SATIŞTA

Gittigidiyor 100/10, 80/10, 70/10 Hesap 2 TL | 250/25 Ücretsiz

Satılık gittigidiyor 70/10, 80/10, 100/10 Adet 2 TL

250/25 Hesaplar Ücretsiz

*250/25 benim kartımla ya da sizin VISA kart (sanal kart olabilir) kaydı ile mobilde geçerlidir. Onaydan sonra silinebilir

İletişim

SATIŞTA

Spotify Youtube Premium

Youtube Premium Türkiye hesap

Youtube Premium + Youtube Music 30 Gün 1 Kullanıcı, 3 TLSıfır Hesap

Youtube Premium + Youtube Music 90 Gün 1 Kullanıcı, 5 TLSıfır Hesap

Youtube Premium ve Youtube Musicbundle Google Hesabınıza Tanımlanır 7 TL*Her 30 Gün bu fiyattan yenileme garantisi Anlık sorun yaşamansı durumunda 30 günlük Youtube premium ve Youtube music tanımlı sadece size ait yeni hesap verilecektir. Yenileme aile Hesabına katılım şartları kapsamında gerçekleşecektir. **Ayrılma durumunda 12 ay boyunca yeni aile hesabına katılınamaz.

Teslim etmiş olduğum hesaplarda kapanmaya bağlı iptal durumunda kullanıma kalan gün üzerinden iade gerçekleşecektir.

Kullanım şartlarına uyulmaması durumunda hesap iptal edilecektir. Kullanıcı sayısına uymanızı ve şifre değişikliği yapmamanızı rica ederim

Youtube Premium ve Youtube Music bundle Google Hesabınıza Tanımlanır 5 TL yerine 3 TL *25 gün kullanım Kampanya *İlk 24 saat kapanma durumunda ücret iadesi Geri kalan sürelerde kapanma olması durumunda Youtube premium ve Youtube music tanımlı sadece size ait yeni hesap verilecektir. *Aile Hesabı koşulları geçerlidir. 12 Ay boyunca uzatma gerçekleştirilemez. Uzatma talebinde kredi kartı tanımlaması ile talimatlarım doğrultusunda özel indirim hesabınıza uygulanır.

Spotify premium 1 Ay 4 TL. Sizin Hesabınıza Tanımlanır*Premium iptali yaşanması durumunda ilk 24 saatte ücret iadesi, bir aylık süre içerisinde permium iptali durumunda sizin tercihinize bağlı olarak hediye hesap ya da %50 para iadesi.

Spotify premium Aylık 3 TL. Sıfır hesap. *2020 yenileme aylık 7 TLDüzenli benim otomatik olarak yenilemem durumunda bu fiyat geçerlidir. Şartlara bağlı olarak hesap devri gerçekleştirilebilir.

Spotify öğrenci premium tanımlı hesap (10 TL, hesap sizde kalır)

Spotify öğrenci premium ilk 1 Ay ücretsiz (12 TL, hesap sizde kalır)

Spotify Premium Aile Hesap 3 TL (30 Gün kullanım) Hesap Sizde Kalır. 6 Kullanıcı ortak adreste bulunmak şartı ile kullanabilir.

Spotify DE, Spotify US, Spotify AT, Spotify SK tanımlamaları yapılır.

Storytel Premium Hesap 3 TL (30 Gün kullanım)

Ödeme

NOT: Pazarlık içeren mesajlara dönüş yapmıyorum. Genel olarak ücretleri uygun tutmaya çalıştım.
NOT 2: Alıcı ve Satıcı arasında güven ilişkisine dayalı satış gerçekleştiriyorum. Belirtilen kriterlere uyulmaması durumunda hesap iptali gerçekleştirilecektir.

İletişim

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

KAMPANYA Deezer Satılık/Kiralık |Spotify Hesaplar | Deezer Premium | Storytel Hesaplar

Spotify premium 60 Gün 4 TL. Sizin Hesabınıza Tanımlanır*Premium iptali yaşanması durumunda ilk 24 saatte ücret iadesi, bir aylık süre içerisinde premium iptali durumunda sizin tercihinize bağlı olarak hediye hesap ya da %50 para iadesi. SKT. 26/09/20

*Mevcut hesaba tanımlama 90 Gün premium 6 TL*Kurulum benim tarafımdan gerçekleştirilir.

Spotify premium 30 Gün 4 TL. Sizin Hesabınıza Tanımlanır*Premium iptali yaşanması durumunda ilk 24 saatte ücret iadesi, bir aylık süre içerisinde premium iptali durumunda sizin tercihinize bağlı olarak hediye hesap ya da %50 para iadesi.

Spotify premium 30 Gün3 TL. Sıfır hesap. *2020 yenileme aylık 7 TLDüzenli benim otomatik olarak yenilemem durumunda bu fiyat geçerlidir. Şartlara bağlı olarak hesap devri gerçekleştirilebilir.

Spotify Öğrenci premium tanımlı hesap 10 TL, Hesap sizde kalır*Username:Password olarak teslim edilir, mail şifresi ilk 30 gün sabit tutulur. Bu süreçte hesap devrini gerçekleştirebilirsiniz.

Spotify Öğrenci premium 90 Gün premium tanımlı hesap 12 TL, Hesap sizde kalır*Username:Password olarak teslim edilir, mail şifresi ilk 30 gün sabit tutulur. Bu süreçte hesap devrini gerçekleştirebilirsiniz.

Spotify Premium Aile Hesap 5 TL (90 Gün kullanım) Hesap Sizde Kalır. 6 Kullanıcı ortak adreste bulunmak şartı ile kullanabilir.

Spotify 90 Gün + Storytel 30 Gün Bundle 6 TL*Yukarıda ve aşağıda belirtilen şartlar geçerlidir.

DeezerPremium 90 Gün 5 TL. *Hesap şeklindedir.

Deezer KAMPANYA SKT 26/09/2020 Premium Hesaplar,3 TL

DeezerHiFi 30 Gün/3 TL *Lossless müzik stream, YouTube Music ya da Spotify Kalitesinin üzerinde (FLAC) / FLAC - 16-bit 1,411 kbps Lossless, CD quality

Storytel Premium Hesap 2 TL (2 Hafta kullanım)

Ödeme

NOT: Pazarlık içeren mesajlara dönüş yapmıyorum. Genel olarak ücretleri uygun tutmaya çalıştım.
NOT 2: Alıcı ve Satıcı arasında güven ilişkisine dayalı satış gerçekleştiriyorum. Belirtilen kriterlere uyulmaması durumunda hesap iptali gerçekleştirilecektir.

İletişim

SATIŞTA

Spotify Premium 90 Gün Hesap | Mevcut hesabınıza tanımlanır

Spotify premium 90 Gün 5 TL. Sizin Hesabınıza Tanımlanır*Premium iptali yaşanması durumunda ilk 24 saatte ücret iadesi, bir aylık süre içerisinde premium iptali durumunda sizin tercihinize bağlı olarak hediye hesap ya da %50 para iadesi.

*Mevcut hesaba tanımlama 90 Gün premium 6 TL*Kurulum benim tarafımdan gerçekleştirilir.

Spotify premium 30 Gün 4 TL. Sizin Hesabınıza Tanımlanır*Premium iptali yaşanması durumunda ilk 24 saatte ücret iadesi, bir aylık süre içerisinde premium iptali durumunda sizin tercihinize bağlı olarak hediye hesap ya da %50 para iadesi.

Spotify premium 30 Gün3 TL. Sıfır hesap. *2020 yenileme aylık 7 TLDüzenli benim otomatik olarak yenilemem durumunda bu fiyat geçerlidir. Şartlara bağlı olarak hesap devri gerçekleştirilebilir.

Spotify Öğrenci premium tanımlı hesap 10 TL, Hesap sizde kalır*Username:Passeword olarak teslim edilir, mail şifresi ilk 30 gün sabit tutulur. Bu süreçte hesap devrini gerçekleştirebilirsiniz.

Spotify Öğrenci premium 90 Gün premium tanımlı hesap 12 TL, Hesap sizde kalır*Username:Passeword olarak teslim edilir, mail şifresi ilk 30 gün sabit tutulur. Bu süreçte hesap devrini gerçekleştirebilirsiniz.

Spotify Premium Aile Hesap 5 TL (90 Gün kullanım) Hesap Sizde Kalır. 6 Kullanıcı ortak adreste bulunmak şartı ile kullanabilir.

Ödeme

İletişim

SATILDI

Satılık Youtube Spotify Storytel Hesaplar

Youtube Premium Türkiye hesap

Youtube Premium + Youtube Music 30 Gün 1 Kullanıcı, 3 TLSıfır Hesap

Youtube Premium + Youtube Music 90 Gün 1 Kullanıcı, 5 TLSıfır Hesap

Youtube Premium ve Youtube Musicbundle Google Hesabınıza Tanımlanır 7 TL*Her 30 Gün bu fiyattan yenileme garantisi Anlık sorun yaşamansı durumunda 30 günlük Youtube premium ve Youtube music tanımlı sadece size ait yeni hesap verilecektir. Yenileme aile Hesabına katılım şartları kapsamında gerçekleşecektir. **Ayrılma durumunda 12 ay boyunca yeni aile hesabına katılınamaz.

Teslim etmiş olduğum hesaplarda kapanmaya bağlı iptal durumunda kullanıma kalan gün üzerinden iade gerçekleşecektir.

Kullanım şartlarına uyulmaması durumunda hesap iptal edilecektir. Kullanıcı sayısına uymanızı ve şifre değişikliği yapmamanızı rica ederim

Youtube Premium ve Youtube Music bundle Google Hesabınıza Tanımlanır 5 TL yerine 3 TL *25 gün kullanım Kampanya *İlk 24 saat kapanma durumunda ücret iadesi Geri kalan sürelerde kapanma olması durumunda Youtube premium ve Youtube music tanımlı sadece size ait yeni hesap verilecektir. *Aile Hesabı koşulları geçerlidir. 12 Ay boyunca uzatma gerçekleştirilemez. Uzatma talebinde kredi kartı tanımlaması ile talimatlarım doğrultusunda özel indirim hesabınıza uygulanır.

Spotify premium 1 Ay 4 TL. Sizin Hesabınıza Tanımlanır*Premium iptali yaşanması durumunda ilk 24 saatte ücret iadesi, bir aylık süre içerisinde permium iptali durumunda sizin tercihinize bağlı olarak hediye hesap ya da %50 para iadesi.

Spotify premium Aylık 3 TL. Sıfır hesap. *2020 yenileme aylık 7 TLDüzenli benim otomatik olarak yenilemem durumunda bu fiyat geçerlidir. Şartlara bağlı olarak hesap devri gerçekleştirilebilir.

Spotify öğrenci premium tanımlı hesap (10 TL, hesap sizde kalır)

Spotify öğrenci premium ilk 1 Ay ücretsiz (12 TL, hesap sizde kalır)

Spotify Premium Aile Hesap 3 TL (30 Gün kullanım) Hesap Sizde Kalır. 6 Kullanıcı ortak adreste bulunmak şartı ile kullanabilir.

Storytel Premium Hesap 3 TL (30 Gün kullanım)

Ödeme

İletişim

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

luridline

İsim: Eren Kocbey
Katılım zamanı: 29 Mart 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 6 Ağustos 2020; 11:16:35
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.erenkocbey.info

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Yemeksepeti 19 TL altlimitsiz indirim kodu
Alıcı: rakimalar
Tarih: 15 Kasım 2019; 11:57:30
Yorum:Başarılı satıcı. Hızlı cevap.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Spotify Premium Hesaplar
Alıcı: hector faruk
Tarih: 23 Kasım 2019; 9:00:13
Yorum:güvenilir satıcı. ilgili
Genel Puan:      
Ürün: Youtube Premium | Spotify | Storytel Hesaplar
Alıcı: cemall058
Tarih: 10 Şubat 2020; 13:42:46
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Youtube Spotify Storytel Hesaplar
Alıcı: treko
Tarih: 18 Mayıs 2020; 16:51:52
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Spotify ve Storytel Hesaplar Uygun Fiyatlı
Alıcı: yns41
Tarih: 27 Mayıs 2020; 16:15:22
Yorum:
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.313