SATILDI

Satılmıştır !!! Pentax K20D+18-55 mm+Lowepro Çanta+Toshiba 4 GB Kart

-SATILMIŞTIR--

Pentax K20D Body
18-55 mm Lens
Lowepro Toploader Zoom 45 Aw
Toshiba 4 GB Hafıza Kartı


Merhabalar. 13.10.2015 tarihinde forumdaki "Garuda" kullanıcı adlı bir abimizden satın aldım. Aldığımda 472xx shutter sayısında idi. Şuan ise 48821. Yani toplamda 1600 çekim yapıldı. Üniversitedeki fotoğrafçılık dersim için almıştım. Dersi geçtikten sonra pek kullanamadım. Cihaz hakkında teknik bilgi vermeyeceğim. Almak isteyen zaten bunları biliyordur diye düşünüyorum. Sadece durumu hakkında bahsedeceğim. Cihazı aldığımda ne durumda ise şuan ondan hiçbir farkı yok. Çok titiz biri olduğum için özenle kullanıldı.

Gövde resimlerde görüldüğü gibi çok temiz ve sorunsuz. Darbe, vuruk, ezik, çizik yok. Tuşlarda ve tekerlerde hiçbir sorun yoktur, hepsi çalışmaktadır. Lenste mantar, çizik veya herhangi bir sorun yoktur. Netleme sorunsuz çalışmaktadır. Lcd çok temiz durumda. Ölü piksel ve çizik yoktur. Cihaz hiç tamir görmemiştir.

Fotoğraflarda görüldüğü üzere kutusu, belgeleri, kapakları, kabloları ve şarj cihazı eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Ayrıca cihazı satın aldığım tarihte almış olduğum Lowepro çanta ve cihazla gelen Toshiba 4 GB hafıza kartı sete dahildir. Çanta şuan alınmak istense 120 TL fiyatı vardır. Bunları da göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum.

İstediğim fiyat 750 TL650 TLSATILMIŞTIR. Pazarlık payı vardır. Cihaz Eskişehir'de elden teslim edilir. Diğer şehirlere önce havale sonra kargo şeklinde gönderilir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Güven konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız telefon numaram ve adresim bellidir. Sitede referansım olmamasına rağmen 10 yıllık üyeliğim var içiniz rahat olsun. İsteyen kişiye telefon numaramı vererek telefon üzerinden görüşebiliriz ciddi alıcılarla. Takas yoktur. Kompakt makine almak istediğim için satılıktır. İlginiz için teşekkürler.


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

bubora
 
 

 
İsim: Burak BORA
Katılım zamanı: 20 Mart 2007;
Şehir: Hatay,Dörtyol
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Eylül 2020; 11:39:12
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Yorum:SORUNSUZ teremiz ürün ne söylendiyse aynı şekilde geldi. teşekkürler
Sayfa

[1]

 

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR5
0.211