Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Phanteks Evolv Shift X ITX ve High Power 80+ Gold Modüler 750W Güç Kaynağı

-İLAN YORUMA KAPALIDIR-

Phanteks Evolv Shift X bilgisayar kasası ve beraberinde kullandığım High Power 80+ Gold Full Modüler 750W güç kaynağı satılıktır. Ürün gayet estetiktir, internette detaylı arama yapabilirsiniz.

Kasa Coraxalpha'dan, güç kaynağı teknobiyotik'ten alınmıştır. Arzu edenler için ITX anakart ve diğer bileşenlerim de ayrıca mevcuttur.

İletişim lütfen PM üzerinden sağlansın.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

SAT/TAK > MSI GTX1080 ARMOR OC (SIVI SOĞUTMALI)

-İLAN YORUMA KAPALIDIR-

Sadece oyun amaçlı kullanılmıştır. Fanlar ve blok sıfır gibidir. Sıvı soğutma monte halde satılacaktır. Push/pull fanlar ile gayet serin çalışmaktadır. Fanların ekran kartı sıcaklığına göre dönmesini sağlayan PWM GPU Adaptör ve Silverstone fan hub da yanında verilecektir. Makul takas tekliflerine açığım.

Normalde kart 28/05/2021 tarihine kadar Penta garantili ancak kart Gaming X PCB’sine sahip olduğundan sıvı soğutma ile kullanmak cazip geldi ve kartı NZXT Kraken G12 aparat ve Corsair H75 sıvı soğutucu ile kullandım bu yüzden garanti etiketi bulunan vida söküldü. Yurtdışında etiket sökülmesine rağmen garanti hizmeti alan kullanıcılar var ancak Türkiye’de ne cevap vereceklerini bilemiyorum. ITX kasa kullandığımdan push/pull fanı sığdırabilmek için aparatın bir kısmını tıraşladım.

İletişim lütfen özel mesaj üzerinden sağlansın.

Elden satış.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Omara

İsim:
Katılım zamanı: 25 Nisan 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Ekim 2019; 17:27:17
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156