Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Satıldı

Merhaba,

Cihazı kız arkadaşım kullanıyor.Zamanında Vodafone'dan sıfır alınmış, yurt içi cihazdır.
Cihaz sorunsuzdur. Ekranın sağ alt kısmında tırnak ucu kadar küçük bir çatlak mevcuttur. Fotoğraflarını ekleyeceğim. Başka bir kusuru yoktur.

Fiyat : 2.900 lira. Takas Samsung A70 veya A80 ile olur.

İletişim için PM

SATIŞTA

FİYAT DÜŞTÜ PS4 500gb + PSN Hesabı

Cihaz CUH 1216A 500gb modelidir. Fat kasa ancak makyajlı olandan (ısınma problemi olmayan sorunsuz kasa) Makine hiç yorulmamıştır.

1-2 saatten daha uzun süre açık kaldığı bile olmamıştır. Kozmetik olarak hatasızdır.
Faturası EVSHOP'tan ilk sahibi adına kesilmiştir. Garantisi Ağustos ayında bitiyor olması lazım. Full kutusu ve aparatları duruyor.

3 Aralık 2019 tarihine kadar devam eden PSN Plus hesabını da birlikte vereceğim.
Cihazda yüklü 10 oyun + hesabın kütüphanesinde istenildiği zaman ücretsiz indirilecek toplamda 40'a yakın oyun bulunmaktadır.

Aklımda olanlar ;
-Fifa 19
-Fifa 18
-Fifa 17
-Fifa 16 (CD şeklinde)
-God of War® III Remastered
-Assassin's Creed® Freedom Cry
-inFAMOUS™ Second Son
-Mafia 3
-F1 2017
-Need For Speed Rivals
-Dead By Daylight
-Call of Duty®: Black Ops III
-Mad Max + The Road Warrior Pack
-Deus Ex: Mankind Divided™
-Until Dawn™: Rush of Blood
-METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
-Destiny 2 -HEAVY RAIN™
-Amnesia Collection
-Worms Battlegrounds
-Detroit: Become Human™
-Child of Light
-Q.U.B.E: Director's Cut
-Sparkle 2

Fiyat : 1.900 TL - 1800 TL

Takas yok.

SATIŞTA

İNDİRİM Tertemiz MSI OPTIX G24C 23.6' 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync FHD Curved Monitör

Merhaba,

Monitörümü bilgisayarımı da satılığa çıkardığım için satıyorum. linkte monitörün özellikleri ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz
https://www.hepsiburada...monitor-p-HBV00000B4MUM

Tüm kutu ve aparatları durmaktadır.

Fiyat : Pazarlıksız 1.400 lira. Takas yok.

SATIŞTA

SATILMIŞTIR

Kendi kullandığım iPhone X 64 gb Space Gray cihazımı satıyorum.

Cihazım yurt dışından sıfır alınmış olup, yeni kanun öncesi pasaport kaydı eniştemin pasaportuna yapılmış; tüm hatlarda kullanılabilir.

Türkiye'de geçerli 1 sene garantisi vardı ancak bu süre dolmuş durumda.Garantisi yok diyebiliriz.

Geçmişinde ve güncel halinde herhangi bir arızası olmamış olup, hiç bir şekilde onarım görmemiştir. Sürekli kılıf ve jelatin ile kullanılmış olup çizik,ezik vs. bulunmamaktadır. Kozmetik olarak 10 üzerinden 9.9 diyebilirim rahatlıkla.

Kulaklığı hariç full kutusu durmakta. Kutu + Kutu içeriği + bugüne kadar aldığım tüm kılıfları (orjinal değil ama hepsi kaliteli ve koruyucu kılıflar) yanında vereceğim.

Takas yok, Fiyat SATILDI

İyi forumlar.

SATIŞTA

SATILDI Monster Tulpar T7 17.3"

Merhaba,

Cihazım 10 Şubat 2018 Kadıköy Monster faturalıdır.

Monster Tulpar T7 V13.1 modeldir. Standart bir 13.1 değil, satın alırken yaptığım bir takım özelleştirmeler mevcuttur. Tüm özellikleri aşağıdadır.

Intel® Kaby Lake Core™ i7-7700HQ 4C/8T; 6MB L3; 8GT/s; 2.8GHz > 3.8GHz; 45W; 14nm
Intel® HM175 Express Chipset
6GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1060 192-Bit DX12
17.3" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
16GB (1x16GB) DDR4L 1.2V 2400MHz SODIMM
Intel 512GB SSD (Okuma 1.775 MB/s - Yazma 560 MB/s)
RGB Tam Renk Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
3 Aylık ESET Internet Security HEDİYE (CD duruyor ben kullanmadım)
Intel® Dual Band Wireless-AC 3168, 1x1 AC + Bluetooth 4.2 M.2 2230 (433 Mbps)
1.0MP HD Kamera
Monster Sırt Çantası

Cihazımda koyu renk ile işaretlediğim ram ve ssd kısmı satın alırken değiştirilmiştir.
Ram tek 8gb iken tek 16gb ile değiştirilmiş, ileride gerekirse bir 16 daha takılabilmesi için boş slot bırakılmıştır.
SSD tek 256GB takılı iken cihaza normal disk ekleyerek performans düşürmemek adına 512GB Intel SSD ile değiştirilmiştir. (Şuan sıfır alırken 512 Intel Monster'da bulunmamaktadır, ben alırken vardı)

Garantisi devam ediyor, ömür boyu cihaz temizliği ve termal macun değişimi desteği mevcuttur. Tuşlarda, klavyede yada cihazın herhangi bir yerinde yıpranma söz konusu değildir. Sıfır gibidir. Saat olarak çok az kullanılmış ve cihaz hiç yorulmamıştır.
Faturası + kutusu + tüm aparatları ile verilecektir. Yanında istenirse 110-120 lira gibi bir rakama aldığım Zalman Notebook Soğutucusunu da hediye ederim.

Fiyat : SATILDI
Takas yok.

İyi forumlar,

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Versace precious

İsim: sezer selçuk
Katılım zamanı: 22 Mart 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 18 Ekim 2019; 16:38:59
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satıldı
Alıcı: EdaisY
Tarih: 15 Kasım 2010; 2:34:04
Yorum:Teşekkürler, sorunsuz bir alışverişti.. Güvenebilirsiniz : ))
Genel Puan:      
Yorum:Güvenenilir bir arkadaş. Ürün anlattığı gibi tertemiz. ürün teslimatını da belirlediğimiz zamanda yaptı. Tşkler
Genel Puan:    
Ürün: SATILDI Turkcell t20 UCUZ ANDROID'li telefon isteyene.. 150 TL
Alıcı: Bisiklet Sever
Tarih: 13 Haziran 2013; 17:41:27
Yorum:Telefonun sağ üst köşesindeki çatlaktan bahsetmemişti. Telefona ihtiyacım oldugu için aldım. Bu olumsuz davranışı dışında ilgili birisiydi
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI Orjinal iPhone şarj aleti A1300
Alıcı: Nikola Tesla
Tarih: 24 Haziran 2013; 19:45:22
Yorum:Güvenle alışveriş yapabileceğiniz bi arkadaşım. İlgi ve alakasına teşekkür ediyorum, oldukça sıcakkanlı. :)
Genel Puan:      
Yorum:sorunsuz alışveriş oldu. teşekkür ederim kendisine
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.171