SATIŞTA

i7 6700 - ITX Anakart - 32 GB Ram

- İLAN YORUMA KAPALIDIR-

-Anakart MSI B150I Gaming Pro AC modelidir.
-Bellekler HX421C14FB/16 kodlu HyperX Fury Black 2133MHz DDR4 C14 16GB modelidir. 2 adet bulunmaktadır. Kit değildir ancak çift kanal olarak sorunsuzca çalışmaktadır.
İşlemcinin stok soğutucusu mevcut, alındığı dönemden beri sıvı soğutma ile kullanıldı.
Anakart, işlemci ve 1 adet belleğin kutusu mevcut. Anakart aynası da mevcut.

İlan yoruma kapalıdır. İletişimi lütfen özel mesaj ile sağlayınız.

Fiyat: 3000₺

Not: Bellek görseli temsilidir. Satışta 2 adet HX421C14FB/16 bellek bulunmaktadır.

FORUM DIŞINA SATILDI

(SATILDI) MSI Mag Meta 5 (Sıfır Hazır Sistem Ryzen 5 3600 - RTX 2060 Super)

-İLAN YORUMA KAPALIDIR, İLETİŞİMİ LÜTFEN ÖZEL MESAJ ÜZERİNDEN SAĞLAYIN-

Arkadaşlar ürün sıfır ve 2 yıl Türkiye garantilidir. MSI’ın üst seviye hazır kasalarından bir tanesi olup özelliklerini aşağı ekliyorum. Kocaeli içi elden teslim edebilirim. Alan arkadaşa hayırlı olsun. Fiyat araştırması yaptığınızda fiyatın makul olduğunu görebilirsiniz. Takas yoktur.

MSI PC MAG META 5 3SC-003XTR
İşlemci: AMD
İşlemci Modeli: AMD Ryzen 5 3600
İşlemci Hızı: 3.60 GHz
İşlemci Cache: 35 MB Cache
Ram Tipi: DDR4
Sistem Belleği: 16 GB
Arttırılabilir Bellek (Maks.): 64 GB
Bellek Yuvası: 4 Adet
Ekran Kartı: RTX 2060 Super
Ekran Kartı Hafızası: 8 GB
Ses Kartı: 7.1 Channel HD Audio Realtek ALC892
Ekran: Yok
Kart Okuyucu: Yok
Ethernet (LAN): Realtek RTL8111H
USB: Ön: 2x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen1 Type-C / Arka: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A 4x USB 2.0 Type-A
HDMI: 1x HDMI
Bluetooth Özelliği: Var
Klavye- Mouse: Yok
Güç Kaynağı: 500W 80 Plus Bronze (ATX)
Boyut: 195 x 514.8 x 466 (mm)
Ağırlık: 9.65 kg
İşletim Sistemi: FreeDOS
Garanti: 24 Ay Garanti

İlan unicornek arkadaşımın ilanıdır. Kendisinin yaşadığı problem sebebiyle ilanı ben açıyorum.@unicornek

Sistem Notu : Bu ilan yoruma kapalıdır.

FORUM DIŞINA SATILDI

(SATILDI) IKEA Linnmon Masa Tablası

Samsun içi elden satış olacaktır.

120x60 boyutunda venge renk masa tablası satılıktır. Bilgisayar masasında kullanılmıştır, temiz durumdadır. 150x75 alacağım için boştadır.

Fiyat: 100₺

SATIŞTA

Corsair SF600 Platinum, Cooler Master NR200P ve diğerleri...

İLAN YORUMA KAPALIDIR. PM ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Beraber satışta olan ürünler:
-Corsair SF600 80+ Platinum Modüler Güç Kaynağı
-Cooler Master MasterBox NR200P ITX Kasa (Siyah)
-Corsair AF120 (2018) Beyaz Ledli Fan (2 Adet)
-Corsair ML120 Beyaz Ledli Fan (2 Adet)
Fiyat 2850 lira. Ayrı olarak satmayı düşünmüyorum. Samsun’da elden teslim edilir yahut havale/EFT sonrası alıcı ödemeli olarak gönderilir.

NZXT M22 - 2019 Mart Amazon.com faturalı. Kutu içeriği tam. ML120 fan kullandığım için fanı sıfır ayarında diyebilirim. Herhangi bir kusuru yok. SATIŞA ARA VERİLDİ.

Thermaltake Core V1 - Ekran kartımın güç kablosu sığmadığı için kasanın bir kısmını tıraşladım. Taşınma esnasında ayakları kırıldığı için de görsellerdeki gibi modifiye ettim. Çalışmayan bir aksamı yok. Yanında iki adet 80mm Arctic PWM fan da verilecektir. Fiyat 350 lira.

Seidon 120V V2 - 2016 İnventus faturalı. Garantisi yok. Pompası biraz seslidir. Backplate üstüne vidayı sabitleyen 4 plastik parçadan 1 tanesi çatlaktı. Japon yapıştırıcısı ile yapıştırdım ve sorunsuzca halihazırda i7 6700 soğutmak için kullanıyorum. Fiyat 250 lira.

FORUM DIŞINA SATILDI

(SATILDI) MSI GTX 1080 Armor OC 8G

-İLAN YORUMA KAPALIDIR-

Sadece oyun amaçlı kullanılmıştır. Kartı sıvı soğutma ile kullandığım için fanlar ve blok sıfır gibidir. Sıvı soğutmayı ayrı olarak sattım ve elimde sadece ekran kartı kaldı.

Coil whine dışında kusursuz bir karttır. Thermaltake Core V1 kasa içinde Time Spy Extreme testinde en fazla 70°C, Fire Strike Ultra testinde 64°C ölçüldü.

Garanti durumu: Normalde kart 28/05/2021 tarihine kadar garantili ancak kart Gaming X PCB’sine sahip olduğundan sıvı soğutma ile kullanmak cazip geldi ve kartı NZXT Kraken G12 aparat ve Corsair H75 sıvı soğutucu ile kullandım ve garanti etiketi bulunan vida söküldü. Yurtdışında etiket sökülmesine rağmen garanti hizmeti alan kullanıcılar var ancak Türkiye’de ne cevap vereceklerini bilemiyorum.

İletişim lütfen özel mesaj üzerinden sağlansın.

Elden satış.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Omara

İsim:
Katılım zamanı: 25 Nisan 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Ocak 2021; 8:22:17
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.080