yine Magsafe çıkışı 85w'a kadar güç sağlayabilmektedir, sadece kaliteli bir hub ve orijinal magsafe alsanız zaten 1000-1500tl civarı rakam tutmakta.

Üründe en ufak çizik, göçük, ölü piksel vb sorunlar yoktur, ilk gün nasıl alındıysa o şekilde durmaktadır.
Cihazın en önemli özelliği yeni nesil usb-c cihazların hepsi ile kullanılabilmektedir, tek kablo ile MacBook Pro/air cihazınızı monitöre bağlayabilirsiniz ve devam edebilirsiniz. Üründe ışık sensörü, kamera, mikforon ve 45w stereo hoparlörler mevcuttur.

1500-2000tl'sine taksit yapabilirim.

Fiyat : 3250 tl

FORUM DIŞINA SATILDI

Macbook Air 2017 (i5 + 8 GB + 128 SSD) Ekstralı

Cihaz ihtiyaç fazlasıdır, fotoğraflarda görüleceği üzere temiz kullanılmıştır. Şeffaf alt-üst kılıfla kullanıyorum, o da yanında hediyedi. Speck marka ve 150-200tl arasıdır.

Ürün genel olarak klavye mouse ile masaüstü olarak kullanılmıştır, o yüzden klavyede eskime kasada el terine bağlı korozyon vb durumlar asla yoktur.

Ürünün kutusu mevcuttur, şarj cihazı geçen sene sıfır alınmıştır, şarj aleti hasar görmüş cihazlar ile kıyaslamayın fiyatı malum.

Pil döngüsü 350, kondisyonu sıfırdır diyebiliriz , tam şarj ile 1 günü rahat çıkartmaktadır, 10 saat civarı wifi bağlantı ile web ve office işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

İstanbul içi gelip görüp test ederek alabilirsiniz.

Ürünün, Türkçe klavye bu kadar yeni pilli modellerinin piyasası 5bin tl civarıdır.

Cüzzi bir pazarlık olur fazla abartmadan.

Takas yoktur.

2000 tl'lik kısmına taksit yaparım.

FİYAT : 4250

FORUM DIŞINA SATILDI

Mac Mini 2012 Late (8 GB + 240 SSD)

Ürün güncellenebilir son seridir, 2012 Mac mini late bilindiği üzere serinin en gözdelerindendir, güncel performanslı işlemci yanında 1600mhz'lik ramler , usb 3.0, Thunderbolt 2 ve hdmi 1.4 teknolojileri sayesinde güncel macbooklardan geri kalmamaktadır.

Standart donanımına ek 8gb ram ve 240gb psd takılmıştır, makine çok hızlıdır, 2k ekranda müthiş sonuçlar vermektedir. Ramler apple'a özel üretimdir, akasyada takılmıştır. Fotoğrafta görüldüğü üzere çift monitör 1440p’de 60hz görüntüyü kusursuz sağlamaktadır.

Cihazın kendisi de temizdir ve titiz kullanılmıştır.
Kullandığım ortam bellidir, çok zevkle ve akıcı şekilde kullandığım cihazı, komple satıp laptop'a geçeceğim iş sebebiyle.

1500 - 2000 tl kadar taksit yapabilirim

Fiyat : 2250 tl

FORUM DIŞINA SATILDI

Logitech G403 Prodigy Kablolu

Ürünü Corsair Glave almam sebebiyle satılıktır.

Kullandığım en rahat mouse'tur Glaive'den kesinlikle daha iyidir fakat Corsair Seti bozmak istemediğim için satıyorum, ağırlık demiri mevcuttur ve Rgb aydınlatmalıdır.

Üzerinde hafif sürtme çizikleri mevcuttur, pc duvar arası kablo düzenlemesi yaparken , duvara sürtmüştüm zaten sürtme izleri var vuruk ya da düşme izi değil.

Sadece mouse mevcut, kutusunu bulamadım.

145tl

TAKAS YOK.

FOTOLAR

https://tinyurl.com/slcdu8u

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

losthell

İsim: Uğur
Katılım zamanı: 28 Ocak 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 27 Eylül 2020; 10:25:49
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.donanimhaber.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Yine INDIRIM!!..Z5500..Satıldı..
Alıcı: poison111
Tarih: 6 Eylül 2010; 18:22:33
Yorum:harika satıcı gittik evinde denedik sistemi teşekkür ediyorum kendisine.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI..Sony T900..
Alıcı: cmert
Tarih: 6 Eylül 2010; 18:27:54
Yorum:Temiz ürün, iyi alışveriş. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI..Logitech G15 + Logitech Mx Air...
Alıcı: BapHeuss
Tarih: 23 Eylül 2010; 1:23:28
Yorum:arkadas güvenilir bi satıcı anında kargo güzel alışveriş teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Creative X-fi Xtreme Music..INDIRIM..
Alıcı: -MoDeStUs-
Tarih: 26 Eylül 2010; 23:21:13
Yorum:Güzel alışverişti.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık MSI 8800gt + Akasa Vortex Neo..100TL..
Alıcı: RoBiN*
Tarih: 7 Temmuz 2011; 16:41:56
Yorum:Güzel bir alışverişti.. : )
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094