SATILDI

__SIFIR GİBİ, TEMİZ LOGİTECH Z506__SATILDI.

@ParS7 ; nickli forum üyesine satılmıştır, güle güle kullansın.

Hoparlörleri 23.10.2014 tarihinde BİM'den aldım. Kullanılmadı desem yeridir. Bu zamana kadar sattığım diğer ürünler gibi temiz ve çiziksizdir. Ürünlerimi titiz kullanan biriyimdir.

Kutu, fatura, poşetleri ne varsa saklarım, satarken gönül rahatlığı ile satarım. Ürün alırken de bu yazdıklarıma dikkat ederim.

Sıfır nasıl alıyorsanız öyledir. Ful kutulu, faturalı, garantilidir.

Fiyat : XXX Satma sebebim üst seviye ses sistemi almak istememden dolayıdır. Z2300, Z5300, G500 veya bu ayarlarda sistemler ile takas edilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

__Soket 1150 Pentium G3220 İşlemci__100TL

Arkadaşlar, bu işlemciden kardeşimin pc dede vardı. Birini @asilkaplan, nickli arkadaşa sattım. Hayırlı olsun. Şimdi ikinci işlemciyi satıyorum.

İşlemciyi 28.11.2013'te vatandan aldım. Full kutulu faturalıdır. Sıfır nasıl alıyorsanız o şekilde kargolanacaktır. Şu an pc'de takılı hali hazırda kullanıyorum. Orjinal soğutucusu ile yollanacaktır.
İşlemci, anakart, ram almıştım. Bu nedenle faturanın fotokopisini yollayabilirim.

FİYAT 100 LİRA. PAZARLIK YOK, SON FİYATTIR. BU FİYATI KABUL EDEN ARKADAŞLAR İRTİBATA GEÇERLERSE SEVİNİRİM...

SATILDI

(REFERANS İLANI) SATILIK__EDIFIER M3300SF 2+1 54 Watt RMS__100 TL

@jacques1791 NİCK'Lİ SERKAN BEY'E SATILMIŞTIR HAYIRLI OLSUN...

Ürün full kutulu, faturalıdır. Fatura tarihi 12.11.2011 'dir. (Vatandan aldım.) Herhangi bir arıza, deformasyon yoktur. Sıfırdan farksızdır. Ürünlerini temiz ve titiz kullanan biriyimdir.

Şehir dışı alımlarda geleneksel yöntem geçerlidir. Kargo alıcıya aittir.

Fiyat 100 Lira. Pazarlık ve takas yok. Sanalpazar ile ūrūn satmıyorum. Nakit satılıktır.

Özellikler
Ses Sistemi 2+1
Hoparlör Gücü 54W RMS
Subwoofer Var Özel MDF ahşap kabin içerisine yerleştirilmiş Subwoofer.
Subwoofer Çıkış Gücü 30W RMS
Uydu Hoparlör Sayısı 2 adet “Süper Flat” tasarımlı ultra ince uydular.
Uydu Hoparlör Çıkış Gücü 2 x 12W RMS
Manyetik Koruma Var
Uzaktan Kumanda Var Çok fonksiyonlu kablolu kumandası, üzerinde açma kapama düğmesi, ses ayarı ve kulaklık girişi bulundurur.
Açıklama 6,5” lik Subwoofer profesyonelce tasarlanmıştır ve üzerinde Bass ayar düğmesi bulunur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

__SAT/TAK Pentium G3220 3.0GHz 3MB Cache 22nm CPU__100 TL

İşlemciyi 28.11.2013'te vatandan aldım. Full kutulu faturalıdır. Sıfır nasıl alıyorsanız o şekilde kargolanacaktır. Şu an pc'de takılı hali hazırda kullanıyorum. Orjinal soğutucusu ile yollanacaktır.
Resim işlecinin kutusu ve faturasına aittir. İşlemci, anakart, ram almıştım. Bu nedenle faturanın fotokopisini yollayabilirim.

FİYAT 100 LİRA. PAZARLIK YOK, SON FİYATTIR. BU FİYATI KABUL EDEN ARKADAŞLAR İRTİBATA GEÇERLERSE SEVİNİRİM. Üste 120 lira vererek İ3 4130 İLE TAKAS EDEBİLİRİM.
Farklı fiyatta takas teklif etmeyiniz.

SATILDI

SATILMIŞTIR__ Asus P5Q SE PLUS ANAKART Soket 775__

@Bionic. nickli arkadaşa satılmıştır.

Anakart,işlemci,ram setimden yalnızca anakart kalmıştır.Altta CPU-Z'de ayrıntılar mevcut. (Anakartı alana E-SATA hediyedir.)

Anakart linki: TIKLA arka aynası mevcuttur. Fiyat 100 liradır. Hemen satılsın diye 80 lira oldu. Sanalpazar gibi sitelerden ūrūn satmıyorum. Havaleyi yapan anakartı alır.

İşlemcim için kullandığım, foxcon marka, mavi fanlı, bakır tabanlı soğutucunun fiyatı 15 liradır. Cooler Master 12cm fanlar neredeyse sıfır, tanesi 7,5 liradır. Soğutucu ve fanları alana hepsi 25 liradır.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

piramit17

İsim: Emrah Bey
Katılım zamanı: 15 Nisan 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 25 Şubat 2021; 7:16:05
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: __SATILIK SAMSUNG SGH İ450__250 TL
Alıcı: elusive
Tarih: 28 Nisan 2009; 22:48:07
Yorum:İlgisi,alakası ve verdiği memnuniyet için teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: __COOLER MASTER MARS İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU__30 TL
Alıcı: ulas1907
Tarih: 31 Temmuz 2009; 22:50:10
Yorum:Sorunsuz ürün sorunsuz satıcı.teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: ___SATILIK LOGİTECH Z5500___RESİMLİ___
Alıcı: deja_wu1453
Tarih: 2 Eylül 2009; 17:16:28
Yorum:kendısı gıbı sattıgı urunde cok temız ınsallah ılerde gene alıs verıs yaparız aldıgım urunden cok m
Genel Puan:      
Ürün: SIFIR AYARINDA__EDİFİER X600 2+1 55 TL__SATILDI...
Alıcı: umut by umut
Tarih: 27 Şubat 2013; 13:05:38
Yorum:herşeyden önce hitap etmeyi bilen, mükemmel bir satıcı ve Sıfır niyetine alınabilecek temizlikte bir ürün
Genel Puan:      
Yorum:sorunsuz alışveriş. teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.102